Hlavní stránka Přidej se FAQ Mužstvo Hledat Nastavení Skupiny Zprávy SZ Přihlásit se

Pár vtipů pro zasmání

Jdi na stránku První  Předchozí  1, 2, 3 ... 44, 45, 46 ... 135, 136, 137  Další  Poslední
Odpovědět
Obsah fóra VySemNesmíte » Vtipy a jiné legrácky
Mixal (+2)
Bažant
Bažant


Věk: 34 let
Příspěvky: 909
Bydliště: Zlinsky kraj
10 775,- VK
Zasláno: po 9. duben 2007 19:04
Nevím jesi to tady už bylo

Baví se tři žraloci.Ten první povídá víte co se mi stalo a já jsem tuhle sežral španělku ta měla tolik zlata že jsem ležel čtrnáct dní u dna,ten druhý říká to nic není,já jsem zase sežral francouzku a ta byla tak nasmrděná,že mi bylo čtrnáct dní špatně a ten třetí tak hoši kam se na mě serete já jsem tuhle sežral blondýnku a ta byla tak dutá,že jsem se nemohl čtrnáct dní potopit.
----------------------------------------------------------------------------------------

Blondýnka povídá vibrároru: Netřes se,to bude v pohodě,já to taky dělám poprvý ...
Obrázek
Každé ráno zhlédnu seznam 50 nejbohatších lidí na světě.
Když tam nejsu, idu do práce.

borix (+13)
Odpadlík
Odpadlík


Příspěvky: 4425
Bydliště: At the end of infinite loop
10 475,- VK
Zasláno: po 9. duben 2007 21:47
Mixal napsal:
Blondýnka povídá vibrároru: Netřes se,to bude v pohodě,já to taky dělám poprvý ...

tak toto je husté. Po dlhom čase konečne vtip, na ktorom som sa aj dobre zasmial a nepoznal som ho.
Na počiatku bola prázdna množina.

Ena (+10)
Odpadlík
Odpadlík


Příspěvky: 905
Bydliště: Jeseník
11 075,- VK
Zasláno: út 10. duben 2007 23:24
Omlouvám se, ale kámoška mě řekla jeden cikánskej:
Co udělá cikán, když dodělá Matematickofyzikální fakultu? .....rozebere lešení a jde na jinou ... Mr. Green
V životě jde o to, aby se člověk naučil plavat ve sračkách. Nejlepší školou je politika. Tolik času však nemám ...

Mixal (+2)
Bažant
Bažant


Věk: 34 let
Příspěvky: 909
Bydliště: Zlinsky kraj
10 775,- VK
Zasláno: st 11. duben 2007 14:28
tam by měl být místo cigána spíš ukrajinec
Obrázek
Každé ráno zhlédnu seznam 50 nejbohatších lidí na světě.
Když tam nejsu, idu do práce.

borix (+13)
Odpadlík
Odpadlík


Příspěvky: 4425
Bydliště: At the end of infinite loop
10 475,- VK
Zasláno: st 11. duben 2007 16:39
<Gwartass> prilep kocce na zada chleba, namazej ho maslem a vyhod kocku z okna - na kterou stranu kocka dopadne?
<Slim> to je vcelku jasne, na bok
<Zdenka_vykoupana> Very HappyD
<Zdenka_vykoupana> ja si troufam rict,ze je to namet k dlouhe filozoficke debate:D
<Gwartass> nene - objekt se ustali kousek nad zemi v rotujicim stavu
<Slim> ale jen do chvile, dokud maslo odstredivou silou chleba neopusti a pak v dusledku rezidualnich zbytku masla prostoupenych chlebem spadne na bok. rotujici fazi jsem vynechal, protoze jsem predpokladal, ze je kazdemu jasna
<Gwartass> pokud vlivem odstredive sily opusti chleba vsechno maslo, nastava jednoduchy pripad, kdy kocka dopadne na nohy
<Slim> nemuze, protoze spadne ve chvili, kdy se rovnovaha porusi, ale vlivem rezidualnich zbytku masla neni natolik jasna, aby spadla na nohy. s tzv. rezidualnim maselnym vlivem je ve vypoctech vzdy nutno pocitat. je pravda, ze kocka uz si vetsinou mysli ze ji to vyjde a dopadne na nohy, ale stejne to s ni vzdycky praskne na bok. doporucuji ve wikipedii vyhledat informace o jevu znamem jako Mikesuv rezidualni maselny paradox.
<Gwartass> jenze jeste je potreba rozhodnout, pri jake maselne vrstve muzeme prohlasit krajic chleba za namazany
<Gwartass> protoze jsou-li zbytky tak male, ze krajic nemuzeme prohlasit za namazany, musi kocka dopadnout na nohy
<Zdenka_vykoupana> jste kouzelni:D
<Gwartass> a ty jsi vykoupana ;-D
<Slim> to uz se ale dostavame do problematiky kvantove fyziky, protoze vetsinou kocka rotuje tak rychle ze se strida krajic a vytrestene kocici oci tak rychle, ze nelze jednoznacne urcit kvantovy maselny stav. ale musim trvat na tom, a veskere prakticke zkusenosti tomu nasvedcuji, ze to s ni praskne na bok. jednoznacne se radim k bokistickemu proudu a nozisticky jsem jiz davno shledal bludnym
<Slim> a pokud se budes odvolavat na vseobecne znamy pokus, kterym noziste haji sve teze, tak musim podotknout, ze bylo jasne prokazano, ze jeden z prednich nozistu pred pokusem potrel chleb maslem z obou stran v domneni, ze se to ve vrstve lepidla mezi chlebem a kockou ztrati
<Gwartass> jsem zastance radikalniho nozistickeho proudu, ale zacinas me znejistovat
<Gwartass> myslim, ze bude potreba zorganizovat nejaky verejny pokus
<gugo_job> ehm panove panove
<gugo_job> studoval jsem fyziku 9 let a problem je mnohem slozitejsi nez se zda
<gugo_job> je nutno prihlizet nejmene dvema pohledy
<gugo_job> pohledy klasicke tj Newtonovske fyziky a pohledem kvantove tj Einsteinovske
<gugo_job> klasicka vyzika stanovi puvodni teziste kocky T a nove teziste T' po prilepeni chleba
<gugo_job> pote zmeri vysku od okna tak aby se dal urcit moment hybnosti a zrychleni
<gugo_job> z hybnosti je moment setrvacnosti ktery dulezity k urceni poctu otocek kocky
<gugo_job> v letu
<gugo_job> na zakade toho se da urcit jaka sila odstrediva pusobi na maslo na chlebu je li zama jeho hmotnost
<gugo_job> exaktne receno rekl bych ze kocka dopandne na tu stranu kde ji vyjde otocka nebo namazanou stranou dolu
<gugo_job> kvantove je nutne urcit kde je kocka kde je okno kde je zem a udelat z toho inercialni vztaznou soustavu
<gugo_job> urcit momenty hybnosti a rychlosti
<gugo_job> a zapomnel jsem samozrejme chleba
<gugo_job> ten je soucasti stejne soustavy
* gugo_job jde na obed
<Gwartass> myslim, ze gugo_job zapomnel, ze zmenu hybnosti kockyv pripade namazaneho krajice na zadech nezpusobuji fyzikalni sily..
<Slim> to jsou ti teoretici, co nevideli kocku rotovat v praxi
<Gwartass> jo

Možno to už poznáte, ale nemá to chybu.

EDIT:
Pridávam ďalšie, o ktoré by ste nemali prísť:

<VIX> "Nevieš nejakú vtipnú funkciu, ktorá by mi mesiac "Mar" skonvertovala na číslo "3"?
<Marek> "Viem, strlen()"

<a> Schvalne jak dlouho vydrzis se nezeptat
<b> Na co?
Na počiatku bola prázdna množina.

BEZY (+3)
Odpadlík
Odpadlík


Příspěvky: 558
Bydliště: Karlovy Vary - Ruská kolonie
10 050,- VK
Zasláno: st 11. duben 2007 21:40
www.lamer.cz
What's up?

Ena (+10)
Odpadlík
Odpadlík


Příspěvky: 905
Bydliště: Jeseník
11 075,- VK
Zasláno: čt 12. duben 2007 16:50
Dežo a Laco jedou autem. Kdo řídí ?????? Policista
V životě jde o to, aby se člověk naučil plavat ve sračkách. Nejlepší školou je politika. Tolik času však nemám ...

drutek (+16)
věčně sprostý vyděrač
VIP Kořeň
Kořeň


Narozen: 23.4.1973 (50 let)
Příspěvky: 6797
Bydliště: Český Těšín, největší město v republice
51 277,- VK
Zasláno: po 16. duben 2007 19:46
jak sem hodit pár vtipů, které mám uložené v dokumentech a ještě jsou zazipované?
Matrix. Že by....?//Starosti o dům a o syna. Krásné starosti...//Kdo je zvědavý, bude brzo chytrý...//Modelky, vzpamatujte se! Štíhlé baby jsou hnusné!!!//Nepotřebuji sex. Mně jebe vláda každá den!//Když husu, tak pečenou, když holku, tak svlečenou...

borix (+13)
Odpadlík
Odpadlík


Příspěvky: 4425
Bydliště: At the end of infinite loop
10 475,- VK
Zasláno: po 16. duben 2007 20:22
Odzipuj(napr. cez winzip,winrar), otvor v patričnom editore, označ text, daj ctrl+c a ctrl+v a je to.
Alebo môžeš využiť služby napr. edisku na uloženie toho zipu.
Na počiatku bola prázdna množina.

Mixal (+2)
Bažant
Bažant


Věk: 34 let
Příspěvky: 909
Bydliště: Zlinsky kraj
10 775,- VK
Zasláno: út 17. duben 2007 14:11
Atletické závody

Probíhá hod kladivem. Do klece vstoupí Čech, roztočí kladivo a hodí 81
metrů. Následuje velký potlesk a reportér se ptá závodníka, kde že se to
naučil takhle házet? Čech odpoví: "Jsem kovář a s kladivem pracuju
dnes a denně."
Po něm nastoupí Slovák a dosáhne výkonu 82 metrů. Ještě větší potlesk a
reportér se ptá na to samé. Slovák odpoví: "Jsem dřevorubec, pracuji v lese
a proto mám takovou sílu."
Jako poslední jde na řadu cikán, opře se do toho a naměří mu 85 metrů. Obrovské ovace a udivený reportér se táže, kde
pracuje on. Cikán odpoví: "Jsem nezaměstnaný." Reportér se proto ptá, jak možné, že má takovou sílu?
Cikán na to: "Když jsem byl malý, tak mi dědeček povídal,jak ti někdo dá do ruky kladivo, lopatu nebo něco podobnýho, tak to zahoď, jak nejdál
můžeš..."
Obrázek
Každé ráno zhlédnu seznam 50 nejbohatších lidí na světě.
Když tam nejsu, idu do práce.

Odpovědět
Obsah fóra VySemNesmíte » Vtipy a jiné legrácky
Strana 45 z 137




Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Czech translation by Azu; Revised by drake127

www.elektrocigler.cz | Tisk v Brně | Barel Rock | Bejci.cz | Dětská lékárna