Hlavní stránka Přidej se FAQ Mužstvo Hledat Nastavení Skupiny Zprávy SZ Přihlásit se

Ohlídání příchodů a odchodů vašich zaměstnanců

Odpovědět
Obsah fóra VySemNesmíte » Podnikání
Mistr_Pekař (0)
Myš
Myš


Příspěvky: 6

10 370,- VK

Ohlídání příchodů a odchodů vašich zaměstnanců

Zasláno: út 13. leden 2015 15:55
Zdravím všechny podnikatele a živnostníky Smile
řeším teď ve svojí firmě takovou jednu věc, a to jak hlídat odpracovanou dobu zaměstnanců. je jich dohromady asi 20 i s brigádníkama. zatím se to píše všechno do knihy příchodů a odchodů, ale chci jít s dobou a pořídit nějaké "elektronické píchačky". poradíte mi, co používáte ve firmě vy? chtěl bych, ale by se dalo propojit s Pohodou, kde děláme veškeré účetnictví a mzdy.

Moucha (+32)
... bzzzz!
Šéfík


Věk: 31 let
Příspěvky: 10109
Bydliště: Budějce, tam by chtěl žít každý :)
226 096,- VK
Zasláno: st 22. duben 2015 13:03
Těžko říct, jestli je toto ještě aktuální. Ale nechal bych to tak, jak to máš. Zaměstnání nemá být otroctví a jestli zaměstnanci dělají svojí práci dobře a ty to vidíš na zisku firmy, tak bych to tak nechal Smile Úplně nejlepší je přístup oddělat 40h týdně, ale je jedno kdy.

Znám práce, kde snad každých 15 minut musí odevzdát nějakej protokol o tom, co zrovna dělají.. My to naštěstí máme volné. A jsou tu všichni spokojený Smile

jenda^^ (+36)
Wannabe pussy
Šéfík


Věk: 33 let
Příspěvky: 27846
Bydliště: Schlackenwerth
826 606,- VK
Zasláno: st 22. duben 2015 16:53
Moucha napsal:
Znám práce, kde snad každých 15 minut musí odevzdát nějakej protokol o tom, co zrovna dělají..


WTF? Mně je za těžko na konci měsíce odevzdat docházku a pak to vypisuju půl dne, protože mě to nebaví... Odevzdávat co čtvrt hodiny, tak nedělam nic jinýho. Mr. Green
Moje nejoblíbenější téma (´・ω・`)

Moucha (+32)
... bzzzz!
Šéfík


Věk: 31 let
Příspěvky: 10109
Bydliště: Budějce, tam by chtěl žít každý :)
226 096,- VK
Zasláno: st 22. duben 2015 20:16
Fakt si nedělám srandu .. Very Happy Naštěstí v takové firmy nedělám, ale hned vedle v baráku to tak je Mr. Green A přesně, to musí být tedy produktivita práce, kdy si i záchod musí vykázat do toho protokolu Brick Wall

Mistr_Pekař (0)
Myš
Myš


Příspěvky: 6

10 370,- VK
Zasláno: čt 23. duben 2015 11:45
Chápu, že v některých firmách (hlavně, kde se dělá v kanclu) se takové věci moc řešit nemusí, je tam tzv. flexibilní pracovní doba atd.... Ale nemyslím si, že elektronická docházka znamená nutně nějakou otročinu. Přijde mi z mýho pohledu logický si ohlídat, zda se někdo nefláká, neprodlužuje si přestávky nebo neodchází dřív než by měl. Akorát v tomhle počtu, ve kterým teď pracujeme, to hlídat tak "by voko" už moc nejde.... Navíc pokud bude systém evidovat odpracované hodiny a pak se to exportuje do mzdového systému v PC taky nám to ušetří práci a tím pádem náklady Very Happy

Beat (+31)
Eiffelovka
VIP Pravá ruka
Pravá ruka


Příspěvky: 7410
Bydliště: Již Praha
36 408,- VK
Zasláno: pá 24. duben 2015 11:35
Vše je o důvěře a možnostech. Těžko se radí nějaký konkrétní způsob, když jsi ani nenaznačil o jaký druh práce se jedná. Jiné to je když je pracoviště v uzavřeném prostoru a jiné třeba v terénu. Propracové možnosti jsou dosti finančně náročné a třeba ani nenávratné. V podstatě se většina dá nějak obejít a stejně nebudeš mít úplný přehled. Prošel jsem mnoha zaměstnáníma a většinou když začali "buzerovat" tak pracoví morálka šla spíše dolů než nahoru. Asi nejlevnější je si vybrat někoho komu lze věřit a přes něj docházku kontrovat, sice asi přestane být v kolektivu oblíbený, ale to vždy někdo bude.
Jen žádnou paniku!!!!
Humor nesmíme ztratit ani na šibenici

Jezdím se svým Beatmobilem za: Již je ve šrotu Sad((

Novy (0)
Myš
Myš


Příspěvky: 3

10 085,- VK
Zasláno: čt 21. duben 2016 23:33
Moucha napsal:
Fakt si nedělám srandu .. Very Happy Naštěstí v takové firmy nedělám, ale hned vedle v baráku to tak je Mr. Green A přesně, to musí být tedy produktivita práce, kdy si i záchod musí vykázat do toho protokolu Brick Wall
Zavést knihu použití WC - však jsme v EU Wink

Odpovědět
Obsah fóra VySemNesmíte » Podnikání
Strana 1 z 1




Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Czech translation by Azu; Revised by drake127

www.elektrocigler.cz | Tisk v Brně | Barel Rock | Bejci.cz | Dětská lékárna