Hlavní stránka Přidej se FAQ Mužstvo Hledat Nastavení Skupiny Zprávy SZ Přihlásit se

OT

Jdi na stránku První  Předchozí  1, 2, 3 ... 2764, 2765, 2766 ... 2934, 2935, 2936  Další  Poslední
Odpovědět
Obsah fóra VySemNesmíte » Co se jinam nehodí
LivArt (+23)
Tuňák
VIP BigBoš
BigBoš


Příspěvky: 10732

534 469,- VK
Zasláno: út 17. duben 2012 22:22
Poznámky na tabletu? Mno když myslíš..

Jinak jestli ti to vyhovuje, tak proč ne Smile
Je-li život děvka, správný muž ji plácne po zadku a jde dál.

Radši se usouložit k smrti, než v domově důchodců vzpomínat na pracovní úspěchy.

Moucha (+32)
... bzzzz!
Šéfík


Věk: 31 let
Příspěvky: 10109
Bydliště: Budějce, tam by chtěl žít každý :)
226 096,- VK
Zasláno: út 17. duben 2012 22:26
Nemyslím psát poznámky.. Většinou všechno máme v PDF a když potřebujeme něco psát, tak je to na papír kvůli výpočtům.. Smile

Škoda, že ty androidí tablety mají takový divný displaye.. Jako, že to reaguje prostě s takovou blbou odezvou..
Jinak se mi ten Vodafone Smart Tab 10 jako docela líbí, ale když už bych si to kupoval, tak bych si sehnal něco, co líp funguje.. což je snad pochopitelný Smile

LivArt (+23)
Tuňák
VIP BigBoš
BigBoš


Příspěvky: 10732

534 469,- VK
Zasláno: út 17. duben 2012 22:29
Tak ten vodafone smart tab je nějaká čína, tomu bych se tak jako tak vyhnul. To spíš tu Toshibu A100, Lenovo Thinkpad, Asus tablety, Samsung Galaxy Tab a takový různý od lepších výrobců, než jsou ty čínský.
Taky se podívej, jak velká je kolem toho tabletu komunita, abys měl možnost nějakýho lepšího updatu, kdyby náhodou Wink
Je-li život děvka, správný muž ji plácne po zadku a jde dál.

Radši se usouložit k smrti, než v domově důchodců vzpomínat na pracovní úspěchy.

p!p@ (+13)
🦆🦆🦆🦆🦆
VIP Chlapík
Chlapík


Věk: asi 26 let
Příspěvky: 9088
Bydliště: rozhodnutím strany bezdomovec
861 602,- VK
Zasláno: út 17. duben 2012 22:43
Do školy na poznámky? Si děláš prdel, že? Mr. Green
Tak to přeju hodně stěstí...

Ty jsi asi nikdy nezkoušel psát na softwarové klávesnici delší text než www adresu, že?
Vzhledem k tomu, že to má kapacitní displej, tak na poznámky psaný rukou můžeš taky zapomenout...
Nehledě na to, že můžeš rovnou zapomenout na Word, Excel a úplně všechno ostatní... (Ano, jsou alternativy, ale ty jsou většinou rády za to, že umí zobrazit tučné písmo a kurzívu.. Mr. Green Navíc takové maličkosti, jako že napsaný dokument nemůžeš uložit do zařízení, ani jej nemůžeš třeba odeslat mailem jsou u zařízení do školy docela velký problém, stejně jako absence USBčka na připojení flashky... Dál může být třeba problém u připojování do univerzitní wi-fi sítě - Já s Androidem nemám problém, ale spolužák se symbianovou superhyperNokií s tím prostě nehne, i kdyby chtěl... A když přijdeš za správcem sítě, tak ten tě s tím pošle dop*dele, protože podporují pouze Windows...)

Ale jestli to chceš na machrování a krácení nudy ve škole, tak OK, ale neříkej, že to máš na poznámky.. na to ti skočí maximálně rodiče.. Mr. Green

Mimochodem co vůbec studuješ? Jestli nějakej měkkej obor, jako třeba gender-studies ( Mr. Green ) či nějakou filozofii tak OK, absence specifického softwaru ti nemusí vadit, ale absence klávesnice je docela problém, protože na text větší jak deset znaků je to nepoužitelný, a u takovýchto oborů to je hodně o kecech...

Matně si vzpomínám - nestuduješ nějakou tu informatiku nebo tak něco? To tam neprogramujete? (Nebo si tě s někým pletu?) Pokud studuješ cokoliv technickýho směru, tak iPad určitě ne... Už jenom pro to, že specifický software je dělanej primárně pro Windows...

Znám lidi, co mají iPad a leží jim doma a nepoužívají ho... Na telefon je to moc velký, na to aby se na tom dalo normálně pracovat je to malý... Hodí se to maximálně na hraní her a brouzdání po netu..

Ale jak chceš.. Rolling Eyes
:ו֥ɾnכַnɹodop ʎʞכַıuɥɔɐʞ♪♫
Dejte si dvě deci vodky na mě! Obrázek

Moucha (+32)
... bzzzz!
Šéfík


Věk: 31 let
Příspěvky: 10109
Bydliště: Budějce, tam by chtěl žít každý :)
226 096,- VK
Zasláno: út 17. duben 2012 22:54
Jasně, studuju IT.. ale když něco, tak jsme na školních PC, na který používáme asi 22" monitor a normální velkou klávesnici.. a já na tom netbooku fakt nic nevidím (na internetu si zvětšuju každou stránku snad..).. Navíc na tom netbooku se mi i blbě píše.. Mně se zrovna na tý SW píše docela dobře Mr. Green rozhodně líp než na tom netbooku..

Ten netbook jsem třeba pujčoval přítelkyni a klidně na celý týden, nebo na dva.. a ve škole jsem ho nepostrádal..
A proč mi třeba nemůže jít o to hraní her? Smile Každej si rád zahraje někdy něco.. Proč to prostě nemít jen tak pro zábavu..
Jo a ty flashky, nevím teda, jestli to jde zrovna u iPadu, nezjišťoval jsem si.. ale na jiný tablety jde zapojit do konektoru takovou fičuru, do který pak jde strčit i flashka nebo LAN kabel..

p!p@ (+13)
🦆🦆🦆🦆🦆
VIP Chlapík
Chlapík


Věk: asi 26 let
Příspěvky: 9088
Bydliště: rozhodnutím strany bezdomovec
861 602,- VK
Zasláno: út 17. duben 2012 23:01
Jo, jasně, je na to jakási dokoupitelná redukace.. no ale víš jak... Jasně, netbook je celkem nepoužitelnej... Ale uvědom si, že iPad bude mít ještě menší displej, kde se navíc ještě bude muset vměstnat klávesnice.. A zkoušel jsi na tom psát třeba delší text? Třeba ty poznámky z přednášky?

OK, tak neříkej, že to chceš do školy na poznámky... Mr. Green

Stejně to dopadne tak, že ti to bude ležet doma... Mr. Green
:ו֥ɾnכַnɹodop ʎʞכַıuɥɔɐʞ♪♫
Dejte si dvě deci vodky na mě! Obrázek

Moucha (+32)
... bzzzz!
Šéfík


Věk: 31 let
Příspěvky: 10109
Bydliště: Budějce, tam by chtěl žít každý :)
226 096,- VK
Zasláno: út 17. duben 2012 23:02
To jo.. ale jestli mi má doma ležet tablet nebo netbook.. tak chci vyzkoušet něco novýho Mr. Green Když už nic, tak aspoň nějaká životní zkušenost Mr. Green

p!p@ (+13)
🦆🦆🦆🦆🦆
VIP Chlapík
Chlapík


Věk: asi 26 let
Příspěvky: 9088
Bydliště: rozhodnutím strany bezdomovec
861 602,- VK
Zasláno: út 17. duben 2012 23:05
Takže z Mouchy nakonec vylezlo, že nechce něco do školy na poznámky, ale něco na hraní do postele... Mr. Green Slinták
:ו֥ɾnכַnɹodop ʎʞכַıuɥɔɐʞ♪♫
Dejte si dvě deci vodky na mě! Obrázek

jenda^^ (+36)
Wannabe pussy
Šéfík


Věk: 33 let
Příspěvky: 27846
Bydliště: Schlackenwerth
826 606,- VK
Zasláno: út 17. duben 2012 23:43
A co na to Ája? Mr. Green

BTW když koukam na ceny iPadů na Aukru, tak bych si raději připlatil 500 Kč a koupil v Datartu ten samej, ale fungl novej (iP2 16GB za 9k, na Aukru za 8,5k).
Moje nejoblíbenější téma (´・ω・`)

pecanz (+21)
Hodný chuligán
VIP Pravá ruka
Pravá ruka


Věk: 33 let
Příspěvky: 6656

132 719,- VK
Zasláno: st 18. duben 2012 19:26
Zdravim, já dvojkový ipad už nějaký čas mám, a něco jsem se na něm už napsal. SW klávesnice je poměrně velká a píše se na ní uplně v pohodě, souhlasím ale s tím, že pro psaní nějakých poznámek z poslechu to nebude to pravé, nevím jak by jsi stíhal, možná by to vyřešila HW klávesnice. Ale určitě nesouhlasím, že zde nejsou slušné alternativy pro z počítače známých textových, či tabulkových editorů. Na iOS existují pro tyto účely výborné aplikace, pro úpravu a psaní textu v podobě Pages, pozadu určitě nejsou ani Numbers, představující takový "kapesní" Excell, náhradou Power Pointu je potom aplikace s názvem Keynote. Na čtení knih a prohlížení PDF souborů je potom výborná aplikace zdarma iBooks.

Jinak jestli můžu poradit, nebo sdělit, tak iPad není nic jiné než drahá hračka, bez které se člověk obejde. Pokud používáš notebook pro práci tak ti jej určitě nenahradí. Ale pokud ti nevadí za něj dát těch 10 tisíc, nebo kolik iPad 2 teď stojí, tak určitě do toho, protože je to podle mě hračka vyladěná k dokonalosti, ať už co se prohlížení internetu, tak hraní her v multiplayeru po síti týče.

Odpovědět
Obsah fóra VySemNesmíte » Co se jinam nehodí
Strana 2765 z 2936




Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Czech translation by Azu; Revised by drake127

www.elektrocigler.cz | Tisk v Brně | Barel Rock | Bejci.cz | Dětská lékárna