Hlavní stránka Přidej se FAQ Mužstvo Hledat Nastavení Skupiny Zprávy SZ Přihlásit se

Otázka "soukromí"

Jdi na stránku První  Předchozí  1, 2, 3  Další  Poslední [vše]
Odpovědět
Obsah fóra VySemNesmíte » Problémy se ženami
krrttek (+24)
vynálezce vybrátoru
VIP Čestný šéfík


Příspěvky: 5344

25 450,- VK
Zasláno: út 11. prosinec 2007 20:42
to mi jen připomnělo jeden citát trochu mimo mísu - ženy žárlí na ženy, které přijdou po nich a muži na muže, kteří byli před nima...

hanni (+17)
VIP Suchý moderátor


Příspěvky: 1500
Bydliště: Nové Mesto nad Váhom
10 550,- VK
Zasláno: st 26. prosinec 2007 21:32
Beat: kto neziarli,nemiluje...svata pravda.Netreba to so ziarlivotou prehanat ale ziarlivost je normalna ludska vlastnost. Koho necha chladnym to,ze jeho zena si vypisuje s inym,tak ju nema rad.
Obrázek

drutek (+16)
věčně sprostý vyděrač
VIP Kořeň
Kořeň


Narozen: 23.4.1973 (51 let)
Příspěvky: 6797
Bydliště: Český Těšín, největší město v republice
51 277,- VK
Zasláno: ne 6. leden 2008 17:59
já soukromí své ženy respektuji, tak proč ona chce furt vědět co dělám, pro koho to je, kam jdu atd.?
Matrix. Že by....?//Starosti o dům a o syna. Krásné starosti...//Kdo je zvědavý, bude brzo chytrý...//Modelky, vzpamatujte se! Štíhlé baby jsou hnusné!!!//Nepotřebuji sex. Mně jebe vláda každá den!//Když husu, tak pečenou, když holku, tak svlečenou...

romulus (+28)
Občasný energit
Šéfík


Narozen: 1974 (asi 50 let)
Příspěvky: 3776
Bydliště: Jižní Morava - jak jinak...
60 434,- VK
Zasláno: po 7. leden 2008 09:40
2 drutek: že by starost o majetek? (=Tebe) Think Mr. Green
Nemám problém uznat cizí názor. ...ale pravdu mám stejně já.

Jsem proti jakékoliv diskriminaci, hlavně diskriminaci slušných, poctivých a pracovitých lidí..

hanni (+17)
VIP Suchý moderátor


Příspěvky: 1500
Bydliště: Nové Mesto nad Váhom
10 550,- VK
Zasláno: út 8. leden 2008 11:48
drutek: ma Ta rada,tak sa zaujima Wink
Obrázek

jenda^^ (+36)
Wannabe pussy
Šéfík


Věk: 33 let
Příspěvky: 27846
Bydliště: Schlackenwerth
826 606,- VK
Zasláno: čt 20. listopad 2008 00:06
Ááá, to já bych takhle nic ani nečetl, ještě bych se dozvěděl něco ošklivýho Sad
Moje nejoblíbenější téma (´・ω・`)

LivArt (+23)
Tuňák
VIP BigBoš
BigBoš


Příspěvky: 10732

534 469,- VK
Zasláno: čt 20. listopad 2008 00:14
1) Mám Mirandu, takže i kdyby se do ní nějaká slečna dostala a něco našla, tak to bych si o ní něco pomyslel ale nějak usmířil.

2) Nesnažím se napadat cizí soukromí.
Je-li život děvka, správný muž ji plácne po zadku a jde dál.

Radši se usouložit k smrti, než v domově důchodců vzpomínat na pracovní úspěchy.

Varda (+19)
Lady Elisabeth
VIP Ženská
Ženská


Věk: 53 let
Příspěvky: 1332
Bydliště: Praha
36 535,- VK
Zasláno: čt 20. listopad 2008 19:35
Kdysi dávno v prvobytně pospolné společnosti ženy trávily většinu času spolu pohromadě v jedné jeskyni. Aby se navzájem nepobily, tak se musely naučit různé finty jak spolu vyjít, i když si lezou na nervy. Především spolu musely komunikovat - pokud se hovoří = je všechno v pořádku, vztahy klidné. Žena má mluvení vrozené, je to její komtrola, že okolí kolem ní je OK. Taky se žena naučila pomlouvat - je to jediný přípustný způsob pomsty ve společnosti, kde záleží na každém jedinci a nemůže zabít každého, koho vidí. Takže jí psychicky pomůže říct za rohem kamarádce, že dotyčná XY je Bůůůů. Dotyčná si uleví a přitom je schopná s onou Bůůůů dále spolupracovat pro blaho tlupy a bez krveprolití. Pokud se komunikace přeruší a je mezi ženami ticho - je to signál vážného konfliktu
Ženy to samé trošku nemístně používají i na muže - doma taky většinou mívá po ruce jen toho chlapa. (místo ostatních členek tlupy, jako před pár lety) Takže dělá co jí instinkt radí. :Mluví - chce vědět co muž dělá, kde je a co si o čem myslí ne proto,že by mu nevěřila, ale ona tím podvědomě vyjadřuje - mám tě ráda a zajímá mne všechno kolem tebe. A když muž mlčí, tak znervozní a má strach. Určitě jste si pánové všimli, že ženy pokud jsou opravdu naštvané, tak používají demonstrativní mlčení: tichá domácnost. Žena tím vyjadřuje, že je opravdu problém a je to mnohem horší, než když na vás ječí. Je to mnohem závažnější varování, tak pozor na to.
Muži byli naopak až na tu a tam nějaký hromadný lov samotáři. Lov vyžaduje klid a ticho. Muž dělá svou práci a sám ví nejlépe jak na to a mlčí, protože pokud je vše v pořádku, tak mluvit není třeba. Navíc mluvit o problémech bere muž podvědomě jako by o sobě říkal - zklamal jsem, nedokázal jsem si poradit sám. Sama mám zkušenost, že pokud chlap otevřeně nahlas řekne, že má nějaký problém, tak to znamená, že už je fakt zle.
A tady je ten problém - nežijeme už v tlupách, ale ještě neumíme žít ve dvojicích. Chce to trochu tolerance.
Žena se nesmí snažit získávat detailní informace za každou cenu. A když chlap řekne že je vše OK, tak to tak prostě brát a nechat mu aspoň kousek jeho mlčení a právo na to poprat se s problémy napřed sám a přijít na pomoc, až si sám řekne. Jinak to chlap bude brát, jako, že mu nevěří a to mu na sebedůvěře moc nepřidá.
A chlap by se měl snažit zase ženu uklidnit alespoň náznakem komunikace. Pár vět o tom co bylo v práci a že měl šéf hnusnou kravatu (hlavně neříkejte, že ta nová sekretářka je fakt sexy kočka) a jíné zdánlivé pitomosti stačí. Ženu nezajímají ty pitomosti,ale fakt, že " On se mnou mluví a směje se = všechno je OK a má mě rád.
Když budete vědět, že máte každý trošku jiný program a proč, tak to pomůže k lepšímu pochopení, proč se ten druhý chová, z našeho pohledu, tak nesmyslně pitomě Very Happy
Varda Elisabeth

jenda^^ (+36)
Wannabe pussy
Šéfík


Věk: 33 let
Příspěvky: 27846
Bydliště: Schlackenwerth
826 606,- VK
Zasláno: čt 20. listopad 2008 21:15
To jsi vymyslela sama? Shocked
Úúúú, to sedí. Applause Applause Applause
Moje nejoblíbenější téma (´・ω・`)

Makavelina (+32)
ZeleNina
VIP Ženská
Ženská


Narozen: 18.3.1985 (39 let)
Příspěvky: 8134
Bydliště: Prahahahaha
62 365,- VK
Zasláno: čt 20. listopad 2008 21:24
Znáte seriál Byl jednou jeden život???

Myslím že na základě Vardiny výpovědi by měli tvůrci začít uvažovat i o variantě Byl jednou jeden vztah, protože všecko to co jsi zde (mimochodem velmi trefně) popsala, si velmi dobře dokáži představit v kreslené podobě jako poučný seriál pro mladistvé, kteří mermomocí chtějí nějaký ten vztah Mr. Green

Můj kolega prošel manželce mobil a zjistil že ho již nějakou dobu podvádí. Nejhorší je na tom to, že jeho žena a žena našeho šéfa jsou "kamarádky," do této party "kamarádek" patří taky naše kolegyně která je na mateřské, všechny se tváří jako JEHO největší kamarádky, ale žádná z nich není taková kamarádka aby mu něco řekla dříve než to odhalil. To je další poznatek že BABY DRŽÍ SPOLU!!! Teď když se to provalilo tak žena kolegovi tvrdí, že šlo jen o sms, ale polovina města je spolu viděla na procházkách, večer v autě apod., ale kolega jí stále věří že byli jenom sms. Navíc se začal chovat tak, jakoby ON byl ten kdo by se měl za něco omlouvat (kupuje jí dárky, rozmazluje jí, místo aby jí v tom nechal se vykoupat), dostává bomboniéru, koupil domů plazmovou televizi (z toho jsme usoudili že se docela vyplatí bejt mu nevěrná). Můj šéf tvrdí že ho má omotaného kolem prstu (kolegu) a že on sežere všecko co mu ona nakuká. Mě je ho moc líto, řekla jsem mu že je blbej pokud s ní chce zůstávat "kvůli dětem" a že je teď akorát za blbce on a manželka toho milence, on je z toho dost přešlej...
Hey, hey apple!

Obrázek

Odpovědět
Obsah fóra VySemNesmíte » Problémy se ženami
Strana 2 z 3




Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Czech translation by Azu; Revised by drake127

www.elektrocigler.cz | Tisk v Brně | Barel Rock | Bejci.cz | Dětská lékárna