Hlavní stránka Přidej se FAQ Mužstvo Hledat Nastavení Skupiny Zprávy SZ Přihlásit se

NOVINKY na VSN!

Jdi na stránku První  Předchozí  1, 2, 3 ... 29, 30, 31 ... 49, 50, 51  Další  Poslední
Odpovědět
Obsah fóra VySemNesmíte » Sdělení a informace
palucko (+21)
The Koza Boy
VIP BigBoš
BigBoš


Věk: asi 33 let
Příspěvky: 6466
Bydliště: Bratislava Slovakia
167 074,- VK
Zasláno: čt 25. červen 2009 20:54
aj mTuning už rok funguje Wink Mr. Green
Obrázek

jenda^^ (+36)
Wannabe pussy
Šéfík


Věk: 33 let
Příspěvky: 27846
Bydliště: Schlackenwerth
826 606,- VK
Zasláno: so 27. červen 2009 00:51
Přidělal jsem k hlasování možnost více voleb. Když se zakládá (nebo upravuje) téma, je u hlasování volba "Maximální počet hlasů". Když necháte 1, hlasování je stejný jako bylo doteď, když dáte větší číslo, v hlasování budou zatržítka a hlasující může zvolit možnosti. Je to udělaný tak, že nemůže zvolit víc možností než je nastaveno, ale míň odhlasovat jde (pak už nejde doplnit).
Příklad:


Je anketa se 3 možnostmi a maximální počet hlasů jsou 2:
Pro 3 hlasy zahlasovat nepůjde.
Pro 1 a 2 hlasy půjde.
Odhlasuji jednu hlas. Jakmile je odhlasováno, nejde hlas měnit ani doplnit ten druhý.

 
Zatím to není plně kompatibilní s hlavní stránkou: kdyby se tam taková anketa dostala, půjde hlasovat jen pro jednu možnost.

Kdyby někdo narazil na nějakou chybu tak hlašte.
Je to mod, který jsem nalezl kdesi na phpBBhack, ale dost upravený (originál neměl možnost zvolit maximální počet hlasů: buď 1 nebo neomezeně + do databáze se ukládal jen jeden hlas, takže to nespolupracovalo s hvězdičkou, kterou tady máme).
Přidal jsem taky řádek o hlasujících... na starších anketách jsou s tím vidět nějaký podvody Smile
Zasláno: po 29. červen 2009 15:43
Jak to vypadá s VSN2

Kromě fóra a administrace už je VSN2 téměř hotová (ještě nejsou hotový styly a není všechno prokonzultováno s romulem)

Taky tam teda nejde chat a inzerce, vtipy, kalendář odkazů atd, ale to stejně nikdo nepoužívá... Mr. Green
Moje nejoblíbenější téma (´・ω・`)

Makavelina (+32)
ZeleNina
VIP Ženská
Ženská


Narozen: 18.3.1985 (39 let)
Příspěvky: 8134
Bydliště: Prahahahaha
62 365,- VK
Zasláno: po 29. červen 2009 16:27
mouchy ( Mr. Green ) vychytáš časem Wink
Hey, hey apple!

Obrázek

romulus (+28)
Občasný energit
Šéfík


Narozen: 1974 (asi 50 let)
Příspěvky: 3776
Bydliště: Jižní Morava - jak jinak...
60 434,- VK
Zasláno: po 29. červen 2009 16:44
Jedna Moucha se na VSN2 přenesla z původní verze. Ale tu smažeme v administraci... Mr. Green
Nemám problém uznat cizí názor. ...ale pravdu mám stejně já.

Jsem proti jakékoliv diskriminaci, hlavně diskriminaci slušných, poctivých a pracovitých lidí..

Makavelina (+32)
ZeleNina
VIP Ženská
Ženská


Narozen: 18.3.1985 (39 let)
Příspěvky: 8134
Bydliště: Prahahahaha
62 365,- VK
Zasláno: po 29. červen 2009 16:44
No vidíš, a je po problému! Mr. Green jiný hmyz tady snad není Mr. Green
Hey, hey apple!

Obrázek

jenda^^ (+36)
Wannabe pussy
Šéfík


Věk: 33 let
Příspěvky: 27846
Bydliště: Schlackenwerth
826 606,- VK
Zasláno: čt 2. červenec 2009 00:45
Na hlavní stránce můžete vidět jednu z mých novinek. Takhle by se měly vypisovat aktuální akce z kalendáře. Smile
Ale ten nápis "dnes" tam nevypadá moc dobře, změním to.

Jinak pokusil jsem se drobátko (cca 2ma řádkama) upravit soubor s hledáním / výpisem všech příspěvků, aby neukazoval tu ikonku "nové příspěvky" i u topiců, u kterých vlastně žádný nový nebyly (ukazovala se snad u všech, kde byla poslední odpověď před časem poslední návštěvy).
Moje nejoblíbenější téma (´・ω・`)

drutek (+16)
věčně sprostý vyděrač
VIP Kořeň
Kořeň


Narozen: 23.4.1973 (51 let)
Příspěvky: 6797
Bydliště: Český Těšín, největší město v republice
51 277,- VK
Zasláno: so 4. červenec 2009 16:12
zabijou se dva mouši jednou ranou Mr. Green Mr. Green Mr. Green
Zasláno: st 22. červenec 2009 03:12
jeden dotaz. nešlo by to udělat, aby se po přihlášení někde u počtu nových příspěvků od poslední návštěvy zobrazil počet příspěvků přihlášeného od 1. v měsíci? když už se tu dělá ta měsíční statistika ... Mr. Green Mr. Green Mr. Green
Matrix. Že by....?//Starosti o dům a o syna. Krásné starosti...//Kdo je zvědavý, bude brzo chytrý...//Modelky, vzpamatujte se! Štíhlé baby jsou hnusné!!!//Nepotřebuji sex. Mně jebe vláda každá den!//Když husu, tak pečenou, když holku, tak svlečenou...

Thompson (+3)
Topol
VIP Chlapík
Chlapík


Narozen: 3. březen
Příspěvky: 3579

103 946,- VK
Zasláno: st 22. červenec 2009 09:21
Jendo už dodělej tu administraci!
Obrázek

Odpovědět
Obsah fóra VySemNesmíte » Sdělení a informace
Strana 30 z 51




Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Czech translation by Azu; Revised by drake127

www.elektrocigler.cz | Tisk v Brně | Barel Rock | Bejci.cz | Dětská lékárna