Hlavní stránka Přidej se FAQ Mužstvo Hledat Nastavení Skupiny Zprávy SZ Přihlásit se

On-line půjčovny filmů

Jdi na stránku 1, 2  Další  Poslední
Odpovědět
Obsah fóra VySemNesmíte » Hudba a film
Bugi (+17)
VIP Čestný šéfík


Příspěvky: 3007
Bydliště: Holice
10 175,- VK

On-line půjčovny filmů

Zasláno: út 12. prosinec 2006 01:13
Při brouzdání netem jsem narazil na Kinománii na Seznamu.cz. Je to vlastně taková on-line půjčovna filmů. Zaplatíte relativně malý obnos (cca 45,-/24 hod.), stáhnete si film s licencí + takový softík a koukáte na film.
Co si myslíte o takovýchto půjčovnách? Ujme se to?
"Chvalte Boha a podávejte munici!"
Kaplan Howell M. Forgy během japonského útoku na Pearl Harbor

krMeEjNzy (+1)
Bažant
Bažant


Příspěvky: 253
Bydliště: javamania :o)
10 625,- VK
Zasláno: út 12. prosinec 2006 01:16
Myslim ze kdyz uz ma danej clovek net, tak spis sahne po mene eticke (legalni) ceste... Je to zadarmo a muzes si to poustet kdy chces (tam to asi nak bude jenom na tech 24h bych rek) (muj nazor)

Beat (+31)
Eiffelovka
VIP Pravá ruka
Pravá ruka


Příspěvky: 7410
Bydliště: Již Praha
36 408,- VK
Zasláno: út 12. prosinec 2006 09:13
Docela bych to bral! Nemám si kam chodit půjčovat dobré filmy! Navíc otvírací doby jsou tu pro nezaměstnané a né pro dojíždějící za prací! Kdyby to šlo, tak bych to využíval. Bohužel moje připojení mi toto neumožňuje! Máme blokované stahování filmů! Jo když je někde monopol, tak co je jinde běžné, tak v díře za drahý peníz! Sad( Jen bych rád věděl, zda se ten film sám vymaže nebo jde nějak uchovat. Jen to placení mají na mne moc složitý! Začínaj a tak volí nejlevnější variantu, což je pochopitelné.

Jinak díky za odkaz, ale tohoto Saturnina již mám na DVD! Hledám někoho kdo má seriál na VHS natočený z televize.
Jen žádnou paniku!!!!
Humor nesmíme ztratit ani na šibenici

Jezdím se svým Beatmobilem za: Již je ve šrotu Sad((

Norton (+8)
VIP Chlapík
Chlapík


Příspěvky: 1000
Bydliště: Brno
10 895,- VK
Zasláno: út 12. prosinec 2006 11:11
Film ti zůstane,jenom nepůjde znovu spustit.Stačí znovu zaplatit,stáhnout si novou licenci (soubor o pár kB) a můžeš se koukat znovu.

K tématu...myslím,že takové půjčovný nemají moc budoucnost.Možná ještě tak půjčovna k IPTV od O2,kde se nemusí nic stahovat...

busch (+9)
hodná ovečka
VIP Řízek
Řízek


Příspěvky: 1770
Bydliště: 192.168.2.169
36 528,- VK
Zasláno: út 12. prosinec 2006 13:36
Celkem sem zvedavej,co nakonec vyleze z www.stream.cz , vypada to nadejne Surprised)
Veselé Vánoce!

Bugi (+17)
VIP Čestný šéfík


Příspěvky: 3007
Bydliště: Holice
10 175,- VK
Zasláno: út 12. prosinec 2006 15:04
Můj názor je ten, že pokud chtějí konkurovat kamenným obchodům, tak musí jít s cenou razantně dolů. IMHO rozumná hranice je někde kolem 15 - 20,- Kč/24 hodin. Nemůžete přece chtít stejné peníze za půjčení fyzického nosiče a stažením dat. Navíc některé půjčovny (např. v Jeseníku) půjčují DVD za 15,-. Tohle nevím přesně. Když tak to upřesní Ěňa.
"Chvalte Boha a podávejte munici!"
Kaplan Howell M. Forgy během japonského útoku na Pearl Harbor

drutek (+16)
věčně sprostý vyděrač
VIP Kořeň
Kořeň


Narozen: 23.4.1973 (50 let)
Příspěvky: 6797
Bydliště: Český Těšín, největší město v republice
51 277,- VK
Zasláno: st 13. prosinec 2006 12:08
dto bugi. pokud by se cena pohybovala kole deseti kaček za den, tak je to dobrý nápad
Matrix. Že by....?//Starosti o dům a o syna. Krásné starosti...//Kdo je zvědavý, bude brzo chytrý...//Modelky, vzpamatujte se! Štíhlé baby jsou hnusné!!!//Nepotřebuji sex. Mně jebe vláda každá den!//Když husu, tak pečenou, když holku, tak svlečenou...

borix (+13)
Odpadlík
Odpadlík


Příspěvky: 4425
Bydliště: At the end of infinite loop
10 475,- VK
Zasláno: st 13. prosinec 2006 13:30
IMHO je to celkom dobrý nápad, v dešnej dobe ešte možno nie najlepší, ale o pár rokov, keď budú rozumnejšie ceny internetu, tak už to môže byť zaujímavejšie.
Na počiatku bola prázdna množina.

jenda^^ (+36)
Wannabe pussy
Šéfík


Věk: 33 let
Příspěvky: 27846
Bydliště: Schlackenwerth
826 606,- VK
Zasláno: čt 26. leden 2012 01:08
Já myslím, že by se měli chlapcí inspirovat tím megauploadem, který s takovou velkou slávou zrušili.

Prostě jednoduchou službu, kde by byly nekódovatelný stažitelný filmy v různých obrazových kvalitách (rozlišeních) s tím, že by se platilo buď jako u MU za nějakej měsíční / čtvrtletní / roční paušál, případně pro mě příjemnější varianta, která by fungovala nějak takhle:
Zaplatím třeba 100 Kč a tím si dobiju svůj účet 1000 bodama.
A 1 bod by byl jako 1 minuta normálního filmu v rozlišení třeba 480p. Pak by si mohli udělat nějaký poměry. Třeba u filmu v 720p se to násobilo 1,3 násobkem a 1080p třeba za 1,5. Novinky pak dávat ještě navíc prvních pár měsíců za nějakej 2 násobek bodů a pak to postupně snižovat...
Myslím, že kdyby se to udělo nějak takhle a vhodně se to bodování a poměry nastavily, tak lidi nebudou tolik "nelegálně" stahovat a společnosti by ještě vydělaly víc než teď.
Moje nejoblíbenější téma (´・ω・`)

Elephant (+10)
Žůžouškové kopečky
VIP Chlapík
Chlapík


Narozen: 2. srpen
Příspěvky: 7114
Bydliště: Praha
371 046,- VK
Zasláno: čt 26. leden 2012 01:36
Já bych to dělal spíš jako hulu. Zdarma s reklamou nebo za nějaký poplatek dostupné portfolio filmů/seriálů. Premiérový obsah (novinky, remasterovaný obsah, FullHD, možná 4K) za speciální platbu navíc. Plus možnost zakoupení pro offline přehrání. DB zakoupených pořadů zůstává na serveru a lze je kdykoliv znovu stáhnout (správu seznamu zařízení podle IP nebo MAC; nějaké omezení na nějakých 10 až 20 zařízení kvůli mobilům, nasům, tabletům atd.).

Takže to vidím takto:
- zdarma videa do 480p (možná 720p) s vloženou reklamou
- za měsíční poplatek HD obsah bez reklam
- premiérový obsah v podobě novinek nebo nějakých remasterovaných verzí za speciální příplatek v řádu desetikorun
- za podobně vysokou částku umožnit stáhnout film pro offline použití např. na cestách + možnost kdykoliv znovu dostáhnout
- použitelně vysoké omezení na IP nebo MAC adresy (v základu nastaveno na nějakých 10 zařízení automatikou, možno i manuálně spravovat)

Tohle by mělo šanci na úspěch. Nejspíš ještě rok dva. Poté už to nikdo nebude chtít jako příliš přísné.
NoArtist / NoName

Odpovědět
Obsah fóra VySemNesmíte » Hudba a film
Strana 1 z 2




Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Czech translation by Azu; Revised by drake127

www.elektrocigler.cz | Tisk v Brně | Barel Rock | Bejci.cz | Dětská lékárna