Hlavní stránka Přidej se FAQ Mužstvo Hledat Nastavení Skupiny Zprávy SZ Přihlásit se

NOVINKY na VSN!

Jdi na stránku První  Předchozí  1, 2, 3 ... 11, 12, 13 ... 49, 50, 51  Další  Poslední
Odpovědět
Obsah fóra VySemNesmíte » Sdělení a informace
romulus (+28)
Občasný energit
Šéfík


Narozen: 1974 (asi 50 let)
Příspěvky: 3776
Bydliště: Jižní Morava - jak jinak...
60 434,- VK
Zasláno: pá 14. březen 2008 01:57
Je to kód vygenerovaný Googlem, ale zkusím se na to podívat a případně to upravit.
Zasláno: so 15. březen 2008 11:23
Takže od teď si můžete směle přidávat diskuse do přehledného seznamu oblíbených diskusí který je přístupný přes hvězdičku u seznamu posledních příspěvků na úvodní straně.

Odkaz na přidání či odebrání diskuse je v každé diskusi vpravo nahoře.

Edit: až trošku popřidáváte, tak udělám i žebříček nejoblíbenějších diskusí.
Zasláno: ne 16. březen 2008 12:55
Banka VSN otvírá své dveře a nabízí první službu - převody peněz mezi uživateli. Odkaz na výpis bankovního účtu máte na úvodní straně nahoře.

Převody zatím můžete využít například k tomu, že se vzájemně o něco vsadíte (výsledek sportovního utkaní apod.) a účastníci sázky toto výslovně napíšete ve speciální sázkové diskusi. Meze se nekladou ani vzájemným darům.

Připravuji speciální sázkovou aplikaci na VSN, pro kterou budu potřebovat sázkového makléře, kdo se hlásí? Napište mi SZ.

Jistě nás všechny napadne ještě spousta možností, jak virtuální peníze využít pro lepší zábavu.
Nemám problém uznat cizí názor. ...ale pravdu mám stejně já.

Jsem proti jakékoliv diskriminaci, hlavně diskriminaci slušných, poctivých a pracovitých lidí..

Moucha (+32)
... bzzzz!
Šéfík


Věk: 31 let
Příspěvky: 10109
Bydliště: Budějce, tam by chtěl žít každý :)
226 096,- VK
Zasláno: ne 16. březen 2008 13:10
Asi sem slepy, ale ten vypis nemuzu najit Anxious

//Aháá, uz to mam Mr. Green

romulus (+28)
Občasný energit
Šéfík


Narozen: 1974 (asi 50 let)
Příspěvky: 3776
Bydliště: Jižní Morava - jak jinak...
60 434,- VK
Zasláno: po 17. březen 2008 10:08
Prosím pomozte vyzkoušet novou sekci VSN - zábava. Jedná se o jednoduchou databázi vtipů a jiných legrácek s možností hlasování.

Zatím je to zkušební provoz, tak omluvte případné nedostatky a dejte mi o nich vědět.

Brzo doplním řazení podle hodnocení. A uvažuju o nějakém tagování, aby šly lehko hledat související legrácky.

Arrow http://www.vysemnesmite.cz/zabava
Nemám problém uznat cizí názor. ...ale pravdu mám stejně já.

Jsem proti jakékoliv diskriminaci, hlavně diskriminaci slušných, poctivých a pracovitých lidí..

Máca (+13)
Odpadlík
Odpadlík


Příspěvky: 1774

22 625,- VK
Zasláno: po 17. březen 2008 18:30
nechci rejpat ale nějak tam nevidím tu možnost tam něco přidat
Z vědeckého hlediska je to velice rentatibilní a z globálního hlediska velmi subjektivní
Jsem původní Bond

Jezdím za

romulus (+28)
Občasný energit
Šéfík


Narozen: 1974 (asi 50 let)
Příspěvky: 3776
Bydliště: Jižní Morava - jak jinak...
60 434,- VK
Zasláno: po 17. březen 2008 18:34
V nápovědě je chyba. Nemusí se přejít do kategorie, ale vybrat typ obsahu, pak je dole odkaz. V nápovědě to opravím.
Nemám problém uznat cizí názor. ...ale pravdu mám stejně já.

Jsem proti jakékoliv diskriminaci, hlavně diskriminaci slušných, poctivých a pracovitých lidí..

Máca (+13)
Odpadlík
Odpadlík


Příspěvky: 1774

22 625,- VK
Zasláno: po 17. březen 2008 18:46
Tak to jo už to tam vidím, a nechtělo by to dát ještě někam do nabídky aby si toho někdo všimnul (myslím celé zábavy)
Z vědeckého hlediska je to velice rentatibilní a z globálního hlediska velmi subjektivní
Jsem původní Bond

Jezdím za

romulus (+28)
Občasný energit
Šéfík


Narozen: 1974 (asi 50 let)
Příspěvky: 3776
Bydliště: Jižní Morava - jak jinak...
60 434,- VK
Zasláno: po 17. březen 2008 18:52
Je ten odkaz schválně v té sekci, protože jsou to odlišné formuláře.
Zasláno: st 19. březen 2008 21:02
Zkusíte teda někdo něco do databáze přidat? Nebo to nefunguje a nikdo mi to neřekl?
Nemám problém uznat cizí názor. ...ale pravdu mám stejně já.

Jsem proti jakékoliv diskriminaci, hlavně diskriminaci slušných, poctivých a pracovitých lidí..

Odpovědět
Obsah fóra VySemNesmíte » Sdělení a informace
Strana 12 z 51




Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Czech translation by Azu; Revised by drake127

www.elektrocigler.cz | Tisk v Brně | Barel Rock | Bejci.cz | Dětská lékárna