Hlavní stránka Přidej se FAQ Mužstvo Hledat Nastavení Skupiny Zprávy SZ Přihlásit se

Pár vtipů pro zasmání

Jdi na stránku První  Předchozí  1, 2, 3 ... 134, 135, 136, 137, 138  Další  Poslední
Odpovědět
Obsah fóra VySemNesmíte » Vtipy a jiné legrácky
p!p@ (+13)
🦆🦆🦆🦆🦆
VIP Chlapík
Chlapík


Věk: asi 26 let
Příspěvky: 9082
Bydliště: rozhodnutím strany bezdomovec
861 602,- VK
Zasláno: ne 26. březen 2017 18:20
tohle měl dneska Palučko na FB...

Blondína u gynekológa:
– „Pán doktor, dejú sa divné veci. Neviem odkiaľ sa v mojej vagíne objavujú poštové známky z Kostariky. Už som ich nazbierala celý album.“
.
.
.
„Milá moja,“ vysvetľuje doktor na prehliadke. „To nie sú známky, to sú nálepky z banánov!“
Zasláno: čt 15. červen 2017 10:08
Trpaslík přijde do knihovny a ptá se knihovnice:
-"Dobrý den, máte knihu o diskriminaci trpaslíků?"
-"Horní police"
:ו֥ɾnכַnɹodop ʎʞכַıuɥɔɐʞ♪♫
Dejte si dvě deci vodky na mě! Obrázek

jirkacv (+24)
Real pussy
VIP Řízek
Řízek


Narozen: 24.1.2007 (17 let)
Příspěvky: 6736
Bydliště: Praha
400 990,- VK
Zasláno: út 7. listopad 2017 11:29
Americký námořník prochází jedoucím vlakem a marně hledá volné místo. Pouze v jednom kupé zahlédne dobře oblečenou, důležitě se tvářící francouzskou paničku, která má na sedadle vedle sebe položeného malého pudla.

Námořník se dámy zeptá:

„Madam, mohl bych se posadit na toto místo?“

Francouzka na námořníka ani nepohlédne, jen pokrčí nos, sešpulí rty a pisklavým hlasem pronese:

„Vy Američani jste tak nevychovaní. To sedadlo přece patří mé malé Fifince!“

Mariňák se zatváří zklamaně, ale přesto projde celý vlak ještě jednou. Opět marně. Vrátí se tedy do kupé s Francouzkou a jejím psíkem a otáže se znovu:

„Madam, nezlobte se, potřeboval bych se posadit. Mám za sebou dlouhou cestu a opravdu jsem velmi unavený.“

Dáma si odfrkne:

„Nejenže jste vy Američané nevychovaní, vy jste také nesmírně arogantní!“

Po této odpovědi to už Američan nevydrží, popadne pudla a vyhodí jej otevřeným oknem ven.

Madam začne ječet:

„Co si to dovolujete, vy násilníku?! Okamžitě zachraňte mou Fifinku nebo na vás zavolám stevarda! Já vás předám policii, dostanete trest smrti!“

Jakmile dáma nabírá po chvíli ječení dech k dalším výkřikům, ozve se anglický džentlmen sedící v rohu kupé a distingovaně říká:

„Pane, vy Američani máte sklon dělat věci naprosto opačně. Nejenže držíte vidličku v jiné ruce a jezdíte po nesprávné straně silnice, ale teď jste dokonce vyhodil z vlaku nesprávnou čubku….“
Obrázek

p!p@ (+13)
🦆🦆🦆🦆🦆
VIP Chlapík
Chlapík


Věk: asi 26 let
Příspěvky: 9082
Bydliště: rozhodnutím strany bezdomovec
861 602,- VK
Zasláno: út 14. listopad 2017 01:42
http://www.autoforum.cz/zajimavosti/auto-francouzskeho-prezidenta-nejezdi-vice-nez-80-km-h-po-dalnici-ho-vozi/
Jestli to nebude jak u francouzských tanků

citace:
Q: Kolik rychlostí mají francouzské tanky?
A: Šest. Pět zpáteček a jednu dopředu pro případ útoku z týlu...
Zasláno: čt 1. únor 2018 18:14
Trochu černého humoru od Mouchy: Rodiče jsou jako toasty.. když jsou černý, nemáš co jíst.
» Mobilní verze Příspěvek byl poslán z mobilního VSN
Zasláno: st 28. únor 2018 13:14
co udělá chobotnice, když jí ufiknete všechna chapadla?
nechápe Wink
 
Zasláno: st 26. září 2018 15:25
Matematika, rodilého Texasana, se jednou na přednášce někdo zeptal, k čemu že je ta matematika vlastně dobrá. Přednášející odpověděl: "Co to je za otázku? To je jako když někomu ukážete Grand Canyon a on se vás zeptá, k čemu je dobrej. Co byste s takovým člověkem udělali? Jasně, zkopli ho z té skály dolů."
:ו֥ɾnכַnɹodop ʎʞכַıuɥɔɐʞ♪♫
Dejte si dvě deci vodky na mě! Obrázek

jenda^^ (+36)
Wannabe pussy
Šéfík


Věk: 33 let
Příspěvky: 27846
Bydliště: Schlackenwerth
826 606,- VK
Zasláno: st 26. září 2018 16:08
Já to moc nechápu. Nechybí tomu konec? Nebo je vtip v tom zkopli, že to má být skopli? Eh?
Moje nejoblíbenější téma (´・ω・`)

p!p@ (+13)
🦆🦆🦆🦆🦆
VIP Chlapík
Chlapík


Věk: asi 26 let
Příspěvky: 9082
Bydliště: rozhodnutím strany bezdomovec
861 602,- VK
Zasláno: st 26. září 2018 21:36
no ono by ti to připadlo vtipné, kdyby se tě takhle lidi ptali... a nebo kdyby sis četl diskusi třeba na Novinkách a tam u každého vědeckého objevu někdo psal, k čemu to je dobré, že pivo díky tomu levnější nebude... Very Happy

P.S té hrubky jsem si nevšiml... d'oh! a k čemu je vlastně dobrá ta čeština, stejně všichni umíme anglicky... Very Happy
:ו֥ɾnכַnɹodop ʎʞכַıuɥɔɐʞ♪♫
Dejte si dvě deci vodky na mě! Obrázek

jirkacv (+24)
Real pussy
VIP Řízek
Řízek


Narozen: 24.1.2007 (17 let)
Příspěvky: 6736
Bydliště: Praha
400 990,- VK
Zasláno: st 26. září 2018 22:36
Ahaa! Takze ten vtip je, ze ctes diskuze na novinkach Mr. Green
Obrázek

Odpovědět
Obsah fóra VySemNesmíte » Vtipy a jiné legrácky
Strana 135 z 138




Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Czech translation by Azu; Revised by drake127

www.elektrocigler.cz | Tisk v Brně | Barel Rock | Bejci.cz | Dětská lékárna