Hlavní stránka Přidej se FAQ Mužstvo Hledat Nastavení Skupiny Zprávy SZ Přihlásit se

Nové a zajímavé služby našim čtenářům

Jdi na stránku 1, 2  Další  Poslední
Odpovědět
Obsah fóra VySemNesmíte » Diskuse k článkům
romulus (+28)
Občasný energit
Šéfík


Narozen: 1974 (asi 50 let)
Příspěvky: 3776
Bydliště: Jižní Morava - jak jinak...
60 434,- VK

Nové a zajímavé služby našim čtenářům

Zasláno: ne 25. září 2005 23:54
Dnes na Vysemnesmite.cz spouštíme nové služby pro naše čtenáře. Je možné si jich všimnout na úvodní stránce ve sloupci vpravo pod názvy "Zprávy od čtenářů" a "Kalendář akcí". K čemu vám poslouží si povíme v následujícím článku.

Arrow http://www.vysemnesmite.cz/nove_a_zajimave_sluzby_nasim_ctenarum/clanek-c34/
Nemám problém uznat cizí názor. ...ale pravdu mám stejně já.

Jsem proti jakékoliv diskriminaci, hlavně diskriminaci slušných, poctivých a pracovitých lidí..

jardas (+14)
VIP Čestný šéfík


Příspěvky: 1622
Bydliště: Praha...největší vesnice v republice
10 250,- VK
Zasláno: po 26. září 2005 00:05
dobrej napad...skoda,ze jste to nespustili o par dni driv-o vikendu slavilo mesto Trezin polozeni zakl.kamene a my jsme jim delali doprovdny program-2 bitvy z casu drivejsich-resp. cca z let 1750-jedna situavana do Kanady a druha do Napoleonskych valek..cca 100 magoru s flintama a par del-cosi jako Slavkov.
Obrázek
http://www.militarie-repliky.cz

S nožema je to jako s lidma-když jsou tupý stojej za ho***

romulus (+28)
Občasný energit
Šéfík


Narozen: 1974 (asi 50 let)
Příspěvky: 3776
Bydliště: Jižní Morava - jak jinak...
60 434,- VK
Zasláno: po 26. září 2005 00:06
jardas napsal:
dobrej napad...skoda,ze jste to nespustili o par dni driv-o vikendu slavilo mesto Trezin polozeni zakl.kamene a my jsme jim delali doprovdny program-2 bitvy z casu drivejsich-resp. cca z let 1750-jedna situavana do Kanady a druha do Napoleonskych valek..cca 100 magoru s flintama a par del-cosi jako Slavkov.
Mohl jsi to zatím napsat do fóra. Nicméně, stejně bych nepřijel. Mám to daleko. Shame on You Mr. Green
Nemám problém uznat cizí názor. ...ale pravdu mám stejně já.

Jsem proti jakékoliv diskriminaci, hlavně diskriminaci slušných, poctivých a pracovitých lidí..

Máca (+13)
Odpadlík
Odpadlík


Příspěvky: 1774

22 625,- VK
Zasláno: po 26. září 2005 06:34
výbornej nápad Applause
Z vědeckého hlediska je to velice rentatibilní a z globálního hlediska velmi subjektivní
Jsem původní Bond

Jezdím za

dubas (+1)
Bažant
Bažant


Příspěvky: 155
Bydliště: Kostlivec nad Mrtvicí
10 050,- VK
Zasláno: po 26. září 2005 17:22
dorej napad aspon kdyz nebudu vedet co delat tak muzu nakouknout sem a doufat ze bude neco v okruhu 50Km ode me Mr. Green
ObrázekObrázek

Whitek (+3)
Bažant
Bažant


Příspěvky: 28
Bydliště: Praha 8
11 170,- VK
Zasláno: po 26. září 2005 21:01
Tepre dnes jsem se dozvedel, co delaji nasi milovani admini, kdyz spim spankem sparavedlivym - hraji si Very Happy
Obrázek

romulus (+28)
Občasný energit
Šéfík


Narozen: 1974 (asi 50 let)
Příspěvky: 3776
Bydliště: Jižní Morava - jak jinak...
60 434,- VK
Zasláno: po 26. září 2005 21:26
Whitek napsal:
Tepre dnes jsem se dozvedel, co delaji nasi milovani admini, kdyz spim spankem sparavedlivym - hraji si Very Happy
Shame on You pracují!
Nemám problém uznat cizí názor. ...ale pravdu mám stejně já.

Jsem proti jakékoliv diskriminaci, hlavně diskriminaci slušných, poctivých a pracovitých lidí..

otesánek (+1)
Odpadlík
Odpadlík


Příspěvky: 344
Bydliště: Plzeň
10 000,- VK
Zasláno: út 27. září 2005 08:55
Prosím sem natvrdlej Můžeš mi někam šoupnout popis jednotlivých ikonek které určují typ akce Motýl je co? Pes je co? šipky sou?

Dál Výstavy jsou otevřeny třeba út až pá od 9 do 17 hod jak to tam mam napsat?

Vstupné - Dospělí Děti - Ty máš asi v kolonce povoleno jen zobrazování čísel protože když to tam vypíšu a odešlu neukáže se mi nic.

Pokud se mi povede na poprvé zadat chybně datum a čas konání akce a pokusím se o editaci a dám odeslat vypíše mi to varování a ke změně nedojde.

Dál Odkazy na články jinde poprosil bych o něco jako je hodnocení at my co vkládáme odkazy máme zpětnou vazbu jaký je o odokazovaný článek zájem Tak abych tam příště necpal něco co nikoho nezajímá a zbytečně Nezabíral místo. Dál už teď se ukazuje že i odkazy na články jinam by si zasloužily třídění do témat pokud hledáš odpovědi na konkrétní téma docela ti to pomůže.
Nikdo není tak chytrý aby věděl všechno. Jedině dohromady víme víc. A nejvíc prý víme u piva.

romulus (+28)
Občasný energit
Šéfík


Narozen: 1974 (asi 50 let)
Příspěvky: 3776
Bydliště: Jižní Morava - jak jinak...
60 434,- VK
Zasláno: út 27. září 2005 14:25
otesánek: beru to všechno na vědomí, večer to zkusím projít a vylepšit... Holt v praxi se vždycky ukáží nějaké nedostatky...
Nemám problém uznat cizí názor. ...ale pravdu mám stejně já.

Jsem proti jakékoliv diskriminaci, hlavně diskriminaci slušných, poctivých a pracovitých lidí..

mina (+1)
Odpadlík
Odpadlík


Příspěvky: 460
Bydliště: Brno
10 000,- VK
Zasláno: út 27. září 2005 23:35
pánové skvělej nápad!!! Very Happy
on les aura!

Odpovědět
Obsah fóra VySemNesmíte » Diskuse k článkům
Strana 1 z 2




Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Czech translation by Azu; Revised by drake127

www.elektrocigler.cz | Tisk v Brně | Barel Rock | Bejci.cz | Dětská lékárna