Hlavní stránka Přidej se FAQ Mužstvo Hledat Nastavení Skupiny Zprávy SZ Přihlásit se

NOVINKY na VSN!

Jdi na stránku První  Předchozí  1, 2, 3 ... 6, 7, 8 ... 49, 50, 51  Další  Poslední
Odpovědět
Obsah fóra VySemNesmíte » Sdělení a informace
romulus (+28)
Občasný energit
Šéfík


Narozen: 1974 (asi 50 let)
Příspěvky: 3776
Bydliště: Jižní Morava - jak jinak...
60 434,- VK
Zasláno: út 12. únor 2008 17:15
No, myslím, že vyhledávače to pomalu začínají ignorovat. Je to lepší, když to někde dáš jako odkaz.
Nemám problém uznat cizí názor. ...ale pravdu mám stejně já.

Jsem proti jakékoliv diskriminaci, hlavně diskriminaci slušných, poctivých a pracovitých lidí..

jenda^^ (+36)
Wannabe pussy
Šéfík


Věk: 33 let
Příspěvky: 27846
Bydliště: Schlackenwerth
826 606,- VK
Zasláno: út 12. únor 2008 19:04
Hele, co upravit ten youtube tag, aby do něj stačilo nakopírovat tu adresu (ať ten kód z toho člověk nemusí tahat) - pohodlí Mr. Green
Nebo rovnou udělat, že když někdo zadá adresu na youtube, tak to převede na youtubeimg tag resp. zobrazí, jako kdyby ho použil Razz
Moje nejoblíbenější téma (´・ω・`)

romulus (+28)
Občasný energit
Šéfík


Narozen: 1974 (asi 50 let)
Příspěvky: 3776
Bydliště: Jižní Morava - jak jinak...
60 434,- VK
Zasláno: út 12. únor 2008 19:42
Chystám se na to. Na to první. To druhý je asi taky dobrej nápad. Ale těch nápadů je hodně a nevím co dřív.
Nemám problém uznat cizí názor. ...ale pravdu mám stejně já.

Jsem proti jakékoliv diskriminaci, hlavně diskriminaci slušných, poctivých a pracovitých lidí..

pecanz (+21)
Hodný chuligán
VIP Pravá ruka
Pravá ruka


Věk: 33 let
Příspěvky: 6656

132 719,- VK
Zasláno: st 13. únor 2008 18:01
co tak nějak udělat abych si mohl vybrat jestl se mi bude zobrazovat u clenu ta popularita, proste jen jednoduse bych neco odskrtnul v profilu a bylo by po všem.. Wink

romulus (+28)
Občasný energit
Šéfík


Narozen: 1974 (asi 50 let)
Příspěvky: 3776
Bydliště: Jižní Morava - jak jinak...
60 434,- VK
Zasláno: ne 17. únor 2008 11:35
Takže díky jendovi máme nové mobilní fórum, které nabízí takřka stejnou funkčnost jako to na PC.

jenda^^ napsal:
No, tak zdá se, že už to mam hotovo.
Nepředělával jsem administraci, mužstvo, skupiny a ještě pár dalších stránek. Kromě administrace na ně nejsou v mobilní verzi ani odkazy, takže to ničemu nevadí. Seznam posledních příspěvků se dá udělat jedině přes hledání (jak taky jinak), seznam přítomných uživatelů neukazuje rozepsaný anonymy, jen přihlášený lidi...
V mobilním IE se to zobrazuje velice dobře a to se dá říct i o Opeře Mini. Opera mobile je na tom bohužel hůř, pokud se nepřepne na zobrazení "Desktop" a případně se nastaví menší velikost.
Obrázek Obrázek
Opera Mini; Opera Mobile (fit to screen)
Obrázek Obrázek
MIE normální; MIE menší písmo

Opera mini mi nakonec odmítla spolupracovat a nechtěla se připojit na muj lokální server, tak tam nejsem přihlášenej.
Obrázků tam moc nezbylo, prakticky jen ty, co jsou vidět na screenech a pak ještě dole pod topicama "moderátorský" (tam nebyla jiná možnost, jedině upravit kód fóra).
Místo obrázků vkládaných uživatelema se zobrazuje » obrázek ». Smajlíci se zobrazují normálně.

Při psaní příspěvků jsem odstranil seznam smajlíků (nemyslim, že jsou nutný, jsou dost datově náročný, v Opeře Mobile to dost zdržovalo) a pak tlačítka pro bbcode.

Jo a taky v tý verzi neni odkaz "Registrace" když jsi nepřihlášenej, ale kdo by se registroval na mobilu..?

Na žádný chyby jsem zatim nepřišel (aspoň nic zásadního), kód je jakžtakž validní. Vyskakujou warningy a občas errory, ale to je spíš u věcí, který tam dodáva fórum.

Takže testujte, kritizujte a vznášejte podněty pro zlepšení.

Edit: jendovi po zásluze udělen zlatý řád... Wink
Nemám problém uznat cizí názor. ...ale pravdu mám stejně já.

Jsem proti jakékoliv diskriminaci, hlavně diskriminaci slušných, poctivých a pracovitých lidí..

jenda^^ (+36)
Wannabe pussy
Šéfík


Věk: 33 let
Příspěvky: 27846
Bydliště: Schlackenwerth
826 606,- VK
Zasláno: ne 17. únor 2008 11:55
romule, koukam na to a vidim jednu chybu, co jsem očekával. Ten odkaz na obrázek se ukazuje jako obrázek. Bude to chtít změnit kódování souboru templates/mobile/bbcode.tpl a nebo v něm změnit 41. řádek Wink

kód:
<!-- BEGIN img --><a href="{URL}" target="_blank">&raquo; obrázek &raquo;</a><!-- END img -->


//ještě abych dodal. Mobilní verze se automaticky použije podle identifikace prohlížeče, takže třeba v Opeře Mobile je nutný mít zvolenou identifikaci jako handheld Wink
//taky neni antispamová ochrana, takže se bohužel nedají psát anonymní příspěvky Sad Pokud bys byl, romule, tak hodnej, tak jí tam nějak přidej (je to soubor posting_body.tpl) aspoň než se dořeší to případný nemazání nepřečtených příspěvků při přihlášení se na mobilu
Moje nejoblíbenější téma (´・ω・`)

pecanz (+21)
Hodný chuligán
VIP Pravá ruka
Pravá ruka


Věk: 33 let
Příspěvky: 6656

132 719,- VK
Zasláno: ne 17. únor 2008 12:39
testujt, kritizujte.. ale kde najdu odkaz na tu mobilní verzi ? Mr. Green

(0)
Anonymní




0,- VK
Zasláno: ne 17. únor 2008 12:44
forum.vysemensmite.cz ...ale přes mobil Hand

jenda^^ (+36)
Wannabe pussy
Šéfík


Věk: 33 let
Příspěvky: 27846
Bydliště: Schlackenwerth
826 606,- VK
Zasláno: ne 17. únor 2008 13:47
Nebo si ve firefoxu sežeň plugin na změnu identifikace a pak tam do identifikace prohlížeče napiš mobile Laughing

//jo a ještě to bude chtít udělat v nastavení nějakou volbu jestli přepínat nebo ne... Ale jak píše romulus a psal jsem i já. Mobilní verze se přepíná sama podle identifikace.
Moje nejoblíbenější téma (´・ω・`)

pecanz (+21)
Hodný chuligán
VIP Pravá ruka
Pravá ruka


Věk: 33 let
Příspěvky: 6656

132 719,- VK
Zasláno: ne 17. únor 2008 14:05
hmm funguje to pekne, jen by me zajimalo kolik ma ta uvodni strana kB když mi to za otevření vzalo 15 kaček.. Smile

Odpovědět
Obsah fóra VySemNesmíte » Sdělení a informace
Strana 7 z 51




Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Czech translation by Azu; Revised by drake127

www.elektrocigler.cz | Tisk v Brně | Barel Rock | Bejci.cz | Dětská lékárna