Hlavní stránka Přidej se FAQ Mužstvo Hledat Nastavení Skupiny Zprávy SZ Přihlásit se

"Parohy"

Jdi na stránku 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Další  Poslední [vše]
Odpovědět
Obsah fóra VySemNesmíte » Zážitky se ženami
Norton (+8)
VIP Chlapík
Chlapík


Příspěvky: 1000
Bydliště: Brno
10 895,- VK

"Parohy"

Zasláno: po 28. srpen 2006 23:28
Přiznejte se,nasadili jste už někdy někomu parohy?Nebo někdo vám (teda pokud o tom víte Wink )?

jardas (+14)
VIP Čestný šéfík


Příspěvky: 1622
Bydliště: Praha...největší vesnice v republice
10 250,- VK
Zasláno: út 29. srpen 2006 00:47
No nevim jestli na to mam byt pysnej,ale ano...byvalemu manzelovi me soucasne zeny Angel paradoxne toho kluka znam dyl nez nez on svou nastavajici/byvalou zenu Whistle ale nepovazaoval jsem ho nikdy za kamarada,proto mne jeho zena zacala zajimat Shhh je to polehcujici okolnost? Mr. Green
Obrázek
http://www.militarie-repliky.cz

S nožema je to jako s lidma-když jsou tupý stojej za ho***

Ena (+10)
Odpadlík
Odpadlík


Příspěvky: 905
Bydliště: Jeseník
11 075,- VK
Zasláno: út 29. srpen 2006 07:29
Měl jsem několikrát příležitost kamarádovi přefiknout jeho mladou. Jsem ale takový vůl, že mám zásadu, že kamarádky nebrat! Dokonce jsem to nedokázal ani když se s ní rozešel. Musím podotknout, že je to ženská k nakousnutí d'oh! Brick Wall PS: když Ti někdo nasadí parohy, tak buď rád, že se žena líbí i jiným a ne jen tobě Cool
V životě jde o to, aby se člověk naučil plavat ve sračkách. Nejlepší školou je politika. Tolik času však nemám ...

Beat (+31)
Eiffelovka
VIP Pravá ruka
Pravá ruka


Příspěvky: 7410
Bydliště: Již Praha
36 408,- VK
Zasláno: út 29. srpen 2006 08:34
Když mi někdo nasadí parohy, tak to budu brát jako svoje selhání. Pokud ji neuspokojuji tak že musí jinam , tak mi to patří! V podstatě mi to je jedno. Kdys by mi to možná vadilo, ale dnes mi to zcela jedno. Jinak nasadit dobrému kamarádovi parohy bych nemohl. Jinak se nebráním příležitostem Slinták Slinták něco jako výčitky svědomí mne již v tomto případě netrápí Wink
Jen žádnou paniku!!!!
Humor nesmíme ztratit ani na šibenici

Jezdím se svým Beatmobilem za: Již je ve šrotu Sad((

FOXXX (0)
Bažant
Bažant


Příspěvky: 110

10 000,- VK
Zasláno: út 29. srpen 2006 08:57
už se mi tohle "povedlo" několikrát. Dokonce i jednomu kamarádovi Embarassed a z toho jsem byl dlouho v prdeli a asi rok mi trvalo než jsem v sobě zabil nutkání mu to říct. Ale polehčující okolnost byla, že jsem se té jeho úspěšně tak 2 roky bránil, než už se to vymklo kontrole. Ostatní kamarádi si to o nás mysleli už hooooodně dlouho předtím, než se něco fakt stalo. Jen on ten vůl byl úplně slepý a hluchý. Kdyby projevil aspoň náznak nelibosti a žárlivosti, nemuselo se to stát... A taky to všechno bylo zamlada a teď si o cizích ženských nechávám maximálně zdát Mr. Green

Ale zahnout mi moje, tak asi zbořím Svět, jak jsem žárlivý Brick Wall
Člověk chce jenom jedno - všechno!
Hlupák zůstane celý život hlupákem, ale blbec to vždy někam dotáhne.

Ena (+10)
Odpadlík
Odpadlík


Příspěvky: 905
Bydliště: Jeseník
11 075,- VK
Zasláno: út 29. srpen 2006 09:08
Crying or Very sad Za to, že jsem Ti osouložil starou (mladou) si můžeš sám ??!! Na učňáku nám učitelka něco vysvětlovala o věrnosti a já se vyjádřil ve smyslu, že si nedokážu představit žít (souložit) s jedinou ženou. Ona na to že už jsou s manželem přes 20 let a jde to. No a po otázce "jste si tím jistá" mě chytla za vlasy, dala facku a utekla ze třídy Anxious
V životě jde o to, aby se člověk naučil plavat ve sračkách. Nejlepší školou je politika. Tolik času však nemám ...

Yurii (+3)
Bažant
Bažant


Příspěvky: 94
Bydliště: Taková prdel jménem Praha kdesi ve střední Evropě :-D
11 200,- VK
Zasláno: út 29. srpen 2006 09:28
A kua!! Tos tomu dal nap*del Smile
Něco takovýho se mi povedlo 2x ale asi se to moc nepočítá (ani spolu nechodili), na mojí bejvalou si hodně moc dělal zálusk jeden kamarád co nás seznámil no a já mu jí nepokrytě sebral před nosem... Embarassed
BTW: Něco takovýho se opakovalo už dva roky před tim s tim samym kámošem akorát jinou holkou.
Fakt je že nasazovat parohy mi jde docela dobře i když to bylo pořád s tou jednou Rolling Eyes
Hyundai Scoupe GT 1993
Moje láska, moje chlouba, moje síla, moje zhouba.
http://yuriigt.blogspot.com
Obrázek

Norton (+8)
VIP Chlapík
Chlapík


Příspěvky: 1000
Bydliště: Brno
10 895,- VK
Zasláno: út 29. srpen 2006 10:25
Tak abych taky přispěl,když už jsem to téma založil.Co se týče kamarádů,tak těm bych to neudělal (no...ale jak se říká: "nikdy neříkej nikdy" Whistle ).Jinak jsem nesčetněkrát nasadil parohy současnému přítely jedné mé bývalé.Je to hroznej deb*l a možná to není hezký,ale dělalo mi to hrozně dobře,že mu je můžu nasadit. Mr. Green Jinak jestli mě některá podvedla nevím.Nic se ke mě nedoneslo.

Bugi (+17)
VIP Čestný šéfík


Příspěvky: 3007
Bydliště: Holice
10 175,- VK
Zasláno: út 29. srpen 2006 11:23
O tom, že by mi někdo nasadil parohy nevím. Jsem šťastnej chlap. Když se vracím ze cvičení etc. tak vždycky zavolám předem, že už se vracím. Pak raději příjdu ještě o hodinu později a nakonec zazvoním na zvonek a dělám, že jsem si zapoměl klíče. Mr. Green
Osobně jsem parohy nasadil čtyřem chlapům. Ve třech případech opakovaně. Nejsem na to nijak zvlášť pyšnej. Největší lety byl asi ten, když jsem byl s jedním párem na diskotéce. Slovo dalo slovo, manželovi jsme řekli, že jdem něco zjistit, užili jsme si a pak jsme se vrátili a pokračovali v konverzaci. Její manžel se sice tvářil nějak divně, ale za chvíli ho to přešlo. Rolling Eyes
2 Ěňa: Tak tahle historka mi nějak utekla. Mr. Green
"Chvalte Boha a podávejte munici!"
Kaplan Howell M. Forgy během japonského útoku na Pearl Harbor

lukenet (+16)
plastová kytara
Odpadlík
Odpadlík


Příspěvky: 3072
Bydliště: Kousek od krrttka
15 825,- VK
Zasláno: út 29. srpen 2006 11:46
Smile tohle je dost ošidný fórum, co kdyby si to náhodou přečetla některá osoba o který se tu bavíte Mr. Green Mr. Green Mr. Green ... já jsem k nasazení parohů ještě naštěstí nedostal šanci, a ani mi nebyly nasazeny Smile .
http://www.stephenking.com/darktower/ | http://www.darktowercompendium.com/ | http://www.thedarktower.net/
Obrázek
Stop using stupid userbars... Start using smart userbars... Mr. Green

Odpovědět
Obsah fóra VySemNesmíte » Zážitky se ženami
Strana 1 z 8




Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Czech translation by Azu; Revised by drake127

www.elektrocigler.cz | Tisk v Brně | Barel Rock | Bejci.cz | Dětská lékárna