Hlavní stránka Přidej se FAQ Mužstvo Hledat Nastavení Skupiny Zprávy SZ Přihlásit se

Paroubek vetuje Topolánkovy ministry

Jdi na stránku První  Předchozí  1, 2, 3 ... 9, 10, 11 ... 19, 20, 21  Další  Poslední [vše]
Odpovědět
Obsah fóra VySemNesmíte » Politika
Ena (+10)
Odpadlík
Odpadlík


Příspěvky: 905
Bydliště: Jeseník
11 075,- VK
Zasláno: pá 8. září 2006 22:22
Tatra, nezná bratra. A to myslím vážně. Je to osvědčený a tuzemský stroj, tak proč by armáda neměla podpořit stát alespoň tímto? Jsme sice OT/OT, ale v tomto armádě dávám +
V životě jde o to, aby se člověk naučil plavat ve sračkách. Nejlepší školou je politika. Tolik času však nemám ...

Bugi (+17)
VIP Čestný šéfík


Příspěvky: 3007
Bydliště: Holice
10 175,- VK
Zasláno: pá 8. září 2006 23:47
2 Romulus: Sedí. Zatím jen ti z ODS, ale ti z ČSSD a KDU-ČSL budou jistě brzy následovat. Tohle je doufám k původnímu tématu. Wink
"Chvalte Boha a podávejte munici!"
Kaplan Howell M. Forgy během japonského útoku na Pearl Harbor

romulus (+28)
Občasný energit
Šéfík


Narozen: 1974 (asi 50 let)
Příspěvky: 3776
Bydliště: Jižní Morava - jak jinak...
60 434,- VK
Zasláno: so 9. září 2006 22:56
Obrázek
Nemám problém uznat cizí názor. ...ale pravdu mám stejně já.

Jsem proti jakékoliv diskriminaci, hlavně diskriminaci slušných, poctivých a pracovitých lidí..

Bugi (+17)
VIP Čestný šéfík


Příspěvky: 3007
Bydliště: Holice
10 175,- VK
Zasláno: so 9. září 2006 23:32
Fuj, to jsem se lek! Shocked Tak a manželka má tuhle noc po ptákách. Mr. Green
"Chvalte Boha a podávejte munici!"
Kaplan Howell M. Forgy během japonského útoku na Pearl Harbor

weitless (-3)
Odpadlík
Odpadlík


Příspěvky: 594

10 075,- VK

Voliči KSČSSD jsou slepí???

Zasláno: ne 10. září 2006 10:40
Vážně si připadám jak v Jiříkově vidění Rolling Eyes ...Po shlédnutí záznamu z vystoupení Jiřího Paroubka na sjezdu strany a jeho více jak půlhodinovém monologu jsem opravdu zhnusen (a to jsem si myslel, že už to horší být nemůže), jak tento člověk může reprezentovat nějakou stranu a vůbec jak mohl reprezentovat naší republiku.

Všem dosud slepým voličům doporučuji shlédnutí následujícího videa ať už konečně rozlepí svoje zaslepené oči a procitnou do normálního světa. TOHLE, je příklad chorobného individua, které kolem sebe kydá hnůj a špínu. Divím se, že se celá strana neshodne na tom, aby ho sesadila z vedení, protože tohle jim všem dělá ostudu a já jim to ze srdce přeju. Věřím, že se stejně vždycky najde nějakej debil, kterej po shlédnutí tohoto videa bude stát za J.P. a bude se za něj být. Holt, takový je už svět.
Nejlepší je sledovat toto video zhruba od 15 minuty. Podobnost z gesty Hitlera není čistě náhodná. Tam už chybí jen hajlování a hákový růže.

Ena (+10)
Odpadlík
Odpadlík


Příspěvky: 905
Bydliště: Jeseník
11 075,- VK
Zasláno: ne 10. září 2006 17:02
2weitless: tak jsem klikl na ten tvůj odkaz a :0&˛uŽfϦ٠etc. Ale jinak souhlasím, že to lidi nevidí nebo přesněji nevnímají. Běda tomu, kdo by J.P. vstoupil do řeči nebo dokonce protestoval proti jeho názoru. Já jsem Paroubek, můj názor je správný a přes to vlak nejede "HH(8Cool". Silně mi to připomíná jisté sjezdy před sametovou revolucí.
V životě jde o to, aby se člověk naučil plavat ve sračkách. Nejlepší školou je politika. Tolik času však nemám ...

romulus (+28)
Občasný energit
Šéfík


Narozen: 1974 (asi 50 let)
Příspěvky: 3776
Bydliště: Jižní Morava - jak jinak...
60 434,- VK
Zasláno: ne 10. září 2006 19:25
Paroubek se nám dal asi na medicínu - psychologii. Tak kompletně rozebrat psychický stav (rozpad rodinného života, problémy se zákonem, politický debakl apod.) Mirka Topolánka, to by obyčejný laik určitě nedokázal... Rolling Eyes
Chjo... Kdy už ho přestanou pouštět do televize?
Nemám problém uznat cizí názor. ...ale pravdu mám stejně já.

Jsem proti jakékoliv diskriminaci, hlavně diskriminaci slušných, poctivých a pracovitých lidí..

lukenet (+16)
plastová kytara
Odpadlík
Odpadlík


Příspěvky: 3072
Bydliště: Kousek od krrttka
15 825,- VK
Zasláno: ne 10. září 2006 20:39
Spíš kdy už ho zavřou do blázince?
http://www.stephenking.com/darktower/ | http://www.darktowercompendium.com/ | http://www.thedarktower.net/
Obrázek
Stop using stupid userbars... Start using smart userbars... Mr. Green

Pato (+3)
Odpadlík
Odpadlík


Příspěvky: 1194
Bydliště: SK - Prievidza
10 050,- VK
Zasláno: ne 10. září 2006 21:06
napr. sem? Mr. Green http://www.plhberkovice.cz/
(obľúbená stránka na mobilmanií)
Pod lamou býva najväčšia tma.

Bugi (+17)
VIP Čestný šéfík


Příspěvky: 3007
Bydliště: Holice
10 175,- VK
Zasláno: ne 10. září 2006 21:25
Copak poslední dobou vysílají na českých TV's lepší tragikomedie? Mr. Green
"Chvalte Boha a podávejte munici!"
Kaplan Howell M. Forgy během japonského útoku na Pearl Harbor

Odpovědět
Obsah fóra VySemNesmíte » Politika
Strana 10 z 21




Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Czech translation by Azu; Revised by drake127

www.elektrocigler.cz | Tisk v Brně | Barel Rock | Bejci.cz | Dětská lékárna