Hlavní stránka Přidej se FAQ Mužstvo Hledat Nastavení Skupiny Zprávy SZ Přihlásit se

Nové hračky pro muže

Jdi na stránku 1, 2, 3, 4, 5  Další  Poslední [vše]
Odpovědět
Obsah fóra VySemNesmíte » Diskuse k článkům
romulus (+28)
Občasný energit
Šéfík


Narozen: 1974 (asi 50 let)
Příspěvky: 3776
Bydliště: Jižní Morava - jak jinak...
60 434,- VK

Nové hračky pro muže

Zasláno: st 28. září 2005 21:57
Chcete si ve svém voze přehrávat hudbu ze svého mp3 archivu a nemáte autorádio s podporou tohoto formátu? Potřebujete USB disk s vysokou kapacitou? V tomto článku jsou možná popsána zařízení, která hledáte.

Arrow http://www.vysemnesmite.cz/nove_hracky_pro_muze/clanek-c42/

Autor: Jamaica
Nemám problém uznat cizí názor. ...ale pravdu mám stejně já.

Jsem proti jakékoliv diskriminaci, hlavně diskriminaci slušných, poctivých a pracovitých lidí..
Příspěvek upravil 1× romulus, naposledy čt 29. září 2005 20:20.

zdatan (0)
Myš
Myš


Příspěvky: 1

10 000,- VK
Zasláno: čt 29. září 2005 18:02
a teda vysilam na zvoleny frekvenci..a jakej to ma dosah??? v kolone, kolik lidi si muze naladit moji hudbu..nebo trebas zaznam z jednani?Smile

Bugi (+17)
VIP Čestný šéfík


Příspěvky: 3007
Bydliště: Holice
10 175,- VK

Re: Nové hračky pro muže

Zasláno: čt 29. září 2005 19:16
romulus napsal:
Chcete si ve svém voze přehrávat hubu ze svého...

Mr. Green Opraveno. Omlouvám se autorovi článku.
Tento přístroj se u nás nesmí používat. Vysílá totiž na frekvencích 88.1 až 107.9 MHz, což jsou frekvence vyhrazené pro záchranné služby, policii, AČR atd. Pro evropský trh musí být upraven a homologován.
Vysílací výkon bude IMHO minimální. Navíc bude dostatečně odstíněn karosérií vozu. Odposlech ovšem nelze v žádném případě vyloučit.
"Chvalte Boha a podávejte munici!"
Kaplan Howell M. Forgy během japonského útoku na Pearl Harbor

dubas (+1)
Bažant
Bažant


Příspěvky: 155
Bydliště: Kostlivec nad Mrtvicí
10 050,- VK

Re: Nové hračky pro muže

Zasláno: čt 29. září 2005 19:35
to je velka skoda a kolik je normalni frvekvence radii?

ja si myslim ze od 88,5 az po 108,8 MHz ale vzdyt v tomhlentom rozmezi vysilaj skoro vsechny cesky radia (VKV = Velmi Kratke Vlny) tak nevim proc bych si zde nemohl pustit toto Sad(
ObrázekObrázek

Bugi (+17)
VIP Čestný šéfík


Příspěvky: 3007
Bydliště: Holice
10 175,- VK
Zasláno: čt 29. září 2005 20:08
Bližší informace najdeš na stránkách Českého telekomunikačního ústavu. Už jsem se lekl, že tu plácám hlouposti, ale naštěstí si to pamatuju dobře.
"Chvalte Boha a podávejte munici!"
Kaplan Howell M. Forgy během japonského útoku na Pearl Harbor

Beat (+31)
Eiffelovka
VIP Pravá ruka
Pravá ruka


Příspěvky: 7410
Bydliště: Již Praha
36 408,- VK
Zasláno: čt 29. září 2005 20:27
Nevím jak moc je to nejlepší řešení, ale pořídil jsem do auta kazetu co má místo pásku hlavu. Je k ní přidělán kabel který mohu zasunout na výstup MP3 přehrávače či wolkmena a mám od dětí a manželky pokoj a klid. Pořizovací cena okolo 300Kč. Nevím sice co tomu "říká" přehrávač v autě, ale zvuk to má slušný. Dají se koupit i dražší, ale i levnější. Nevýhoda je jen že mi někdy překáží při řazení ten propojovací kabel při požadavku potomstva mít přehrávač vzadu. Při troše cviku a tolerance to jde zvládnout.
Jen žádnou paniku!!!!
Humor nesmíme ztratit ani na šibenici

Jezdím se svým Beatmobilem za: Již je ve šrotu Sad((

dubas (+1)
Bažant
Bažant


Příspěvky: 155
Bydliště: Kostlivec nad Mrtvicí
10 050,- VK
Zasláno: čt 29. září 2005 22:29
Bugi napsal:
Bližší informace najdeš na stránkách Českého telekomunikačního ústavu. Už jsem se lekl, že tu plácám hlouposti, ale naštěstí si to pamatuju dobře.

je mi to jasny skoda ale asi tezko by te za jizdy zamerili maximalne gdyby si stal ale to bys mel potom ohromnou smulu ze by si na ne natrefil Mr. Green nebo spis oni na tebe Anxious

ale stejne se to sem k nam ani nedostane kdyz se to tu nemuze pouzivat Crying or Very sad jedine jak bylo napsano si to objednat z emericky Dance
ObrázekObrázek

otesánek (+1)
Odpadlík
Odpadlík


Příspěvky: 344
Bydliště: Plzeň
10 000,- VK
Zasláno: pá 30. září 2005 07:09
Teď mě napadlo prodává se stavebnice bezdrát mikrofonu asi za 100,-Kč laděná do pásma rozhlasových stanic z dosahem cca 80 m Dá se to koupit v prodejnách z radiosoučástkama. Po malých úpravách by šlo použít i tohle. Kde že sou ty zakázaná pásma? Abych vám zas neporadil nějakou hovadinu.
Nikdo není tak chytrý aby věděl všechno. Jedině dohromady víme víc. A nejvíc prý víme u piva.

padro (0)
Anonymní




0,- VK

tranmittery

Zasláno: po 6. listopad 2006 13:03
www.mp3doauta.sk

drutek (+16)
věčně sprostý vyděrač
VIP Kořeň
Kořeň


Narozen: 23.4.1973 (50 let)
Příspěvky: 6797
Bydliště: Český Těšín, největší město v republice
51 277,- VK
Zasláno: út 7. listopad 2006 13:26
já se nechci s nikým hádat, ale ty frekvence jsou opravdu určené pro vysílání rádií. a je to tzv. západní norma. pokud si ještě pamatuji, tak východní je 66 - 77 Mhz a to co zbyde mezi oběma je právě určeno pro záchranné a bezpečnostní složky. my starší si ještě pamatujeme, že při poslechu kolem 77Mhz docházelo k interferencím a šlo poslouchat co si povídají policajti (tehdy příslušníci VB)
Matrix. Že by....?//Starosti o dům a o syna. Krásné starosti...//Kdo je zvědavý, bude brzo chytrý...//Modelky, vzpamatujte se! Štíhlé baby jsou hnusné!!!//Nepotřebuji sex. Mně jebe vláda každá den!//Když husu, tak pečenou, když holku, tak svlečenou...

Odpovědět
Obsah fóra VySemNesmíte » Diskuse k článkům
Strana 1 z 5




Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Czech translation by Azu; Revised by drake127

www.elektrocigler.cz | Tisk v Brně | Barel Rock | Bejci.cz | Dětská lékárna