Hlavní stránka Přidej se FAQ Mužstvo Hledat Nastavení Skupiny Zprávy SZ Přihlásit se

Pár vtipů pro zasmání

Jdi na stránku První  Předchozí  1, 2, 3 ... 6, 7, 8 ... 136, 137, 138  Další  Poslední
Odpovědět
Obsah fóra VySemNesmíte » Vtipy a jiné legrácky
nosferatu (0)
Bažant
Bažant


Příspěvky: 39
Bydliště: Pardubice
0,- VK
Zasláno: st 3. srpen 2005 08:24
V letadle říká pilot cestujícím:

"Bohužel nám přestal fungovat jeden z motorů, abychom mohli znova nabrat výšku, musíme letadlu trochu odlehčit, zavazadlový prostor je již vyprázdněn, nyní Vás žádám o to, abyste dali také všechna příruční zavazadla do uliček..."

Letušky vyhodí zavazadla z letadla a to se vznese opět do výšky....po nějaké době se ozve znovu pilot: " Bohužel jsme motor stále nenahodili a znovu klesáme, tentokrát bude třeba obětovat někoho z cestujících...." V letadle se začnou pasažeři rozhlížet dívat jeden na druhého a ozývá se nesouhlasný šum...."

Rád bych Vás trochu uklidnil..." pokračuje pilot" nejsme žádní rasisté a tak začneme hezky pěkně podle abecedy.......takže Arabi, buzeranti, cikáni, černoši...."

Ricky (+1)
Bažant
Bažant


Příspěvky: 1087

10 100,- VK
Zasláno: st 3. srpen 2005 08:38
... Furt se nikdo nehlásí, akorát zezadu se ozve tenký hlásek malého černouška: ale tatínku, ty jsi mi říkal, že mám být na svou rasu hrdý a přece jsme afroameričani a černoši!
Drž hubu, dneska jsme zkurvení negři! Wink
Dokud máš alespoň jednu končetinu, bojuj jako muž! Pak kousej...

Aj spýk engliž velmi gut! Very Happy

Bugi (+17)
VIP Čestný šéfík


Příspěvky: 3007
Bydliště: Holice
10 175,- VK
Zasláno: st 17. srpen 2005 23:16
Pivo obsahuje ženské hormony:

Minulý týden jsme s kamarádama diskutovali o pivu. ...
Jeden kamarád najednou řekl, že se v pivu nacházejí ženské hormony. Potom, co jsme se mu na jeho blbý poznámky podívali na zoubek, jsme se rozhodli, že to vědecky rozebereme. Takže tedy každý z nás, čistě z vědeckých důvodů, vypil 10 piv. Na konci té desaté rundy jsme zjistili následujicí:
1. přibrali jsme na váze
2. spoustu jsme toho namluvili, aniž by jsme něco podstatného vyjádřili
3. měli jsme problémy s řízením
4. bylo zdaleka nemožné logicky přemýšlet
5. nepodařilo se nám přiznat chybu, i když bylo naprosto jasné, ze se stala
6. každý z nás věřil, ze je středem vesmíru
7. měli jsme bolesti hlavy a žádnou chuť na sex
8. naše emoce se daly ztěží ovládat
9. drželi jsme se vzájemně za ruce
10. a jako vrchol: museli jsem každých 10 minut na záchod a to všichni najednou

Další komentář je myslím zbytečný: pivo obsahuje ženské hormony
"Chvalte Boha a podávejte munici!"
Kaplan Howell M. Forgy během japonského útoku na Pearl Harbor

romulus (+28)
Občasný energit
Šéfík


Narozen: 1974 (asi 50 let)
Příspěvky: 3776
Bydliště: Jižní Morava - jak jinak...
60 434,- VK
Zasláno: čt 18. srpen 2005 00:26
Výrok Bernieho Eckelstonea (prý vážně míněný) považuji jen za dobrý vtip:
"Ženy by měly být v bílém. Stejně jako ostatní domácí spotřebiče."
Nemám problém uznat cizí názor. ...ale pravdu mám stejně já.

Jsem proti jakékoliv diskriminaci, hlavně diskriminaci slušných, poctivých a pracovitých lidí..

TaS (0)
Bažant
Bažant


Příspěvky: 171
Bydliště: Ostrava nebo Beskydy
10 025,- VK
Zasláno: pá 19. srpen 2005 11:02
Vysoko vážený pán prezident,
Obraciam sa na Vás s prosbou o oslobodenie povinnej vojenskej služby, vzhľadom k obtiažnej rodinnej situácii, v ktorej sa nachádzam:
Mám 24 rokov a oženil som sa s vdovou vo veku 44 rokov. Moja manželka má dcéru vo veku 25 r.; zhodou okolností sa stalo, že s touto dcérou mojej manželky sa oženil môj otec, čím sa stal mojím zaťom, lebo si vzal moju dcéru.
V tejto súvislosti je moja dcéra zároveň i mojou macochou. Mojej manželke a mne sa v januári narodil syn; toto dieťa je bratom manželky môjho otca, teda jeho švagrom. Zároveň, ako brat mojej macochy, je i mojim strýkom, to znamená, že môj syn je mojim strýkom. Manželka môjho otca , teda moja dcéra, porodila na Veľkú noc chlapca, ktorý je zároveň mojim bratom, lebo je synom môjho otca, a zároveň i vnukom, pretože je synom dcéry mojej manželky.
Som teda bratom môjho vnuka a vzhľadom k tomu, že som manželom svokry otca tohoto dieťaťa, som teda v postavení otca svojho otce a zároveň i bratom jeho syna. Som teda sám sebe deduškom.
Z týchto dôvodov Vás, vážený pán prezident, prosím o odpustenie vojenskej služby, lebo, ako je známe, zákon nedovoľuje povolávať do armády zároveň deduška, otca i syna z jednej rodiny.
Verím, pán prezident, že prejavíte pochopenie pre moju situáciu.
Zasláno: pá 19. srpen 2005 11:03
Chlap stojí v supermarketu ve frontě u pokladny, když si všimne, že na
něj opodál mává blondýna a mile se usmívá...

Docela se diví, že zrovna k němu by se hlásila taková kočka. Přesto
jde k ní a aniž by tušil, kam ji zařadit, říká: "Omlouvám se, ale my dva
se známe??" Ona na to: "Možná se pletu, ale myslela jsem, že vy nejspíš
budete otec jednoho z mých dětí..." Chlap okamžitě začne pátrat v paměti
a vzpomene si na jediný úlet, kdy byl v životě nevěrný: "Sakra," říká
"to jste fakt vy?? Ta striptérka z mé pánské jízdy den předtím, než jsem
se oženil?? Ta, kterou jsem ošukal na kulečníkovým stole, zatímco mě můj
kámoš šlehal po zadku mokrou natí z řapíkatýho celeru???"

"Ne," odpoví žena, "já jsem třídní vašeho syna..."

hanni (+17)
VIP Suchý moderátor


Příspěvky: 1500
Bydliště: Nové Mesto nad Váhom
10 550,- VK
Zasláno: pá 19. srpen 2005 11:45
TaS..super Applause hlavne ten prvy nema chybu Mr. Green

koscik (+1)
Odpadlík
Odpadlík


Příspěvky: 257

10 000,- VK
Zasláno: pá 19. srpen 2005 17:09
TaS napsal:
Vysoko vážený pán prezident,
Obraciam sa na Vás s prosbou o oslobodenie povinnej vojenskej služby, vzhľadom k obtiažnej rodinnej situácii, v ktorej sa nachádzam:
Mám 24 rokov a oženil som sa s vdovou vo veku 44 rokov. Moja manželka má dcéru vo veku 25 r.; zhodou okolností sa stalo, že s touto dcérou mojej manželky sa oženil môj otec, čím sa stal mojím zaťom, lebo si vzal moju dcéru.
V tejto súvislosti je moja dcéra zároveň i mojou macochou. Mojej manželke a mne sa v januári narodil syn; toto dieťa je bratom manželky môjho otca, teda jeho švagrom. Zároveň, ako brat mojej macochy, je i mojim strýkom, to znamená, že môj syn je mojim strýkom. Manželka môjho otca , teda moja dcéra, porodila na Veľkú noc chlapca, ktorý je zároveň mojim bratom, lebo je synom môjho otca, a zároveň i vnukom, pretože je synom dcéry mojej manželky.
Som teda bratom môjho vnuka a vzhľadom k tomu, že som manželom svokry otca tohoto dieťaťa, som teda v postavení otca svojho otce a zároveň i bratom jeho syna. Som teda sám sebe deduškom.
Z týchto dôvodov Vás, vážený pán prezident, prosím o odpustenie vojenskej služby, lebo, ako je známe, zákon nedovoľuje povolávať do armády zároveň deduška, otca i syna z jednej rodiny.
Verím, pán prezident, že prejavíte pochopenie pre moju situáciu.


Mam pocit ze toto vymyslel legendarni Vlasta Burian.

otesánek (+1)
Odpadlík
Odpadlík


Příspěvky: 344
Bydliště: Plzeň
10 000,- VK
Zasláno: pá 19. srpen 2005 23:14
Jede karavana po poušti.. najednou se jeden velbloud zasekne ani tam ani zpátky...Velbloudář ho dosmýká k oáse nad níž je již z dálky vidět nápis "Opravna velbloudů" Uprostřed oási sedí fakýr na hřebících a ptá se velbloudáře "Co máš za problém".. "No nejede" Fakýr vstane vezme klacík nakreslí do písku obdélník ve tvaru garáže a povídá "Nacouvej.." Velbloudář tam pracně velblouda nastrká. Fakýr veme klacík šlehne velblouda mezi nohy velbloud hýkne a už mizí v dálce. Velbloudář na to "Hezky si ho spravil ale jak ho teď dohoním" Fakýr na to "To je jednoduché nacouvej.."
Zasláno: so 20. srpen 2005 06:19
Honí slon mravence. Mravenec se najednou udýchaný zastaví na krtinci a huláká na slona "To se ti to utíká když sem ti vyšlapal cestu!"
Nikdo není tak chytrý aby věděl všechno. Jedině dohromady víme víc. A nejvíc prý víme u piva.

Odpovědět
Obsah fóra VySemNesmíte » Vtipy a jiné legrácky
Strana 7 z 138




Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Czech translation by Azu; Revised by drake127

www.elektrocigler.cz | Tisk v Brně | Barel Rock | Bejci.cz | Dětská lékárna