Hlavní stránka Přidej se FAQ Mužstvo Hledat Nastavení Skupiny Zprávy SZ Přihlásit se

Pár vtipů pro zasmání

Jdi na stránku První  Předchozí  1, 2, 3 ... 28, 29, 30 ... 136, 137, 138  Další  Poslední
Odpovědět
Obsah fóra VySemNesmíte » Vtipy a jiné legrácky
drutek (+16)
věčně sprostý vyděrač
VIP Kořeň
Kořeň


Narozen: 23.4.1973 (50 let)
Příspěvky: 6797
Bydliště: Český Těšín, největší město v republice
51 277,- VK
Zasláno: út 22. srpen 2006 10:41
to: beat :: d'oh! nevím koli je ti let, ale já tohle znám skoro 20 let. Razz
Matrix. Že by....?//Starosti o dům a o syna. Krásné starosti...//Kdo je zvědavý, bude brzo chytrý...//Modelky, vzpamatujte se! Štíhlé baby jsou hnusné!!!//Nepotřebuji sex. Mně jebe vláda každá den!//Když husu, tak pečenou, když holku, tak svlečenou...

Beat (+31)
Eiffelovka
VIP Pravá ruka
Pravá ruka


Příspěvky: 7410
Bydliště: Již Praha
36 408,- VK
Zasláno: út 22. srpen 2006 11:03
Já to psal pro ty mladší! Jinak 40!
Jen žádnou paniku!!!!
Humor nesmíme ztratit ani na šibenici

Jezdím se svým Beatmobilem za: Již je ve šrotu Sad((

drutek (+16)
věčně sprostý vyděrač
VIP Kořeň
Kořeň


Narozen: 23.4.1973 (50 let)
Příspěvky: 6797
Bydliště: Český Těšín, největší město v republice
51 277,- VK
Zasláno: út 22. srpen 2006 14:45
Razz přijde učitelka do třídy s třídní knihou pod paží a uvidí na katedře mouchu. vezme třídnici a začne po ní zuřivě mlátit, až si po 10-ti minutách všimne, že je nakreslená. "kdopak z vás, milé děti, namaloval tu mouchu?" zeptá se. "já!" odpoví pepa. "no umíš teda moc pěkně kreslit." povídá učitelka "no to bych řekl," odvětí pepa a dodá:" včera jsem na kamna nakreslil p**u a školník si popálil jazyk!" Razz
Matrix. Že by....?//Starosti o dům a o syna. Krásné starosti...//Kdo je zvědavý, bude brzo chytrý...//Modelky, vzpamatujte se! Štíhlé baby jsou hnusné!!!//Nepotřebuji sex. Mně jebe vláda každá den!//Když husu, tak pečenou, když holku, tak svlečenou...

Ena (+10)
Odpadlík
Odpadlík


Příspěvky: 905
Bydliště: Jeseník
11 075,- VK
Zasláno: po 28. srpen 2006 11:46
Víte proč žraloci nejedí cikány?? ......Protože si myslí, že je to velrybí hov*o (tímto se omlouvám všem v příběhu se vyskytujícím)
V životě jde o to, aby se člověk naučil plavat ve sračkách. Nejlepší školou je politika. Tolik času však nemám ...

drutek (+16)
věčně sprostý vyděrač
VIP Kořeň
Kořeň


Narozen: 23.4.1973 (50 let)
Příspěvky: 6797
Bydliště: Český Těšín, největší město v republice
51 277,- VK
Zasláno: st 30. srpen 2006 14:47
Laughing jedou dvě ženy ve výtahu a ta jedna stále potahuje nosem a čichá. pochvilce povídá: nemůžu si pomoct, ale cítím tady chlapské semeno.
ta druhá na to odpoví : promiňte. já jsem si říhla. Laughing
Matrix. Že by....?//Starosti o dům a o syna. Krásné starosti...//Kdo je zvědavý, bude brzo chytrý...//Modelky, vzpamatujte se! Štíhlé baby jsou hnusné!!!//Nepotřebuji sex. Mně jebe vláda každá den!//Když husu, tak pečenou, když holku, tak svlečenou...

jardas (+14)
VIP Čestný šéfík


Příspěvky: 1622
Bydliště: Praha...největší vesnice v republice
10 250,- VK
Zasláno: st 30. srpen 2006 16:54
Starý Arab zije jiz pres 40 let v Chicagu. Moc rád by na své zahrade pestoval brambory a zeleninu, ale je zde sám a cítí se jiz starý a
slabý.

Jeho syn studuje v Parízi a otec se rozhodne napsat mu e-mail:

Milý Ahmede,
jsem moc smutný, ze nemuzu na své zahrade pestovat brambory. Vím, ze kdybys zde byl, pomohl bys mi zahradu zrýt. Mám te rád.
Tvuj otec

Obratem obdrzí odpoved:

Milý otce,
prosím te, nedelej v zádném prípade na zahrade cokoli!!!
Schoval jsem tam "tu vec". Taky te mám rád.
Ahmed

Jen pár hodin nato obklící dum starého muze americká armáda,
námorníci, FBI a CIA. Preorávají a prerývají zahradu kousek po kousku, prohlízejí kazdý milimetr, ale nenajdou nic. Rozcarováni se opet stahují....


Týz den dostal starý muz jeste jeden e-mail od syna:

Milý otce,
jiste je nyní zahrada kompletne zryta a muzes zasázet své
brambory. Vic pro tebe z takové vzdálenosti nemuzu udelat.
Mám te rád.

Ahmed.
Obrázek
http://www.militarie-repliky.cz

S nožema je to jako s lidma-když jsou tupý stojej za ho***

drutek (+16)
věčně sprostý vyděrač
VIP Kořeň
Kořeň


Narozen: 23.4.1973 (50 let)
Příspěvky: 6797
Bydliště: Český Těšín, největší město v republice
51 277,- VK
Zasláno: čt 31. srpen 2006 15:26
d'oh! přijde žena na gynekologii a povídá doktorovi: "pane doktore, stala se mi taková nepříjemná věc. včera jsem byla na nudapláži a jak jsem se chtěla opálit všude, tak jsem pořádně roztáhla nohy a on mi tam vlezl nějaký brouk. těď tam pořád chodí a mě ta jeho krovky škrábou."
"no dobře" povídá doktor, "odložte si a lehněte si. já ho vytáhnu pinzetou."
žena si odložila, lehla a doktor začal pinzetou vytahovat brouka. po chvilce se však také svlékne a začne se ženou souložit.
"co to děláte?" ptá se udiveně paní,
"změnil jsem taktiku" odvětí suše doktor a dodá:" rozhodl jsem se, že ho umlátím!" Razz Razz Razz
Matrix. Že by....?//Starosti o dům a o syna. Krásné starosti...//Kdo je zvědavý, bude brzo chytrý...//Modelky, vzpamatujte se! Štíhlé baby jsou hnusné!!!//Nepotřebuji sex. Mně jebe vláda každá den!//Když husu, tak pečenou, když holku, tak svlečenou...

krrttek (+24)
vynálezce vybrátoru
VIP Čestný šéfík


Příspěvky: 5344

25 450,- VK
Zasláno: čt 31. srpen 2006 18:32
to je hoodně starý Wink taky mám jeden: pani ucitelka je se svym houfem malych skolacku na prohlidce v jeskynich. Chce je vyzkouset z prirodopisnych znalosti a tak se pta: "Deti, co to tam nahore visi za ptaka?" Deti nevi, jen Pepicek se hlasi. "No, Pepicku, rekni nam, co to je." "No, tam nahore visi netopyri, ale ze by viseli opravdu za ptaka, to vazne nevim."

borix (+13)
Odpadlík
Odpadlík


Příspěvky: 4425
Bydliště: At the end of infinite loop
10 475,- VK
Zasláno: čt 31. srpen 2006 21:21
Tak toto(síce v obmenenej forme) tiež nieje najnovšie Neutral .
Na počiatku bola prázdna množina.

krrttek (+24)
vynálezce vybrátoru
VIP Čestný šéfík


Příspěvky: 5344

25 450,- VK
Zasláno: čt 31. srpen 2006 21:46
sem holt ve vývoji pozadu Hand já sem ten vtip neznal, snad nejsem sám Sad

Odpovědět
Obsah fóra VySemNesmíte » Vtipy a jiné legrácky
Strana 29 z 138




Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Czech translation by Azu; Revised by drake127

www.elektrocigler.cz | Tisk v Brně | Barel Rock | Bejci.cz | Dětská lékárna