Hlavní stránka Přidej se FAQ Mužstvo Hledat Nastavení Skupiny Zprávy SZ Přihlásit se

Nuda je hrozna vec :D

Jdi na stránku 1, 2, 3, 4  Další  Poslední [vše]
Odpovědět
Obsah fóra VySemNesmíte » Co se jinam nehodí
kenas (+5)
Odpadlík
Odpadlík


Příspěvky: 912
Bydliště: Brno, Kr. Pole
10 095,- VK

Nuda je hrozna vec :D

Zasláno: ne 14. srpen 2005 12:22
Lidi HELP! piste sem ruzny veci co se daji delat o prazdninach. Ja uz jsem zoufalej a strasne se nudim. Nemusite psat at travim vic casu na VSN nebo SM a taky abych chodil do prace (bleeee) Jsem student a tak si musim uzit zivota a ne pracovat. Mr. Green

PS: Za kazdou radu dostanete bod a kdyz jich budete mit 1000 koupim vam lizatko Twisted Evil Twisted Evil

Mark Pawl (+4)
Odpadlík
Odpadlík


Příspěvky: 1321

10 155,- VK

Re: Nuda je hrozna vec :D

Zasláno: ne 14. srpen 2005 12:30
.::kenas::. napsal:
Lidi HELP! piste sem ruzny veci co se daji delat o prazdninach. Ja uz jsem zoufalej a strasne se nudim. Nemusite psat at travim vic casu na VSN nebo SM a taky abych chodil do prace (bleeee) Jsem student a tak si musim uzit zivota a ne pracovat. Mr. Green

PS: Za kazdou radu dostanete bod a kdyz jich budete mit 1000 koupim vam lizatko Twisted Evil Twisted Evil

Mno, já sice pár let už prázdniny nemám, ale tak stručnej soupis věcí co dělám když se nudím:

Seženu někoho na pivo a jdu, tvořim grafiku | muziku, fotím, vezmu nějakou kamarádku ven, pařim nějakou hru (ale to minimálně), koukám na filmeček (ať už na počítači, DVD, či v televizi), brouzdám po netu a hlavně projíždím VSN Razz

jenda^^ (+36)
Wannabe pussy
Šéfík


Věk: 33 let
Příspěvky: 27846
Bydliště: Schlackenwerth
826 606,- VK
Zasláno: ne 14. srpen 2005 12:42
Mam stejnej problem jako kenas. S kámošem občas vyrážim na kolo, ale jinak hry mě neba, grafika mě neba, skládání mě neba, filmy nemam Mr. Green ...kamarádky nemaj čas Mad ...a na netu nevim na co bych se furt koukal Very Happy
jo a na pivo sem moc mladej a stejně mě to nijak nepřitahuje Wink Mr. Green Angel
Moje nejoblíbenější téma (´・ω・`)

kenas (+5)
Odpadlík
Odpadlík


Příspěvky: 912
Bydliště: Brno, Kr. Pole
10 095,- VK

Re: Nuda je hrozna vec :D

Zasláno: ne 14. srpen 2005 12:48
Mark Pawl napsal:

Mno, já sice pár let už prázdniny nemám, ale tak stručnej soupis věcí co dělám když se nudím:

Seženu někoho na pivo a jdu, tvořim grafiku | muziku, fotím, vezmu nějakou kamarádku ven, pařim nějakou hru (ale to minimálně), koukám na filmeček (ať už na počítači, DVD, či v televizi), brouzdám po netu a hlavně projíždím VSN Razz


Grafiku delas ve photoshopu? A hudbu delas v cem? Aspon neco co bych mohl delat.
Jinak jeste chodim na tenis, posloucham mp3.

Mark Pawl (+4)
Odpadlík
Odpadlík


Příspěvky: 1321

10 155,- VK

Re: Nuda je hrozna vec :D

Zasláno: ne 14. srpen 2005 12:50
.::kenas::. napsal:

Grafiku delas ve photoshopu? A hudbu delas v cem? Aspon neco co bych mohl delat.
Jinak jeste chodim na tenis, posloucham mp3.

jj, Photoshop a mjůzik ve Fruity Studiu (Fruity Loops)

Petroubek (0)
Bažant
Bažant


Příspěvky: 154
Bydliště: Bystřice nad Pernštejnem
10 025,- VK
Zasláno: ne 14. srpen 2005 13:30
Co dělat, když se člověk nudí? Já třeba vyrazím ven - na kolo, na koupaliště,... Navštívím babičky, hraju na pc, poslouchám muziku, koukám na filmy. Ale lepší je se nudit o prázdninách, než chodit do školy.
Mlč a nic se ti nestane!

weitless (-3)
Odpadlík
Odpadlík


Příspěvky: 594

10 075,- VK
Zasláno: ne 14. srpen 2005 13:48
Petroubek napsal:
Co dělat, když se člověk nudí? Já třeba vyrazím ven - na kolo, na koupaliště,... Navštívím babičky, hraju na pc, poslouchám muziku, koukám na filmy. Ale lepší je se nudit o prázdninách, než chodit do školy.


Navštívíš babičky jako rodinu nebo babičky za účelem sexu? Think

Petroubek (0)
Bažant
Bažant


Příspěvky: 154
Bydliště: Bystřice nad Pernštejnem
10 025,- VK
Zasláno: ne 14. srpen 2005 14:24
weitless napsal:
Petroubek napsal:
Co dělat, když se člověk nudí? Já třeba vyrazím ven - na kolo, na koupaliště,... Navštívím babičky, hraju na pc, poslouchám muziku, koukám na filmy. Ale lepší je se nudit o prázdninách, než chodit do školy.

Navštívíš babičky jako rodinu nebo babičky za účelem sexu? Think

Laughing Pojmem babičky jsem samozřejmě myslel maminky mých rodičů. Laughing
Ale najít si nějakou "babičku" v mým věku by taky určitě zahnalo rychle nudu Mr. Green
Mlč a nic se ti nestane!

kenas (+5)
Odpadlík
Odpadlík


Příspěvky: 912
Bydliště: Brno, Kr. Pole
10 095,- VK
Zasláno: ne 14. srpen 2005 14:35
weitless napsal:
Petroubek napsal:
Co dělat, když se člověk nudí? Já třeba vyrazím ven - na kolo, na koupaliště,... Navštívím babičky, hraju na pc, poslouchám muziku, koukám na filmy. Ale lepší je se nudit o prázdninách, než chodit do školy.


Navštívíš babičky jako rodinu nebo babičky za účelem sexu? Think


No abych se priznal chvilu me trvalo nez jsem prisel na to co myslis. Uz jsem si o tobe rikal ze mas nejakou divnou sexualni orientaci Twisted Evil

Ginzo (+8)
Odpadlík
Odpadlík


Věk: 33 let
Příspěvky: 4399
Bydliště: KNM-Slovensko
68 462,- VK
Zasláno: ne 14. srpen 2005 15:54
ten nadpis som už počul niekde v reklame Mr. Green
ako zahnť nudu ?
paintball,grafitti (ale ja som ti to neporadil Whistle ),grafický tunning telefonu,vytváranie patchov (aspoň 1 užitočná činnosť Twisted Evil ),čítanie kníh

proste si už čosi vyber Laughing

Odpovědět
Obsah fóra VySemNesmíte » Co se jinam nehodí
Strana 1 z 4




Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Czech translation by Azu; Revised by drake127

www.elektrocigler.cz | Tisk v Brně | Barel Rock | Bejci.cz | Dětská lékárna