Hlavní stránka Přidej se FAQ Mužstvo Hledat Nastavení Skupiny Zprávy SZ Přihlásit se

PayPal

Jdi na stránku 1, 2  Další  Poslední [vše]
Odpovědět
Obsah fóra VySemNesmíte » Elektronika
BEZY (+3)
Odpadlík
Odpadlík


Příspěvky: 558
Bydliště: Karlovy Vary - Ruská kolonie
10 050,- VK

PayPal

Zasláno: so 17. březen 2007 21:32
Rozhodl jsem si zařídit účet na paypal, tak by mě zajímaly vaše zkušenosti. Jak probíhá platba, jaké jsou výhody oproti platbě na účet atd. ThanQ Smile
What's up?

Beat (+31)
Eiffelovka
VIP Pravá ruka
Pravá ruka


Příspěvky: 7410
Bydliště: Již Praha
36 408,- VK
Zasláno: po 19. březen 2007 09:53
Bugi to tu někde řešil a pokud si dobře vzpomínám, tak ani moc nenadával, ale podívej se do témat. Někde tam je, ale kde? Brick Wall
Jen žádnou paniku!!!!
Humor nesmíme ztratit ani na šibenici

Jezdím se svým Beatmobilem za: Již je ve šrotu Sad((

busch (+9)
hodná ovečka
VIP Řízek
Řízek


Příspěvky: 1770
Bydliště: 192.168.2.169
36 528,- VK
Zasláno: po 19. březen 2007 12:13
PayPal pouzivam, zatim jenom pozitivni zkusenosti... Oproti platbe z uctu to ma vyhodu,ze je platba provedena hned Smile A taky kdyz nekomu posilas penize tak je to pro tebe zdarma (kdyz tam mas registrovanou kartu), protoze je to jako platba kartou u obchodnika. Pravda, plati prijemce (krome platby z " balance" na paypalu) ale obvykle platby posilas...
+ jednoducha platba na ebay...
Veselé Vánoce!

Bugi (+17)
VIP Čestný šéfík


Příspěvky: 3007
Bydliště: Holice
10 175,- VK
Zasláno: čt 22. březen 2007 12:41
PayPal nepoužívám, takže s ním žádné zkušenosti nemám. Zatím mám konta na E-gold a MoneyBookers. U EG je problém dostat peníze z CZ na jejich konto a zpět, pokud nemáte mezinárodní platební kartu, což já nemám. Je spousta lidí, kteří vám to umožní, ale za nehorázné poplatky. PP by měl fungovat u nás v pohodě, takže věřím, že je to dobrá věc. Možná k nim přejdu.
"Chvalte Boha a podávejte munici!"
Kaplan Howell M. Forgy během japonského útoku na Pearl Harbor

busch (+9)
hodná ovečka
VIP Řízek
Řízek


Příspěvky: 1770
Bydliště: 192.168.2.169
36 528,- VK
Zasláno: čt 22. březen 2007 14:13
Na paypalu mi staci obyč visa electron (s tema cislama na podpoisovym proužku) a aktivovany platby pres net ve spořce.
Veselé Vánoce!

Norton (+8)
VIP Chlapík
Chlapík


Příspěvky: 1000
Bydliště: Brno
10 895,- VK
Zasláno: čt 7. únor 2008 02:10
Možná trochu šílenej dotaz...byl by někdo ochotný s aktivním PayPal účtem zaplatit za mě notebook na Ebay?Mám tam jeden vyhlídnutý,ale nejsem si jistej,jestli stihnu do té doby potvrdit svoji kartu na PayPal.Šlo by max. o 250 USD včetně poštovného,víc bych nepřihazoval.

Moucha (+32)
... bzzzz!
Šéfík


Věk: 31 let
Příspěvky: 10109
Bydliště: Budějce, tam by chtěl žít každý :)
226 096,- VK
Zasláno: ne 17. srpen 2008 12:42
Tak jsem si dneska zalozil ucet na PayPal, uz cekam na ten potvrzovaci 4-mistny kod, kdyz uz mi odectli tech 51kc z uctu, ale jeste to neni zauctovany tak to je spravne ze?

Nevite kolik stoji poplatky, napriklad budu prodluzovat ucet na rapidshare.com a kolik budou stat poplatky? popripadne nejaky prevod apod Question

//edit 19.8.08: tak uz mi i prisel ten aktivacni kod a ucet byl uspesne aktivovan, uz se tesim na prvni platbu Smile

jenda^^ (+36)
Wannabe pussy
Šéfík


Věk: 33 let
Příspěvky: 27846
Bydliště: Schlackenwerth
826 606,- VK
Zasláno: út 3. leden 2012 17:48
Četl jste někdo u PayPalu podmínky User Agreement a Privacy Policy? Je tam něco zásadního nebo se na to mám vykašlat? Magor Moc se mi nechce číst tolik stránek v právnický angličtině. Obvykle tyhle věci neřešim, ale když už by šlo o moje peníze, tak se aspoň snažim Smile
Moje nejoblíbenější téma (´・ω・`)

p!p@ (+13)
🦆🦆🦆🦆🦆
VIP Chlapík
Chlapík


Věk: asi 26 let
Příspěvky: 9082
Bydliště: rozhodnutím strany bezdomovec
861 602,- VK
Zasláno: ne 13. leden 2019 02:16
Hele, nevíte jak u Paypalu defaultně změnit měnu karty? A nebo ještě líp defaultně nastavit aby mi převody dělala banka, která má mnohem lepší kurz jak paypal?
Ono to jde ručně při každé platbě....
Obrázek
Ale dělat to ručně je otravné...

Hlavně když mám účet vedený v amerických dolarech a nějak debilně si to myslí, že je v rublech a když platím, tak dochází vlastně ke dvěma převodům měny - poprvé z dolarů či jiné měny ve které je cena zboží do rublů a podruhé z rublů na dolary... Brick Wall Brick Wall Brick Wall

Našel jsem i návod, ale ten samozřejmě nefunguje, protože paypal změnil design stránky na naprosto nepoužitelný ve stylu BFUfriendly-Windows10rulez-hlavněAbyTamNicNikdoNenastavil
:ו֥ɾnכַnɹodop ʎʞכַıuɥɔɐʞ♪♫
Dejte si dvě deci vodky na mě! Obrázek

jirkacv (+24)
Real pussy
VIP Řízek
Řízek


Narozen: 24.1.2007 (17 let)
Příspěvky: 6736
Bydliště: Praha
400 990,- VK
Zasláno: ne 13. leden 2019 10:00
Podle me to nejde.. resp. ono se da dostat i do toho stareho nastaveni, ale ja si tohle nastavoval, a stejne se me to pokazde pta, a musim to rucne menit.. proste na to kaslou Smile
Obrázek

Odpovědět
Obsah fóra VySemNesmíte » Elektronika
Strana 1 z 2




Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Czech translation by Azu; Revised by drake127

www.elektrocigler.cz | Tisk v Brně | Barel Rock | Bejci.cz | Dětská lékárna