Hlavní stránka Přidej se FAQ Mužstvo Hledat Nastavení Skupiny Zprávy SZ Přihlásit se

Palubní kamera

Jdi na stránku 1, 2, 3 ... 14, 15, 16  Další  Poslední [vše]
Odpovědět
Obsah fóra VySemNesmíte » Auta
jenda^^ (+36)
Wannabe pussy
Šéfík


Věk: 33 let
Příspěvky: 27846
Bydliště: Schlackenwerth
826 606,- VK

Palubní kamera

Zasláno: ne 6. únor 2011 23:19
Máte v autě on-board kameru?
Co si o tom myslíte? Přijde mi, že o nich poslední dobou často někde čtu... Wink

Klíčová slova: on-board kamera, dashcam, černá skříňka
Moje nejoblíbenější téma (´・ω・`)
Příspěvek upravil 2× jenda^^, naposledy po 18. duben 2016 20:32.

LivArt (+23)
Tuňák
VIP BigBoš
BigBoš


Příspěvky: 10732

534 469,- VK
Zasláno: ne 6. únor 2011 23:32
tak to mi připadá jako dobrej nápad, člověk nikdy neví, co se může stát a jak se může bránit...
Je-li život děvka, správný muž ji plácne po zadku a jde dál.

Radši se usouložit k smrti, než v domově důchodců vzpomínat na pracovní úspěchy.

Elephant (+10)
Žůžouškové kopečky
VIP Chlapík
Chlapík


Narozen: 2. srpen
Příspěvky: 7111
Bydliště: Praha
371 046,- VK
Zasláno: ne 6. únor 2011 23:41
V sobotu jsem na to koukal v Autosalonu na Primě. Dobrý nápad to je, je ale otázkou, jestli z toho záznamu z kamery je poznat SPZ - to video ukazovaný na Primě tak nevypadalo ani omylem. Ale zase to, co jsem viděl na internetu, svědčil o opaku. Asi záleží model od modelu a jeho optiky.
NoArtist / NoName

BunGee (+16)
Komeťák rakeťák
VIP Kořeň
Kořeň


Příspěvky: 4034
Bydliště: Brno
71 265,- VK
Zasláno: ne 6. únor 2011 23:55
ja si to do novyho asi koupim, kor v dnesni dobe, jako dukaz plne dostacujici a kdyz to umi smycku, tak jenom pichnes a o nic jinyho se nestaras, proste dalsi soucast vozidla
Lidé o mně říkají, že jsem flegmatik. Ale víte co? Mně je to jedno.

Obrázek


Obrázek

jenda^^ (+36)
Wannabe pussy
Šéfík


Věk: 33 let
Příspěvky: 27846
Bydliště: Schlackenwerth
826 606,- VK
Zasláno: po 7. únor 2011 00:03
BunGee: hlavně to chce, aby se nahrávání samo zapínalo třeba když nastartuješ nebo tak... Jako jasně, zmáčknout tlačítko není problém, ale znáš to... Jednou zapomeneš a zrovna se něco stane...

Elephant: záleží na tom, co koupíš... Když koupíš nějakou lacinou za 1k, co nahrává 320x240, tak tam něco bude vidět, ale značky a podobně ne... Ale dají se sehnat i třeba 720p nebo větší a z toho už je lepší obraz. (Např. toto, ale jak můžeš vidět na videu, tak ani tam při jízdě nejsou ty značky moc vidět). Pak ještě i dražší, co nejsou čínský, mají infra přisvětlení v noci...

Osobně se mi to taky docela líbí a kdybych si kupoval nový auto, tak si to asi pořídim, ale zatím to moc neřeším. Moc se mi nelíbí takový ty velký kusy plastu, co se přicucnou někde na sklo (viz ta v odkaze výše) a podobně...
Moje nejoblíbenější téma (´・ω・`)
Příspěvek upravil 1× jenda^^, naposledy po 7. únor 2011 00:06.

BunGee (+16)
Komeťák rakeťák
VIP Kořeň
Kořeň


Příspěvky: 4034
Bydliště: Brno
71 265,- VK
Zasláno: po 7. únor 2011 00:06
tak to zapinani se da nejak dobastlit, o to bych strach nemel, jen to nejak ukryt, abych to furt nemusel tahat domu
Lidé o mně říkají, že jsem flegmatik. Ale víte co? Mně je to jedno.

Obrázek


Obrázek

palucko (+21)
The Koza Boy
VIP BigBoš
BigBoš


Věk: asi 33 let
Příspěvky: 6465
Bydliště: Bratislava Slovakia
167 074,- VK
Zasláno: po 7. únor 2011 00:37
No ja už take niečo v podstate mám ale zaznamenáva mi to len trasu a rychlosť , GPS modul holux mam to napojene na cigaretovú zástrčku a jak naštartujem sa mi to zapne a začne to zaznamenavať , mam to na pristrojovke a vidim aj satelitny čas popr rýchlosť popr. to má aj merač vzdialenosti a spajam to s mobilom cez BT ak potrebujem navigaciu

nad kamerovým systemom som rozmýšlal čo by mi ukladal video donekonečna zo smyčkou ale nič take vhodne a cenovo dostupne som nenašiel v požadovanej kvalite zaznamu čo by som si mohol nenapadne namontovať do auta ..
Obrázek

jenda^^ (+36)
Wannabe pussy
Šéfík


Věk: 33 let
Příspěvky: 27846
Bydliště: Schlackenwerth
826 606,- VK
Zasláno: po 7. únor 2011 20:09
Mně by se nejvíc líbilo něco, co by mělo maličkou čočku, co by se chytila někam na zrcátko a od toho vedl jen nějakej kablík třeba do kastlíku, kde už by byl ten zbytek...
Moje nejoblíbenější téma (´・ω・`)

BunGee (+16)
Komeťák rakeťák
VIP Kořeň
Kořeň


Příspěvky: 4034
Bydliště: Brno
71 265,- VK
Zasláno: po 7. únor 2011 21:51
tak to by se dalo nejak dobastlit
Lidé o mně říkají, že jsem flegmatik. Ale víte co? Mně je to jedno.

Obrázek


Obrázek

palucko (+21)
The Koza Boy
VIP BigBoš
BigBoš


Věk: asi 33 let
Příspěvky: 6465
Bydliště: Bratislava Slovakia
167 074,- VK

Odpovědět
Obsah fóra VySemNesmíte » Auta
Strana 1 z 16




Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Czech translation by Azu; Revised by drake127

www.elektrocigler.cz | Tisk v Brně | Barel Rock | Bejci.cz | Dětská lékárna