Hlavní stránka Přidej se FAQ Mužstvo Hledat Nastavení Skupiny Zprávy SZ Přihlásit se

Pár vtipů pro zasmání

Jdi na stránku První  Předchozí  1, 2, 3 ... 36, 37, 38 ... 136, 137, 138  Další  Poslední
Odpovědět
Obsah fóra VySemNesmíte » Vtipy a jiné legrácky
Moucha (+32)
... bzzzz!
Šéfík


Věk: 31 let
Příspěvky: 10109
Bydliště: Budějce, tam by chtěl žít každý :)
226 096,- VK
Zasláno: po 18. prosinec 2006 19:35
Když si uvědomím, že dnes mám na stole 30x rychlejší počítač se 160x větší pamětí a 333x větším diskem než před 8 lety a nové programy na tom dokážou běhat úplně stejně jako tehdy ty tehdejší, je to na pováženou. A když si představím, že jedna operace dnes procesoru trvá cca 0.000000001 sec, že během mrknutí oka dokáže 80.000.000krát přesunout čísla mezi registry, sečíst a odečíst je, během toho současně pětatřicetkrát překreslit všech 995.328 bodů na obrazovce a ještě si 130.000x ověřit, jestli jsem náhodu mezitím nestiskl klávesu nebo nepohnul s myší - tak se prostě musím zeptat: Co sakra ten Outlook už minutu dělá?!!!

"To jsme rádi, že jsme se k vám dovolali. Nám program pořád píše, že nemáme zapnutou tiskárnu. Co s tím máme dělat?" "A máte ji zapnutou?" "No nemáme..."

APPLE
Arrogance Produces Profit Losing Entity (Arogance vede ke vzniku prodělečných společností)
BASIC
Bill`s Attempt to Seize Industry Control (Billův pokus o získání kontroly nad průmyslem)
CD-ROM
Consumer Device, Rendered Obsolete in Months (Zařízení, které zastaralo za pár měsíců)
DOS
Defective Operating System (Chybný operační sytém)
IBM
I Blame Microsoft (Obviňuji Microsoft) ISDN It Still Does Nothing (Pořád to nic nedělá)
MICROSOFT
Most Intelligent Customers Realize Our Software Only Fools & Teenagers (Nejchytřejší zákazníci zjistili, že naše programy jsou jenom pro hlupáky a puberťáky)
PENTIUM
Produces Errormeous Numbers Through Incorrect Understanding of Mathematics (Díky špatnému pochopení matematiky vytváří chybné výsledky)
PCMCIA
People Can`t Memorize Computer Industry Acronyms (Lidé si nedokážou zapamatovat zkratky počítačového průmyslu)
WINDOWS
Will Install Needless Data On Whole System (Nainstaluje zbytečná data po celém systému)
WWW
World Wide Wait (Celosvětové čekání)

Víte, kolik je 8 trilobitů? . . No přece 1 trilobajt!

Povidaji si dva informatici: Predstav si, vcera jsem se seznamil s nadhernou blondynou. Ty mas ale stesti Pozval jsem ji k sobe, trochu jsme pili, objal jsem ji ... No a co dal? Najednou mi rika: Svlikni me! Teeeda ... Svliknul jsem ji teda sukni, kalhotky, pak jsem ji posadil na stul vedle notebooku ... Nepovidej, ty sis koupil notebook? Co mas za procesor?

Sedia dvaja velmi smutni informatici v serverovni, pride k nim treti a pyta sa: - A coze ste taki smutni? - No..vcera sme sa trosku ozrali a menili sme hesla...

Bill Gates: Podívá se Bill Gates ráno do zrcadla a praví: - Zrcadlo, zrcadlo, pověz mi, kdo je na světě nejbohatější? A odpověď? - V aplikaci zrcadlo došlo k potížím. Ohlaste tento problém společnosti Microsoft!
Mercedes a trabant: Jede poslední model Mercedesu po dálnici. Předjede Trabant a vzápětí začne odbočovat z dálnice. Ve chvili kdy přibrzdí ucítí mohutný náraz zezadu od Trabanta. Chvíli se nic neděje, po chvíli se na palubním počítači Mercedesu objeví nápis: "Nalezen nový hardware, nainstalovat ovladače?

Vo firme sa koná maškarný ples: - Práve prichádza Milan z výstupnej kontroly v maske vlka. A za ním je Peter z obchodného oddelenia v maske medveďa. A tamto je Anička zo mzdového v maske líšky. A tam vzadu je náš správca siete Ivan v maske 255.255.255.0

Raz som nastartoval Norton Commander - a co nevidim... Vlavo aj vpravo je disk C. Tak si hovorim, naco mi budu dva disky C a tak som jeden sformatoval...
Zavolá mladomanželka svojemu manželovi, pc odborníkovi do práce : Jano, neviem vypnúť vysavač, čo mám robiť ? A jJano radí : Ihneď stlač Ctrl + Alt + Delete !
Príde veriaci do kostola na spoveď a farár sa pýta: - Tak, synku, koľko je toho tentoraz? - Ani nie tak veľa. Vošlo sa to na dve diskety...

Víte, jak bezpečně poznáte, že jste závislí na internetu? * * * * * Když nabouráte auto a první, co po nehodě hledáte, je tlačítko ZPĚT.

Analogie mezi ženou a počítačem:
1. Většina uživatelů nerozumí jejich vnitřní logice.
2. Sebemenší chyba zůstane v paměti a v nejméně vhodném okamžiku se v budoucnu připomene.
3. Zpráva "Chybný příkaz nebo název souboru" se nápadně podobá větě "Když ty nevíš proč, tak já ti to teda vysvětlovat nebudu."
4. Normální jazyk, kterým komunikují mezi sebou, je pro kohokoliv jiného naprosto nesrozumitelný.
5. Jakmile se s nimi seznámíte důvěrněji, zjistíte, že polovina vašich účtů je za jejich doplňky.

romulus (+28)
Občasný energit
Šéfík


Narozen: 1974 (asi 50 let)
Příspěvky: 3776
Bydliště: Jižní Morava - jak jinak...
60 434,- VK
Zasláno: st 20. prosinec 2006 09:57
K těm zkratkám se mi líbila jedna česká z jinýho oboru:

HTP hovno to pojede Wink
Nemám problém uznat cizí názor. ...ale pravdu mám stejně já.

Jsem proti jakékoliv diskriminaci, hlavně diskriminaci slušných, poctivých a pracovitých lidí..

Beat (+31)
Eiffelovka
VIP Pravá ruka
Pravá ruka


Příspěvky: 7410
Bydliště: Již Praha
36 408,- VK
Zasláno: st 20. prosinec 2006 13:17
Heslo nákupčích za rudokožců!
RVHP = Ráno Vyjedem Hovno Přivezem jinak pro mládež to původně bylo něco jako dnes EU! Rada Vzájemné Hospodářské Pomoci! Sláva Pray Pray Pray že jeto již minulost, byť z jedné blboti jsme vylezli a do druhé jsme se na***li! Embarassed
Jen žádnou paniku!!!!
Humor nesmíme ztratit ani na šibenici

Jezdím se svým Beatmobilem za: Již je ve šrotu Sad((

lion (+13)
pán zvěrstev
Odpadlík
Odpadlík


Příspěvky: 1745
Bydliště: 49°5'51.1"N 16°22'38.8"E 210m
13 320,- VK
Zasláno: st 20. prosinec 2006 19:00
M.O.U.C.H.As.r.o: Tak ty jsou super Laughing Laughing

Narozeniny drutek (+16)
věčně sprostý vyděrač
VIP Kořeň
Kořeň


Narozen: 23.4.1973 (51 let)
Příspěvky: 6797
Bydliště: Český Těšín, největší město v republice
51 277,- VK
Zasláno: st 20. prosinec 2006 21:01
Beat napsal:
Heslo nákupčích za rudokožců!
RVHPz jedné blboti jsme vylezli a do druhé jsme se na***li! Embarassed

konečně někdo pochopil o co tady celé ty roky šlo...
tzo: beat:: nevím kolik ti je let, ale pokud si zastihl obě varianty, tak asi viš o co tenkrát šlo.


pro ty mladší: mezi RVHP a mezi EVROPSKOU UNIÍ není žádný rozdíl, alespoň co se týče ekonomiky. ale o tom VÁS na škole neučí, že????????????????????????????
Matrix. Že by....?//Starosti o dům a o syna. Krásné starosti...//Kdo je zvědavý, bude brzo chytrý...//Modelky, vzpamatujte se! Štíhlé baby jsou hnusné!!!//Nepotřebuji sex. Mně jebe vláda každá den!//Když husu, tak pečenou, když holku, tak svlečenou...

jenda^^ (+36)
Wannabe pussy
Šéfík


Věk: 33 let
Příspěvky: 27846
Bydliště: Schlackenwerth
826 606,- VK
Zasláno: st 20. prosinec 2006 22:09
A tebe to ve škole učí? Laughing Mr. Green
Moje nejoblíbenější téma (´・ω・`)

busch (+9)
hodná ovečka
VIP Řízek
Řízek


Příspěvky: 1770
Bydliště: 192.168.2.169
36 528,- VK
Zasláno: čt 21. prosinec 2006 00:46
Ma drahá osobní expertka na EU se ptá, co konkrétně je u EU a RVHP stejný ?? nejaký příklad...
Veselé Vánoce!

Beat (+31)
Eiffelovka
VIP Pravá ruka
Pravá ruka


Příspěvky: 7410
Bydliště: Již Praha
36 408,- VK
Zasláno: čt 21. prosinec 2006 08:37
2drutek: Samo že zažil obě! Jsu starší než ty! jiý jsem Ti to psal! Více jak 40!
2busch: Několk států se rozhodlo společně hospodařit a ekonomicky si pomáhat! U obou variant se ta silnější skupina rohodla těm slabším diktovat podmínky aby to vyhovovalo jim! Jedinný rozdíl byl ten že Rusko si to jen myslelo a ostatní podporovalo jeho! Laughing Laughing Laughing Laughing
Jen žádnou paniku!!!!
Humor nesmíme ztratit ani na šibenici

Jezdím se svým Beatmobilem za: Již je ve šrotu Sad((

Narozeniny drutek (+16)
věčně sprostý vyděrač
VIP Kořeň
Kořeň


Narozen: 23.4.1973 (51 let)
Příspěvky: 6797
Bydliště: Český Těšín, největší město v republice
51 277,- VK
Zasláno: čt 21. prosinec 2006 17:27
busch napsal:
Ma drahá osobní expertka na EU se ptá, co konkrétně je u EU a RVHP stejný ?? nejaký příklad...




jaký je v tom rozdíl? žádný! diktát jako diktát!

edit: hernajs, teď jsem zapoměl ten vtip, co jsem tu chtěl napsat...kurňa
Matrix. Že by....?//Starosti o dům a o syna. Krásné starosti...//Kdo je zvědavý, bude brzo chytrý...//Modelky, vzpamatujte se! Štíhlé baby jsou hnusné!!!//Nepotřebuji sex. Mně jebe vláda každá den!//Když husu, tak pečenou, když holku, tak svlečenou...

Ena (+10)
Odpadlík
Odpadlík


Příspěvky: 905
Bydliště: Jeseník
11 075,- VK
Zasláno: čt 21. prosinec 2006 18:10
Sestoupí Ježíš na zem a sedne si vedle bači, kouřícího jointa. Bača mu ho mlčky podá, Ježíš si potáhne a povídá "jsem Ježíš" a vrací jointa bačovi. Ten si taky potáhne a povídá "já vím, je to dobrej vzorek" Mr. Green
V životě jde o to, aby se člověk naučil plavat ve sračkách. Nejlepší školou je politika. Tolik času však nemám ...

Odpovědět
Obsah fóra VySemNesmíte » Vtipy a jiné legrácky
Strana 37 z 138




Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Czech translation by Azu; Revised by drake127

www.elektrocigler.cz | Tisk v Brně | Barel Rock | Bejci.cz | Dětská lékárna