Hlavní stránka Přidej se FAQ Mužstvo Hledat Nastavení Skupiny Zprávy SZ Přihlásit se

Novoroční projev

Jdi na stránku 1, 2  Další  Poslední
Odpovědět
Obsah fóra VySemNesmíte » Diskuse k článkům
weitless (-3)
Odpadlík
Odpadlík


Příspěvky: 594

10 075,- VK

Novoroční projev

Zasláno: ne 1. leden 2006 23:35
V první den roku je obvyklé, že spousta lidí přednáší své projevy. Nechceme jim jen tiše závidět, tak jsme se v redakci rozhodli, že i naše čtenáře oblažíme novoročním tokem našich zajímavých myšlenek.

http://www.vysemnesmite.cz/novorocni_projev/clanek-c251/

reichsfuhrer (0)
Bažant
Bažant


Příspěvky: 235
Bydliště: tam kde zrovna neprší
10 000,- VK
Zasláno: ne 1. leden 2006 23:57
Krásne receno Applause Applause

MAO (+28)
Malý Ale Obratný
VIP Čestný šéfík


Narozen: 17.5.1988 (35 let)
Příspěvky: 6037
Bydliště: Ústí nad Orlicí / Litomyšl
58 675,- VK
Zasláno: po 2. leden 2006 09:17
Applause Dance Applause
(Musim k tomu este neco rikat nebo stacej jen smajliky?[Jinak kdyby nestacily tyk bych asi rekl neco ve smeru Krasny projev opet v trosku vtipnem provedeni coz se mne moc libi])
V dnešní době je těžké být největším debilem, konkurence je veliká!

Bugi (+17)
VIP Čestný šéfík


Příspěvky: 3007
Bydliště: Holice
10 175,- VK
Zasláno: po 2. leden 2006 18:50
Hehe. Koukám, že jsme měli stejnej nápad. Nebo aspoň podobnej. Taky jsem včera splodil článek s názvem "Novoroční projev". Má to jen trochu jiný téma. Ještě že nejsem domýšlivej, jinak bych si myslel, že jste byli inspirováni mimo jiné BugiNetem. Mr. Green Viz čas vydání obou článků. Whistle Musím ale uznat, že velkou měrou má na mém článku zásluhu taky Romulus. Možná si vzpomene na jistý rozhovor prostřednictvím ICQ, který jsme onehdá vedli. Wink
"Chvalte Boha a podávejte munici!"
Kaplan Howell M. Forgy během japonského útoku na Pearl Harbor

romulus (+28)
Občasný energit
Šéfík


Narozen: 1974 (asi 50 let)
Příspěvky: 3776
Bydliště: Jižní Morava - jak jinak...
60 434,- VK
Zasláno: po 2. leden 2006 20:14
No vidíš Bugi. Mě jsi zase pro změnu přivedl k rozhodnutí, že VSN se politice věnovat asi nikdy nebude. Sice je pro chlapy politika často tématem, o kterém si rádi zanadávají, ale VSN je tu proto, aby chlapy zbližovalo a ne rozdělovalo. Politika lidi rozděluje velice spolehlivě. Wink

A abych si politicky rejpl - Klause nekritizuj - z nabízených kandidátů byl jediný, který by České republice v zahraničí neudělal ostudu. A o to jde u prezidenta hlavně. Do domácí politiky by se moc míchat neměl. Aby odmítl podepsat nějaký zákon, k tomu musí mít mnohem vážnější důvod, než že se mu prostě jen nelíbí.

350 nových zákonů je opravdu moc a za chvíli budeme potřebovat právníky na každou ptákovinu, jako v Americe. Think Spousta těch zákonů je naprosto k ničemu. Zkoušel jsem se na jejich výčet dívat...
Nemám problém uznat cizí názor. ...ale pravdu mám stejně já.

Jsem proti jakékoliv diskriminaci, hlavně diskriminaci slušných, poctivých a pracovitých lidí..

Bugi (+17)
VIP Čestný šéfík


Příspěvky: 3007
Bydliště: Holice
10 175,- VK
Zasláno: po 2. leden 2006 21:17
Hmm. Docela zajímavý vzájemný ovlivňování. Mr. Green
Klaus jako nejlepší kandidát: to je sice pravda, ale nejlepší ještě neznamená dobrej. Wink
Na těch zákonech jsem chtěl jen ukázat, že je to taky jeho zásluha. Tvůj názor, že je z nich spousta zbytečných, samozřejmně sdílím. Je lepší, když se dění řídí vlastním svědomím, etikou a tolerancí, než předpisem, který už sám o sobě očekává, že bude porušován. Jak by řekl F. Fuka: "Tudy cesta nevede." Wink
"Chvalte Boha a podávejte munici!"
Kaplan Howell M. Forgy během japonského útoku na Pearl Harbor

weitless (-3)
Odpadlík
Odpadlík


Příspěvky: 594

10 075,- VK
Zasláno: po 2. leden 2006 22:13
Možná Klaus není úplně nejlepší (jak pro koho), nicméně je nejslušnější a nejchytřejší z prezidentů, který mohl po Masarykovi a Havlovi prezentovat tuhle zemi. Když se podívám na ty tlustý mrože ve vládě a na ministerstvech, tak se mi zvedá pajšl a vyhazuje se mi krkovička. O nejmenovaném premiérovi ani nemluvě Brick Wall

Norton (+8)
VIP Chlapík
Chlapík


Příspěvky: 1000
Bydliště: Brno
10 895,- VK
Zasláno: po 2. leden 2006 22:46
Osobně jsem Klause nikdy moc rád neměl,ale musím uznat,že jako prezident se tváří a vystupuje velice slušně a inteligentně.A jsem rád,že máme právě takového prezidenta.

lukenet (+16)
plastová kytara
Odpadlík
Odpadlík


Příspěvky: 3072
Bydliště: Kousek od krrttka
15 825,- VK
Zasláno: út 3. leden 2006 00:16
Paroubteka bych vyhodil z oken. Po kouskách... Mr. Green Twisted Evil
http://www.stephenking.com/darktower/ | http://www.darktowercompendium.com/ | http://www.thedarktower.net/
Obrázek
Stop using stupid userbars... Start using smart userbars... Mr. Green

Ricky (+1)
Bažant
Bažant


Příspěvky: 1087

10 100,- VK
Zasláno: út 3. leden 2006 00:37
Kl*us je furt lepšejší než Ha*el... Whistle
Shrnul bych to do jednoho slovního spojení - Nejmenší zlo... Angel Shhh Slinták
Dokud máš alespoň jednu končetinu, bojuj jako muž! Pak kousej...

Aj spýk engliž velmi gut! Very Happy

Odpovědět
Obsah fóra VySemNesmíte » Diskuse k článkům
Strana 1 z 2




Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Czech translation by Azu; Revised by drake127

www.elektrocigler.cz | Tisk v Brně | Barel Rock | Bejci.cz | Dětská lékárna