Hlavní stránka Přidej se FAQ Mužstvo Hledat Nastavení Skupiny Zprávy SZ Přihlásit se

Placené ICQ a podobné zprávy - že to ty lidi ještě baví

Jdi na stránku 1, 2, 3  Další  Poslední [vše]
Odpovědět
Obsah fóra VySemNesmíte » Elektronika
jenda^^ (+36)
Wannabe pussy
Šéfík


Věk: 33 let
Příspěvky: 27846
Bydliště: Schlackenwerth
826 606,- VK

Placené ICQ a podobné zprávy - že to ty lidi ještě baví

Zasláno: pá 14. říjen 2005 20:09
PROSIM BERTE VAZNE!
od 1.12.05 bude icq placene. tomu muzete predejit kdyz poslete tuto zpravu aspon 18 lidem z tve kontaktni listiny. neni to zadny zert (zdroj:www.icq.com)
kdyz to posles 18lidem dostanes email a tvoje icq kvetina bude modra


Výše uvedená zpráva není pravdivá a proto jí nikomu neposílejte atd... Děkuji za všechny, které tím nebudete otravovat.


Tak tahle zpráva mě už dnes na ICQ potkala 3x. Udivuje mě, jak jsou lidi neuvěřitelně hloupí, nebo spíš líní. Mají tam, že je to zdroj ICQ.com a že to není žádná sranda, jenže už asi nikoho nenapadne si to icq.com otevřít a podívat se jesli je to pravda. A už jenom to posílání 18ti lidem je pěkná blbost... Jak mi psal před chvilkou ConPower: je to něco jako ty maily, že jsem Taylor a mam popáleno 70% těla a dyž ten mail pošleš 20ti lidem, tak dostanu 10 centů.
A to by si člověk řekl, že v roce 2005 budou umět lidi s internetem zacházet a nevěřit všemu co kde vidí. Jak říkal náš učitel na fyziku: "Jakmile je něco z internetu, tak to nemusí být pravda" Rolling Eyes

Jaký je váš názor na tohle, a vlastně na všechno, co se po netu šíří a neznalost lidí v tomhle směru?
Moje nejoblíbenější téma (´・ω・`)

Dieg0 (0)
Odpadlík
Odpadlík


Narozen: 7.4.1991 (33 let)
Příspěvky: 1419
Bydliště: Slovensko Liptovsky Mikulas
13 649,- VK
Zasláno: pá 14. říjen 2005 20:12
Tieto spravy ignorujem Wink.
"Nebudem si všímať kto vedľa mňa stojí a budem si robiť čo chcem, kedy chcem, kde chcem a ako chcem." - Moje hlavné heslo

"Pamätaj si!Ženským nesmieš nikdy dávať všetko naraz!" - Sexbomba od vedľa

HOne (+3)
Odpadlík
Odpadlík


Příspěvky: 847
Bydliště: Trutnov
10 045,- VK
Zasláno: pá 14. říjen 2005 20:15
ignorovat? nikdy! poslu mu zpravu o www.hoax.cz Smile
edit: co kdybychom se pokusili odeslat nejakou osvetu:) at tomu ty lidi neveri... a jestli chteji pomoci dalsim lidem,at tu zpravu poslou dal...
HOne strikes again
aw yeah;)

jenda^^ (+36)
Wannabe pussy
Šéfík


Věk: 33 let
Příspěvky: 27846
Bydliště: Schlackenwerth
826 606,- VK
Zasláno: pá 14. říjen 2005 20:18
Nevím jak to ignorovat a i když někomu pošlu hoax.cz, tak napíše nojono a přiště zase pošle podobnou blbost. Jinak na hoax.cz do fóra jsem založil podobnej topic a prý je ta zpráva už rok stará
Dr. FuManchu napsal:
Vyše roka stará blbina, v kartotéke hoax.cz.


edit: ta osvěta není špatnej nápad Wink
Moje nejoblíbenější téma (´・ω・`)

Máca (+13)
Odpadlík
Odpadlík


Příspěvky: 1774

22 625,- VK
Zasláno: pá 14. říjen 2005 20:47
no takovy zprávy i o tom že si někoho nemam přidavat do seznamu ignoruju. akorát je posílám těm lidem co to nasere Mr. Green Twisted Evil
Z vědeckého hlediska je to velice rentatibilní a z globálního hlediska velmi subjektivní
Jsem původní Bond

Jezdím za

HOne (+3)
Odpadlík
Odpadlík


Příspěvky: 847
Bydliště: Trutnov
10 045,- VK
Zasláno: pá 14. říjen 2005 20:55
http://www.hoax.cz/index.php3?action=detail&id=358 a pošli to tomu kdo ti to poslal. díky:)
-verze pro toho,kdo vám to poslal:)
HOne strikes again
aw yeah;)

sidbin (+3)
Odpadlík
Odpadlík


Příspěvky: 1271
Bydliště: Lipov 48°54'18.26"N,17°27'42.89"E
10 000,- VK
Zasláno: pá 14. říjen 2005 20:56
nadherny hoax.... Mr. Green Mr. Green Mr. Green

jenda^^ (+36)
Wannabe pussy
Šéfík


Věk: 33 let
Příspěvky: 27846
Bydliště: Schlackenwerth
826 606,- VK
Zasláno: pá 14. říjen 2005 21:00
HOne napsal:
http://www.hoax.cz/index.php3?action=detail&id=358 a pošli to tomu kdo ti to poslal. díky:)
-verze pro toho,kdo vám to poslal:)

Asi bych před to napsal něco jako Re - Placené ICQ Wink
citace:
Re - Placené ICQ:
http://www.hoax.cz/index.php3?action=detail&id=358 a pošli to tomu kdo ti to poslal. díky:)

sidbin: jenom nechápu, že čim stupidnější ten hoax je, tim víc lidí ho posílá Rolling Eyes Už jsem ho dostal 4x
Moje nejoblíbenější téma (´・ω・`)

Bugi (+17)
VIP Čestný šéfík


Příspěvky: 3007
Bydliště: Holice
10 175,- VK
Zasláno: pá 14. říjen 2005 23:58
Jo a to jste ještě neslyšeli o tom, že od 1. 12. 2005 bude placenej i přístup na VSN, SM a JM. Mr. Green Přesvědčit se o tom můžete tady. Mr. Green
"Chvalte Boha a podávejte munici!"
Kaplan Howell M. Forgy během japonského útoku na Pearl Harbor

sidbin (+3)
Odpadlík
Odpadlík


Příspěvky: 1271
Bydliště: Lipov 48°54'18.26"N,17°27'42.89"E
10 000,- VK
Zasláno: so 15. říjen 2005 00:15
mno tak jsem chtel mit modrou kvetinku a poslal jsem tuto zpravu 18 kamaradum.....bohuzel ted uz nemam zadne.....vsichni me poslaly do prdele Mr. Green Mr. Green Mr. Green ....nechce byt nekdo muj novy kamarad?

ne,delam si prdel Mr. Green Mr. Green Mr. Green ...hoax je hnus

....ja hoax nemam rad,a kdyz me nekdo neco takoveho posle,tak ho poucim a dam mu link na www.hoax.cz Wink

mam navrh na novy hoax:
posli tuto zpravu 5 lidem.....pokud ji posles dalsich 20,te nakope do prdele Mr. Green Mr. Green

Odpovědět
Obsah fóra VySemNesmíte » Elektronika
Strana 1 z 3




Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Czech translation by Azu; Revised by drake127

www.elektrocigler.cz | Tisk v Brně | Barel Rock | Bejci.cz | Dětská lékárna