Hlavní stránka Přidej se FAQ Mužstvo Hledat Nastavení Skupiny Zprávy SZ Přihlásit se

Paroubek vetuje Topolánkovy ministry

Jdi na stránku První  Předchozí  1, 2, 3 ... , 19, 20, 21  Další  Poslední [vše]
Odpovědět
Obsah fóra VySemNesmíte » Politika
quab (+1)
Bažant
Bažant


Příspěvky: 250

27 880,- VK
Zasláno: út 30. prosinec 2008 21:33
Přesně tak, hybernuju a vždycky jenom vyskočím jak čertík z krabičky Smile . Chceš ríct, že jsi oba programy četl? V tom případě gratuluji a jistě pro tebe nebude žádný problém napsat, ve kterých bodech se podobají. Obě to jsou levicové strany, takže se není ani čemu divit, že? Přesto bych rád ty body...

Nevládnou spolu mnohde, ale jenom ve dvou krajích. Totiž v těch, kde nebylo pro socany jiného výhodiska. Přitom mohli utvořit vlády s komunisty ve všech krajích.
Komanči že by neměli být vůbec ve vládě? Dva roky Čalfovy vlády nikomu nevadili? Komouš první normalizační ligy. To samé platí o Kočárníkovi, Dlouhém, Dybovi a dalších, které natahala do vlády ODS. Byl to Klaus, který pozval Grebeníčka na Hrad, potom co mu tam komouši pomohli (co jim za to asi slíbil?) Výkřiky, že dva komouši v devítičlenné radě kraje, jsou ohrožením pro demokracii jsou dost trapný. (To není proti tobě, to si jenom ulevuju Smile )
Obrázek

Beat (+31)
Eiffelovka
VIP Pravá ruka
Pravá ruka


Příspěvky: 7410
Bydliště: Již Praha
36 408,- VK
Zasláno: út 30. prosinec 2008 21:48
Chceš inteligentní a věcnou debatu? no to se načekáš. Rudokožci, i ti převlečení, mi tam vadí od prvních dnů, ale doba a události byly jiné. KSČ se prostě měla postavit mimo zákon ihned. Lustrační zákon jsem také schvaloval, ale hajzlíci si cestu najdou vždy.
Co se týče programů levicových stran, tak veřejně někde sami přiznali že se v ,mnohém shodují. Přiznám se že to do detailů nestuduji, jinak bych vzal kulomet, náklaďák nábojů a vyšel bych do si na politiky podívat skrz mušku. Mr. Green Mr. Green Mr. Green Počítám že kdyby nebylo jinak tak se socani s rudokožcema klidně spojí. Nechci si konec roku kazit s těma magorama. Letos tady končím.
Jen žádnou paniku!!!!
Humor nesmíme ztratit ani na šibenici

Jezdím se svým Beatmobilem za: Již je ve šrotu Sad((

drutek (+16)
věčně sprostý vyděrač
VIP Kořeň
Kořeň


Narozen: 23.4.1973 (51 let)
Příspěvky: 6797
Bydliště: Český Těšín, největší město v republice
51 277,- VK
Zasláno: so 3. leden 2009 16:17
tak to bych rád věděl, který z modrých ptáků NEbyl v ksč. je to všechno jedna banda, akorát to socani nedávají tak zřetelně najevo. ti modří ocasi fakt dělají vše jen pro lidi s příjmem nad nějakých 40.000
Matrix. Že by....?//Starosti o dům a o syna. Krásné starosti...//Kdo je zvědavý, bude brzo chytrý...//Modelky, vzpamatujte se! Štíhlé baby jsou hnusné!!!//Nepotřebuji sex. Mně jebe vláda každá den!//Když husu, tak pečenou, když holku, tak svlečenou...

romulus (+28)
Občasný energit
Šéfík


Narozen: 1974 (asi 50 let)
Příspěvky: 3776
Bydliště: Jižní Morava - jak jinak...
60 434,- VK
Zasláno: so 3. leden 2009 18:54
drutek napsal:
ti modří ocasi fakt dělají vše jen pro lidi s příjmem nad nějakých 40.000

Mrzí mě, že tolik lidí to vidí takhle jednoduše... Think
Nemám problém uznat cizí názor. ...ale pravdu mám stejně já.

Jsem proti jakékoliv diskriminaci, hlavně diskriminaci slušných, poctivých a pracovitých lidí..

quab (+1)
Bažant
Bažant


Příspěvky: 250

27 880,- VK
Zasláno: so 3. leden 2009 21:08
Na tom není nic složitého, na Topolánkových "reformách" vydělali pouze lidé s vyššími příjmy. Soukromí lékaři a lékarníci slintají blahem z regulovaných pacientů a lidé s příjmy nad 50tis. ušetří desetitíce na daních. Jenom Topolánek se svou milenkou ušetřili za minulý rok více jak 100 000. To jsou prostě fakta. Smile
Obrázek

Thompson (+3)
Topol
VIP Chlapík
Chlapík


Narozen: 3. březen
Příspěvky: 3579

103 946,- VK
Zasláno: so 3. leden 2009 22:01
Neboj poslanci ČSSD většinou se stejným platem na tom netratí.
Obrázek

quab (+1)
Bažant
Bažant


Příspěvky: 250

27 880,- VK
Zasláno: so 3. leden 2009 22:49
A přesto proti těm "reformám" hlasují. Podivné, což?
Obrázek

romulus (+28)
Občasný energit
Šéfík


Narozen: 1974 (asi 50 let)
Příspěvky: 3776
Bydliště: Jižní Morava - jak jinak...
60 434,- VK
Zasláno: so 3. leden 2009 23:05
2 quab: jestli přemýšlíš takhle, tak se asi nemám ohledně politiky asi už o čem bavit.
Tobě ublíží, že někdo zaplatí míň procent na daních? Není to jenom závist? Není to třeba tak, že ve finále stát může vybrat totéž, nebo dokonce i víc, protože daň z příjmů není jediná daň? Nechci zacházet do detailů. Tohle by Ti zatím mohlo stačit.
Nemám problém uznat cizí názor. ...ale pravdu mám stejně já.

Jsem proti jakékoliv diskriminaci, hlavně diskriminaci slušných, poctivých a pracovitých lidí..

quab (+1)
Bažant
Bažant


Příspěvky: 250

27 880,- VK
Zasláno: ne 4. leden 2009 00:23
Já rozhodně souhlasím s tím, aby lidé platili méně na daních. Vadí mi to co jsem popsal. Na reformě vydělali bohatí a lidé s nižššími příjmy ostrouhali.
Jak to souvisí se závistí?
Jsou to jednoduché počty: Když bohatí zaplatí méně na daních, a stát přesto vybere stejně, kdo doplatí ten rozdíl? Tenhle příklad by snad spočítalo i malé dítě.

Stále přetrvává moje udivění nad tím, jak může ODS volit 20 a více procent voličů, když jejich program spočívá ve zvyšování životní úrovně 5-10%. Zbytek na tom tratí.

Jestli máš vysoké příjmy, jsi volič ODS, já to chápu. My ostatní musíme vybírat z jiných alternativ.
Obrázek

romulus (+28)
Občasný energit
Šéfík


Narozen: 1974 (asi 50 let)
Příspěvky: 3776
Bydliště: Jižní Morava - jak jinak...
60 434,- VK
Zasláno: ne 4. leden 2009 01:17
quab: jsi asi opravdu hodně omezený, když vidíš jen tohle.

Já nemám vysoké příjmy, ale zvýší se mi, i když se sníží daně lidem, co je mají. Zkusím Ti to vysvětlit v bodech, které tak rád taky používáš:

a) jsem-li státní zaměstnanec s běžným platem, nic se pro mě nemění
b) jsem-li zaměstnanec živnostníka, má víc peněz na investice, případně i přímo na platy, takže na tom vydělám
c) jsem-li zaměstnanec soukromé společnosti, pak se mě totéž týká, pokud se sníží daňové zatížení právnických osob
d) jsem-li větší živnostník mám nižší daně, takže vydělám
e) jsem-li drobný živnostník (nevydělávající víc než těch 40000), získám víc prostřednictvím svých klientů, kteří jsou na tom finančně líp
f) vydělají všichni, protože peníze nevybrané na daních z příjmů zůstanou v oběhu a zvyšují HDP a prostřednictvím DPH se státu stejně vrátí

Jinak já patřím do skupiny e) a c).

A ptám se Tě, Tys doplatil ten rozdíl, o kterém mluvíš? Tobě se daně zvýšily? Nebo prostě Ti Tvoji "bohatí" zaplatí méně procent z většího přiznaného příjmu? Já vydělávat podnikáním třeba několik set tisíc měsíčně, tak budu hledat možnosti jak daňový základ snížit, nebo prostě budu hledat stát, kde ty peníze budu méně danit. U takových částek se uplatňuje daňová optimalizace, o které jsi určitě něco četl.

Teď jsem psal obecně. Daňová reforma v podobě, v jaké ji dokázala prosadit vláda se mi nelíbí. Je potřeba zvýhodnit spíš střední vrstvu, která je v ČR zoufale slabá. Ale levicový přístup, který prosazuješ Ty je dlouhodobě špatný úplně a s časovou prodlevou na to nejvíc doplatí právě lidé s nižšími příjmy.
Nemám problém uznat cizí názor. ...ale pravdu mám stejně já.

Jsem proti jakékoliv diskriminaci, hlavně diskriminaci slušných, poctivých a pracovitých lidí..

Odpovědět
Obsah fóra VySemNesmíte » Politika
Strana 20 z 21




Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Czech translation by Azu; Revised by drake127

www.elektrocigler.cz | Tisk v Brně | Barel Rock | Bejci.cz | Dětská lékárna