Hlavní stránka Přidej se FAQ Mužstvo Hledat Nastavení Skupiny Zprávy SZ Přihlásit se

Patokorela

Jdi na stránku 1, 2, 3, 4, 5, 6  Další  Poslední [vše]
Odpovědět
Obsah fóra VySemNesmíte » Členové
patokorela (+4)
Profesorka
Ženská
Ženská


Věk: asi 35 let
Příspěvky: 235
Bydliště: LnS ---> Plzeň
15 502,- VK

Patokorela

Zasláno: pá 5. únor 2010 18:21
K dnešní oslavě mého stého příspěvku, jsem se rozhodla, že si zde založim taky vlastní téma o mé osobě, ale předtím, bych na sebe měla něco prásknout Wink

Když se podívám do občanky, kterou jsem dostala již před nějakým tím pátkem, zjistím, že jsem se narodila léta Páně 15. června roku 1989 v Hradci Králové (což je věnné město českých královen .... ups menší nemoc z povolání .... omluvte poruchu není na vašem příjmači, doufejme, že chyba bude jednoho krásnéhé dne opravena Wink) ve 12:00, což je pravé poledne, a proto slavím poloviční narozeniny na silvestra a na nový rok, aneb důvod k oslavě se vždy najde Wink. Tudíž podle horoskopu jsem blíženec, což na mě sedí - jeden den je ze mě světice a druhej den je dáběl proti mě navoněnej frajer Dance Shhh .
Celých 19 let jsem žila ve městě, které tu největší fandové kolínek (LuŠtěLy) velmi znají v LnS (= Ledeč nad Sázavou). Teď mě spíše objevíte ve městě alkoholu (ano ten kdo myslel Plzeň myslel správně tedy right;) )
Škola
Předtím, než jsem nastoupila jako pilná studentka (to jsem nevěděla co mě tam čeká ) d'oh! dne 1. září 1995 do základní školy, jsem navštěvovala mateřskou školku, kam bych se ihned vrátila a byla nejhodnější žákyní z celý školky.
Po 5 letech na 1. stupni ZŠ jsem přesídlila na gymnázium, kde jsem se udržela, světe div se, celých 8 let, pak už mě vykopali a já jsem se musela poohlédnout po jiném poli působnosti a nakonec jsem se zapíchla v Plzni na ZČU (né na právech, ale na dějinách, které když se bude dařit jako doteď, snad příští rok dokončim) a co se bude díti, to už nechám na vůli své či cizí Think
Teď něco o mojí osůbce
Tak ráda čtu - všechno co má písmenka (pro jistotu udám, že čtu to černý na bílim a né opačně Magor ), dále poslouchám muziku (poslechnu si cokoliv, vyhraněný styl nemám, teda kromě Evičky a Vašíka a ty mě fakt nikdo nedostane), sleduju filmy (z filmů mám nejradši horory a komedie --> no i když kolikrát je horor větší komedie než komedie samotná) a seriály (z těch to u mě vyhravá nejvíc Simpsni, Futurama, BBT, Fringe, Monty Python a další ) a v televizi, asi nejvíc mě dostávaj reality show (ale né všechny, jsem totiž člověk vybíravý).Taky mě tak trošku bere tajemno, záhady a životní styl (což vůbec nechápu, jak to jde k sobě) Think
Mezi moje nejhorší vlastnosti patří moje úchylky, na který si budete muset přijít sami Wink (ale což každej jsme nějakej a máme něco, a kdo tvrdí,že ne tak je má a 2X takový Wink) No a když se kouknu na sebe ,tak bych dávno měla patřit mezi pacienty doktora Chocholouška ,ale ještě nikdo mě tam nedovedl. Kolikrát se taky divim, jak jsem se mohla dožít tolika kolik mi je (sakra kolik mi vůbec je ?? Question ), prostě sebevrah hadr (vždy přežiju ve zdravý a bez ztráty na životech Angel )
Taky mě jen tak něco nedostane na kolena a jsem blázen divoká a vymejšlim samý kravinky (teda pokud se cítim někde dobře a když se rozkoukám) a jak o mě napsali spolužáci: " Neni vidět,ale slyšet je všude" Silence
Ale jinak vše je naprosto v pohodě (aneb všechno je OKÉJ). Jsme strašnej optimista a všechno dělám na poslední chvíli a pak se divim, že nic nestíhám a lítám, jak hadr na holi Very Happy.

Charakteristika mé osoby ve 2 slovech ----> JSEM BLÁZEN Slinták Magor
Příspěvek upravil 1× patokorela, naposledy pá 5. únor 2010 18:36.

LivArt (+23)
Tuňák
VIP BigBoš
BigBoš


Příspěvky: 10732

534 469,- VK
Zasláno: pá 5. únor 2010 18:29
Tož witaj Smile

Za tu futuramu a simpsny máš u mě malý bezvýznamný plus Mr. Green
Je-li život děvka, správný muž ji plácne po zadku a jde dál.

Radši se usouložit k smrti, než v domově důchodců vzpomínat na pracovní úspěchy.

patokorela (+4)
Profesorka
Ženská
Ženská


Věk: asi 35 let
Příspěvky: 235
Bydliště: LnS ---> Plzeň
15 502,- VK
Zasláno: pá 5. únor 2010 18:31
Díky
Ještě jsem tam chtěla napsat ovečku Shaun, ale to by Jeníčkovi stouplo moc sebevědomí a to nejde (nesmíš mu tu říct Wink )

jenda^^ (+36)
Wannabe pussy
Šéfík


Věk: 33 let
Příspěvky: 27846
Bydliště: Schlackenwerth
826 606,- VK
Zasláno: pá 5. únor 2010 18:32
Mně stačí to, že díky mně tam máš ty Pythony Magor
Moje nejoblíbenější téma (´・ω・`)

patokorela (+4)
Profesorka
Ženská
Ženská


Věk: asi 35 let
Příspěvky: 235
Bydliště: LnS ---> Plzeň
15 502,- VK
Zasláno: pá 5. únor 2010 18:33
A šířim ho úspěšně dál Mr. Green

Ginzo (+8)
Odpadlík
Odpadlík


Věk: 33 let
Příspěvky: 4399
Bydliště: KNM-Slovensko
68 462,- VK
Zasláno: pá 5. únor 2010 23:43
Kde je hlasovacia otazka ? Slinták
G-kulturny gigant; I-toľko IQ, čo Pecanz vypil piv;N-som strašne nadržany na EINEXa;Z-na VSN sa stale za*ebavam;O-neuveriteľná originalita, kt mi ani Jendak nevytuni Twisted Evil

Wojcek (+20)
Emsí_Dabljůsí
VIP Kořeň
Kořeň


Věk: 34 let
Příspěvky: 4529
Bydliště: Kroměříž
132 412,- VK
Zasláno: so 6. únor 2010 13:46
Toš hutaj to semeno, teda vitaj Mr. Green oficiálně Razz a nahoď ještě nějaký fotky, třeba zvířátek co máš, jiný mě nezajímaj Laughing
(_)_)\\\\\\\\\\\\\\\Mr. Green

jenda^^ (+36)
Wannabe pussy
Šéfík


Věk: 33 let
Příspěvky: 27846
Bydliště: Schlackenwerth
826 606,- VK
Zasláno: so 6. únor 2010 15:33
Když chceš, tak jí si ji dovolim předběhnout. Toto jsou její kočky v kleci Mr. Green

Obrázek
Moje nejoblíbenější téma (´・ω・`)

Wojcek (+20)
Emsí_Dabljůsí
VIP Kořeň
Kořeň


Věk: 34 let
Příspěvky: 4529
Bydliště: Kroměříž
132 412,- VK
Zasláno: so 6. únor 2010 16:39
Jééjda ty jsou loštomiloučkýýýýýý Dance Dance Dance ty čumááčky Dance Slinták Razz Mr. Green
(_)_)\\\\\\\\\\\\\\\Mr. Green

patokorela (+4)
Profesorka
Ženská
Ženská


Věk: asi 35 let
Příspěvky: 235
Bydliště: LnS ---> Plzeň
15 502,- VK
Zasláno: so 6. únor 2010 17:48
No toto člověk tu chvilku neni a už se tu povalují jeho kočky d'oh!
Mr. Green

Odpovědět
Obsah fóra VySemNesmíte » Členové
Strana 1 z 6




Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Czech translation by Azu; Revised by drake127

www.elektrocigler.cz | Tisk v Brně | Barel Rock | Bejci.cz | Dětská lékárna