Hlavní stránka Přidej se FAQ Mužstvo Hledat Nastavení Skupiny Zprávy SZ Přihlásit se

OT

Jdi na stránku První  Předchozí  1, 2, 3 ... 67, 68, 69 ... 2934, 2935, 2936  Další  Poslední
Odpovědět
Obsah fóra VySemNesmíte » Co se jinam nehodí
tomas.pikalek (0)
Vykopnutý
Vykopnutý


Příspěvky: 77
Bydliště: Spešov 163
10 000,- VK
Zasláno: so 31. prosinec 2005 20:06
Taii. napsal:
No nejde to nainstalovat z win XPcek Crying or Very sad
Rika to ze to musim z dosu nebo co a tam se nemuzu dostat pac boot z diskety zlobi...

Ty vole, ty instaluješ win95 z XP?! d'oh!
Jak to asi může jít? Pray Vždyť XP jsou asi o 7 let novější a všechno (filesystem, jádro...) se změnilo! Not Talking
Jestli chceš nainstalovat vedle XP ještě 95, tak si nejdřív musíš XP oddíl (NTFS nebo FAT32 - na ty neumí 95 psát ani číst - jenom jedny novější 95 umějí FAT32, jinak je to všechno FAT16). Pak musíš nainstalovat win95 na to volný místo. Ale instalaci musíš nabootovat z CD! Pak ještě musít obnovit MBR, aby se zpouštěly XP (konzola pro zotavení na instalačce XP => fixboot ; fixmbr). A úplně nakonec musíš změnit soubor boot.ini tak, aby se ti to při startu ptalo, jakej OS chceš spustit... Další možnost loaderu by byl třeba grub nebo lilo (nový, aby podporovalo XP).

Chápeš? Very Happy
Jestli ne, tak si založ novej topic, tam ti budemem dávat rady. A napiš svůj mail - až budu mít čas, tak ti pošlu podrobnej návod
Zasláno: so 31. prosinec 2005 20:08
Mimochodem instaluješ to z CD nebo diskety?
Jak může zlobit boot? Think Musíš mít v BIOSu nastavený první bootovací médium to, ze kterýho to instaluješ! Mr. Green

jenda^^ (+36)
Wannabe pussy
Šéfík


Věk: 33 let
Příspěvky: 27846
Bydliště: Schlackenwerth
826 606,- VK
Zasláno: so 31. prosinec 2005 22:19
No vzhledem k tomu, že nikdo na ICQ není /překvapivě/ si jdu zapařit SC Whistle Mr. Green
Moje nejoblíbenější téma (´・ω・`)

Dieg0 (0)
Odpadlík
Odpadlík


Narozen: 7.4.1991 (33 let)
Příspěvky: 1419
Bydliště: Slovensko Liptovsky Mikulas
13 649,- VK
Zasláno: so 31. prosinec 2005 22:26
COOO?JA SOM NIKDO ?
Zasláno: so 31. prosinec 2005 22:30
Odporucam film : Sexbomba od vedla.Ked som ho videl prvy krat zaujala ma tma najvaic ta baba (Eliska Smile).Ked som to videl po druhy krat tka uz som sa vzival do pribehu.Ako starnem a postupen som to videl treti a stvrty krat zacinam si uvedomovat zmysel lasky.Ten film sa mi moc paci
"Nebudem si všímať kto vedľa mňa stojí a budem si robiť čo chcem, kedy chcem, kde chcem a ako chcem." - Moje hlavné heslo

"Pamätaj si!Ženským nesmieš nikdy dávať všetko naraz!" - Sexbomba od vedľa

jenda^^ (+36)
Wannabe pussy
Šéfík


Věk: 33 let
Příspěvky: 27846
Bydliště: Schlackenwerth
826 606,- VK
Zasláno: ne 1. leden 2006 00:05
Dieg0 napsal:
COOO?JA SOM NIKDO ?

Ty jo skoro bych řekl, že někdo něco psal Mr. Green
Moje nejoblíbenější téma (´・ω・`)

BEZY (+3)
Odpadlík
Odpadlík


Příspěvky: 558
Bydliště: Karlovy Vary - Ruská kolonie
10 050,- VK
Zasláno: ne 1. leden 2006 00:10
já si ničeho nevšiml. Ty snad jo? Laughing
What's up?

jenda^^ (+36)
Wannabe pussy
Šéfík


Věk: 33 let
Příspěvky: 27846
Bydliště: Schlackenwerth
826 606,- VK
Zasláno: ne 1. leden 2006 00:12
Aha.. jenom divnej pocit, ta představivost mě už štve Very Happy
Moje nejoblíbenější téma (´・ω・`)

lukenet (+16)
plastová kytara
Odpadlík
Odpadlík


Příspěvky: 3072
Bydliště: Kousek od krrttka
15 825,- VK
Zasláno: ne 1. leden 2006 00:54
tomas.pikalek napsal:
Taii. napsal:
No nejde to nainstalovat z win XPcek Crying or Very sad
Rika to ze to musim z dosu nebo co a tam se nemuzu dostat pac boot z diskety zlobi...

Ty vole, ty instaluješ win95 z XP?! d'oh!
Jak to asi může jít? Pray Vždyť XP jsou asi o 7 let novější a všechno (filesystem, jádro...) se změnilo! Not Talking
Jestli chceš nainstalovat vedle XP ještě 95, tak si nejdřív musíš XP oddíl (NTFS nebo FAT32 - na ty neumí 95 psát ani číst - jenom jedny novější 95 umějí FAT32, jinak je to všechno FAT16). Pak musíš nainstalovat win95 na to volný místo. Ale instalaci musíš nabootovat z CD! Pak ještě musít obnovit MBR, aby se zpouštěly XP (konzola pro zotavení na instalačce XP => fixboot ; fixmbr). A úplně nakonec musíš změnit soubor boot.ini tak, aby se ti to při startu ptalo, jakej OS chceš spustit... Další možnost loaderu by byl třeba grub nebo lilo (nový, aby podporovalo XP).

Chápeš? Very Happy
Jestli ne, tak si založ novej topic, tam ti budemem dávat rady. A napiš svůj mail - až budu mít čas, tak ti pošlu podrobnej návod


Hochu, tak tohle se ti fakt povedlo.. Applause buďto jsem to vůbec nepochopil nebo to chápu....za prvý: nevím kde by vzal verzi windowsu který podporujou jen fat16, když 99 procent verzí který se dají jetště někde sehnat podporuje fat32.
Za druhý: když instaluješ (a jseš amatér-to není pro tebe Tome) 2 systémy, v tomhle případě XP a 95, tak stačí nainstalovat nejdřív 95-ky, a pak XP, který ti automaticky zavedou mbr tak, aby sis moh' vybrat při startu kompu kterej chceš systém.
Za třetí: proč by musel bootovat z cd proboha?? To jsi v životě neviděl startovací disketu od win95 nebo 98? Stačí pak dát instalaci s podporou cd a buď si přetáhnout cd na disk nebo spustit instalaci rovnou z cd. Hand
Zasláno: ne 1. leden 2006 00:57
Jinak, Taii., jakou máš startovací disketu? To sis vytvořil z XP-ček?
http://www.stephenking.com/darktower/ | http://www.darktowercompendium.com/ | http://www.thedarktower.net/
Obrázek
Stop using stupid userbars... Start using smart userbars... Mr. Green

Odpovědět
Obsah fóra VySemNesmíte » Co se jinam nehodí
Strana 68 z 2936




Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Czech translation by Azu; Revised by drake127

www.elektrocigler.cz | Tisk v Brně | Barel Rock | Bejci.cz | Dětská lékárna