Hlavní stránka Přidej se FAQ Mužstvo Hledat Nastavení Skupiny Zprávy SZ Přihlásit se

Partnerský program „Kamarád VSN“

Jdi na stránku První  Předchozí  1, 2
Odpovědět
Obsah fóra VySemNesmíte » Diskuse k článkům
romulus (+28)
Občasný energit
Šéfík


Narozen: 1974 (asi 50 let)
Příspěvky: 3776
Bydliště: Jižní Morava - jak jinak...
60 434,- VK
Zasláno: po 29. srpen 2005 01:54
jardas napsal:
jsem z toho jetel Confused jak si mam aktivovat vlastni ucet?Nebo ho muzou it jen ti co maji vlastni stranky??

EDIT..uz mi to doslo...tedy snad...ucet se mi aktivuje automaticky az sem nekdo prijde na zaklade me pozvanky...mam pravdu Question
Ano, mimo jiné tak... Nebo odesláním formuláře tlačítkem Odeslat (třeba aniž by se cokoliv vyplňovalo).
Nemám problém uznat cizí názor. ...ale pravdu mám stejně já.

Jsem proti jakékoliv diskriminaci, hlavně diskriminaci slušných, poctivých a pracovitých lidí..

Máca (+13)
Odpadlík
Odpadlík


Příspěvky: 1774

22 625,- VK
Zasláno: po 29. srpen 2005 09:36
Ja nevím ale nějak se mi zdá že to nějak nezapočítává, a ještě když se chci dostat na ty svoje stránky přes kliknutí na ten odkaz tak to ukazuje bílou stránku !
Z vědeckého hlediska je to velice rentatibilní a z globálního hlediska velmi subjektivní
Jsem původní Bond

Jezdím za

romulus (+28)
Občasný energit
Šéfík


Narozen: 1974 (asi 50 let)
Příspěvky: 3776
Bydliště: Jižní Morava - jak jinak...
60 434,- VK
Zasláno: po 29. srpen 2005 09:52
Bond napsal:
Ja nevím ale nějak se mi zdá že to nějak nezapočítává, a ještě když se chci dostat na ty svoje stránky přes kliknutí na ten odkaz tak to ukazuje bílou stránku !
Systém se snaží odfiltrovat vlastní kliknutí na odkaz. Zkus někomu říct, ať Ti na odkaz klikne.
Chybu v přesměrování odkazu jsem opravil. Dík za upozornění.
Nemám problém uznat cizí názor. ...ale pravdu mám stejně já.

Jsem proti jakékoliv diskriminaci, hlavně diskriminaci slušných, poctivých a pracovitých lidí..

Máca (+13)
Odpadlík
Odpadlík


Příspěvky: 1774

22 625,- VK
Zasláno: po 29. srpen 2005 09:55
romulus napsal:
Bond napsal:
Ja nevím ale nějak se mi zdá že to nějak nezapočítává, a ještě když se chci dostat na ty svoje stránky přes kliknutí na ten odkaz tak to ukazuje bílou stránku !
Systém se snaží odfiltrovat vlastní kliknutí na odkaz. Zkus někomu říct, ať Ti na odkaz klikne.
Chybu v přesměrování odkazu jsem opravil. Dík za upozornění.


jo už to všechno jde tak jak má
Z vědeckého hlediska je to velice rentatibilní a z globálního hlediska velmi subjektivní
Jsem původní Bond

Jezdím za

romulus (+28)
Občasný energit
Šéfík


Narozen: 1974 (asi 50 let)
Příspěvky: 3776
Bydliště: Jižní Morava - jak jinak...
60 434,- VK
Zasláno: út 30. srpen 2005 08:40
Kontrola přihlášených se ukázala jako nedostatečná, takže jsem přidal další filtr. Algoritmus nebudu prozrazovat, aby na něj zase nenašli nějakou kličku naši soutěživí čtenáři. Wink
Nyní by se měly započítávat opravdu jen návštěvy a ne každý klik.
Nemám problém uznat cizí názor. ...ale pravdu mám stejně já.

Jsem proti jakékoliv diskriminaci, hlavně diskriminaci slušných, poctivých a pracovitých lidí..

Odpovědět
Obsah fóra VySemNesmíte » Diskuse k článkům
Strana 2 z 2




Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Czech translation by Azu; Revised by drake127

www.elektrocigler.cz | Tisk v Brně | Barel Rock | Bejci.cz | Dětská lékárna