Hlavní stránka Přidej se FAQ Mužstvo Hledat Nastavení Skupiny Zprávy SZ Přihlásit se

Partnerský program „Kamarád VSN“

Jdi na stránku 1, 2  Další  Poslední
Odpovědět
Obsah fóra VySemNesmíte » Diskuse k článkům
romulus (+28)
Občasný energit
Šéfík


Narozen: 1974 (asi 50 let)
Příspěvky: 3776
Bydliště: Jižní Morava - jak jinak...
60 434,- VK

Partnerský program „Kamarád VSN“

Zasláno: so 27. srpen 2005 15:43
Aby stránky VSN mohli přinášet co nejzajímavější informace, reportáže či soutěže, potřebujeme nutně spolupracovat s dalšími partnery. Pro takovou spolupráci je ale nutné dostat stránky do širokého povědomí čtenářské veřejnosti. Chcete nám pomoci? Čtete, jak se zúčastnit našeho partnerského programu.

Arrow http://www.vysemnesmite.cz/partnersky_program_kamarad_vsn/clanek-c16/
Nemám problém uznat cizí názor. ...ale pravdu mám stejně já.

Jsem proti jakékoliv diskriminaci, hlavně diskriminaci slušných, poctivých a pracovitých lidí..

sap (+1)
Odpadlík
Odpadlík


Příspěvky: 282
Bydliště: Brno - Olomouc
10 000,- VK
Zasláno: so 27. srpen 2005 15:49
Tak tohle se mi libi. Tady uz je jasne dany, za co se bude hodnotit. Myslim, ze tohle je dobra prace. Applause

Bugi (+17)
VIP Čestný šéfík


Příspěvky: 3007
Bydliště: Holice
10 175,- VK
Zasláno: so 27. srpen 2005 16:35
Už se na tom pracuje. Mr. Green
"Chvalte Boha a podávejte munici!"
Kaplan Howell M. Forgy během japonského útoku na Pearl Harbor

romulus (+28)
Občasný energit
Šéfík


Narozen: 1974 (asi 50 let)
Příspěvky: 3776
Bydliště: Jižní Morava - jak jinak...
60 434,- VK
Zasláno: so 27. srpen 2005 19:07
Systém se dočkal brzkého upgradu:
Nyní lze link e-mailem posílat i na zajímavé diskuse (viz odkaz v pravém horním rohu).
Také odkaz přes k_link.php je možné doplnit o parametr cid=číslo článku nebo tid=číslo diskuse a tak přímo linkovat články nebo diskuse a i za tyto linky získávat body.

V článku jsem to doplnil.

Máte někdo další náměty na vylepšení kamaráda VSN?
Nemám problém uznat cizí názor. ...ale pravdu mám stejně já.

Jsem proti jakékoliv diskriminaci, hlavně diskriminaci slušných, poctivých a pracovitých lidí..

Ricky (+1)
Bažant
Bažant


Příspěvky: 1087

10 100,- VK
Zasláno: so 27. srpen 2005 19:57
Tak já se chci právě stát kamarádem VSN, ale jsem asi blbej a nevím, jak na to... Anxious

Co mám napsat do těch kolonek? Embarassed

EDIT: Na stránkách už vás "reklamuju" Cool Wink
Dokud máš alespoň jednu končetinu, bojuj jako muž! Pak kousej...

Aj spýk engliž velmi gut! Very Happy

Bugi (+17)
VIP Čestný šéfík


Příspěvky: 3007
Bydliště: Holice
10 175,- VK
Zasláno: so 27. srpen 2005 20:06
Jestli jseš blbej, tak v tom nejseš sám. Vůbec nevím, co mám v tom Profilu kamaráda dělat.
"Chvalte Boha a podávejte munici!"
Kaplan Howell M. Forgy během japonského útoku na Pearl Harbor

Ricky (+1)
Bažant
Bažant


Příspěvky: 1087

10 100,- VK
Zasláno: so 27. srpen 2005 20:10
Bugi napsal:
Jestli jseš blbej, tak v tom nejseš sám. Vůbec nevím, co mám v tom Profilu kamaráda dělat.


Děkuji. No jediné, co jsem zmáknul bylo dát na své stránky odkazy a ikonku + textík (stručnou pozvánku) a pak jsem si na to sám kliknul a tím jsem to asi aktivoval, ale projistotu se ptám, jak to mám vyplnit, protože nechci nic vynechat a pokazit... Think
Dokud máš alespoň jednu končetinu, bojuj jako muž! Pak kousej...

Aj spýk engliž velmi gut! Very Happy

romulus (+28)
Občasný energit
Šéfík


Narozen: 1974 (asi 50 let)
Příspěvky: 3776
Bydliště: Jižní Morava - jak jinak...
60 434,- VK
Zasláno: so 27. srpen 2005 21:26
Mno, budu k tomu muset udělat nějakej helpík ještě... Jsem myslel, že jste chytřejší... Mr. Green

Je tam okýnko, kam se zadá ID člověka, který Vám o VSN řekl. Když někoho pozvete, řekněte mu své ID a poproste ho, ať ho vepíše právě do tohoto okýnka. Brzy dokončím stránku, kde si to budete moct zkontrolovat (uvidíte, kdo všechno si Vás do tohoto okýnka zadal).

Další okýnka jsou určená k zadání odkazu na Vaše stránky, které chcete na oplátku propagovat na VSN. Podle Vašich bodů v kamarádovi VSN budou tyto stránky seřazeny a takto uvedeny v seznamu kamarádů VSN.
Nemám problém uznat cizí názor. ...ale pravdu mám stejně já.

Jsem proti jakékoliv diskriminaci, hlavně diskriminaci slušných, poctivých a pracovitých lidí..

Ricky (+1)
Bažant
Bažant


Příspěvky: 1087

10 100,- VK
Zasláno: so 27. srpen 2005 21:29
romulus napsal:
Mno, budu k tomu muset udělat nějakej helpík ještě... Jsem myslel, že jste chytřejší... Mr. Green

Je tam okýnko, kam se zadá ID člověka, který Vám o VSN řekl. Když někoho pozvete, řekněte mu své ID a poproste ho, ať ho vepíše právě do tohoto okýnka. Brzy dokončím stránku, kde si to budete moct zkontrolovat (uvidíte, kdo všechno si Vás do tohoto okýnka zadal).

Další okýnka jsou určená k zadání odkazu na Vaše stránky, které chcete na oplátku propagovat na VSN. Podle Vašich bodů v kamarádovi VSN budou tyto stránky seřazeny a takto uvedeny v seznamu kamarádů VSN.


Aha, takže první okýnko vyplňovat nemusím, protože mi o VSN nikdo neřekl... Smile
Zbytek tedy vyplním... Think
Dokud máš alespoň jednu končetinu, bojuj jako muž! Pak kousej...

Aj spýk engliž velmi gut! Very Happy

jardas (+14)
VIP Čestný šéfík


Příspěvky: 1622
Bydliště: Praha...největší vesnice v republice
10 250,- VK
Zasláno: ne 28. srpen 2005 22:38
jsem z toho jetel Confused jak si mam aktivovat vlastni ucet?Nebo ho muzou it jen ti co maji vlastni stranky??

EDIT..uz mi to doslo...tedy snad...ucet se mi aktivuje automaticky az sem nekdo prijde na zaklade me pozvanky...mam pravdu Question
Obrázek
http://www.militarie-repliky.cz

S nožema je to jako s lidma-když jsou tupý stojej za ho***

Odpovědět
Obsah fóra VySemNesmíte » Diskuse k článkům
Strana 1 z 2




Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Czech translation by Azu; Revised by drake127

www.elektrocigler.cz | Tisk v Brně | Barel Rock | Bejci.cz | Dětská lékárna