Hlavní stránka Přidej se FAQ Mužstvo Hledat Nastavení Skupiny Zprávy SZ Přihlásit se

Pár vtipů pro zasmání

Jdi na stránku První  Předchozí  1, 2, 3 ... 39, 40, 41 ... 136, 137, 138  Další  Poslední
Odpovědět
Obsah fóra VySemNesmíte » Vtipy a jiné legrácky
Moucha (+32)
... bzzzz!
Šéfík


Věk: 31 let
Příspěvky: 10109
Bydliště: Budějce, tam by chtěl žít každý :)
226 096,- VK
Zasláno: so 13. leden 2007 22:46
no tak to neni nic novyho ja to takhle delam bezne kdyz mi to posle nekdo z holek znate holky ze? a pak si konecne uvedomi co vlastne delaj a uz mi to v zivote neposlou

Pato (+3)
Odpadlík
Odpadlík


Příspěvky: 1194
Bydliště: SK - Prievidza
10 050,- VK
Zasláno: so 13. leden 2007 22:47
to je teraz 1. krát keď sa teším na to že mi príde takáto správa Mr. Green
Pod lamou býva najväčšia tma.

jenda^^ (+36)
Wannabe pussy
Šéfík


Věk: 33 let
Příspěvky: 27846
Bydliště: Schlackenwerth
826 606,- VK
Zasláno: so 13. leden 2007 22:48
Moucha: pošli mi jejich čísla, ty bych chtěl poznat.. Já měl v kontaktech i takový, kterým jsem řekl jednou, že mě řetězáky nezajímají, příště to poslali zas, tak jsem je za to sprdnul víc a ony to udělaly stejně i po třetí... tak jsem je už posílal do prdele a následně i do ignore listu...
Mmch něco jak je v tom Patovo jsem ale už taky na jednu holku zkusil, když mi poslala takovou kravinu a stejně mi to bylo na nic...
Moje nejoblíbenější téma (´・ω・`)

Moucha (+32)
... bzzzz!
Šéfík


Věk: 31 let
Příspěvky: 10109
Bydliště: Budějce, tam by chtěl žít každý :)
226 096,- VK
Zasláno: so 13. leden 2007 22:56
no tak ted uz mi taky vod nich nechodi, spis ted je snazim donutit aby mi na email neposilali kraviny typu jestli to neposles dal tak... to taky urcite znate
no tak prece nechces cisla vod holek ktery posilaj samy kraviny a maj net dva mesice Very Happy a jeste nejsou zrovna krasavice

Bugi (+17)
VIP Čestný šéfík


Příspěvky: 3007
Bydliště: Holice
10 175,- VK
Zasláno: ne 14. leden 2007 02:29
A klikli jste Lamerovi na reklamu? Bo normální je klikat. Wink
"Chvalte Boha a podávejte munici!"
Kaplan Howell M. Forgy během japonského útoku na Pearl Harbor

jenda^^ (+36)
Wannabe pussy
Šéfík


Věk: 33 let
Příspěvky: 27846
Bydliště: Schlackenwerth
826 606,- VK
Zasláno: ne 14. leden 2007 02:56
Neklikli... Embarassed Blokujeme Embarassed
Moje nejoblíbenější téma (´・ω・`)

pecanz (+21)
Hodný chuligán
VIP Pravá ruka
Pravá ruka


Věk: 33 let
Příspěvky: 6656

132 719,- VK
Zasláno: čt 18. leden 2007 12:55
Běhá si takhle zajíc po lese,když vidí jezevce,jak hulí trávu.Zajíc povídá:´´Jezevče,jezevče,takový krásný den a ty si takhle ničíš zdraví!Pojď si radši se mnou zaběhat!´´Jezevec uzná že má ušák pravdu a jde si s ním zaběhat.Běhají,běhají,když vidí vlka uplně opilého,ale chlastá dál.´´Vlku,vlku,takový krásný den,a ty si takhle ničíš zdraví!Pojď si se mnou radši zaběhat!´´Vlk uzná,že má zajíc pravdu,když potkají lišku,jak šňupe koks.´´Liško,liško,takový krásný den,a ty si takhle ničíš zdraví!Pojď si se mnou radši zaběhat!´´Běhají,běhají,když potkají medvěda,jak čichá toluen.´´Medvěde,medvěde,takový krásný den,a ty si takhle ničíš zdraví!Pojď si se mnou radši zaběhat!´´Medvěd otevře jedno oko a povídá:´´Nikam nejdu,seru na vás!Pokaždé když si dá zajíc extázi,tak všichni běháme po lese jak debilové!´´

Beat (+31)
Eiffelovka
VIP Pravá ruka
Pravá ruka


Příspěvky: 7410
Bydliště: Již Praha
36 408,- VK
Zasláno: st 31. leden 2007 14:07
Na depku je dobrá nálada nejlepší a tu nelpépe docílíme vtipem! Dlouho jsme si sem žádný nedali, tak začnu!

Když si jeptiška ve venkovské hospodě dávala už třetího frťana, všichni štamgasti jen zírali. Dokonce začali mít připomínky. Otočila se k nim a praví: "Tak vy si, synové Boží, myslíte, že jsem alkoholička? Nikoliv. To já jen z dobroty srdce. Matka představená má strašnou zácpu. Dám si tak ještě čtyři a až mě pak donesete do kláštera, určitě se z toho posere!"


"Bože, já jsem tak nešťastná!" zvolala Eva v rajské zahradě. "Co se děje, Evo?" zeptal se Bůh. "Vím, že jsi stvořil mě a tuhle krásnou zahradu. Ale jsem sama - a už mě nebaví jíst jablka." "Dobrá, v tom případě ti stvořím muže", odpověděl Bůh. "A co je to muž?" "To je chybující bytost s agresivními sklony, obrovskou ješitností a neschopností poslouchat. Ale je velký, rychlý a svalnatý. Je vynikající v boji, v kopání do míče a v lovu zvěře - a není špatný v posteli." "To zní skvěle" zaradovala se Eva. "Mám ale jednu podmínku" upozornil ji Bůh. "Musíš ho nechat, ať si myslí, že jsem stvořil nejdřív jeho."

Manžel říká manželce: Já nechápu, jak můžeš být tak krásná a tak blbá zároveň.
Žena odpoví: Dovol abych ti to vysvětlila! Bůh mě stvořil tak krásnou, abych se ti líbila, a blbou proto, aby ses líbil ty mě.
Jen žádnou paniku!!!!
Humor nesmíme ztratit ani na šibenici

Jezdím se svým Beatmobilem za: Již je ve šrotu Sad((

krrttek (+24)
vynálezce vybrátoru
VIP Čestný šéfík


Příspěvky: 5344

25 450,- VK
Zasláno: st 31. leden 2007 16:05
Vyjedeš sedlák s kombajnem na pole, práskne se do čela a zvolá "Ku*va, já zapomněl zasít!"

Víte co je potrava pro teplýho koně?
.
.
.

Šeňo!!!

Bugi (+17)
VIP Čestný šéfík


Příspěvky: 3007
Bydliště: Holice
10 175,- VK
Zasláno: so 3. únor 2007 15:16
Téda, Beate. Vykrádat feministický fóra. Not Talking A pak to ještě dávat na chlapský fórum. d'oh! Mr. Green
"Chvalte Boha a podávejte munici!"
Kaplan Howell M. Forgy během japonského útoku na Pearl Harbor

Odpovědět
Obsah fóra VySemNesmíte » Vtipy a jiné legrácky
Strana 40 z 138




Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Czech translation by Azu; Revised by drake127

www.elektrocigler.cz | Tisk v Brně | Barel Rock | Bejci.cz | Dětská lékárna