Hlavní stránka Přidej se FAQ Mužstvo Hledat Nastavení Skupiny Zprávy SZ Přihlásit se

Plazma nebo LCD televize... ?

Jdi na stránku První  Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Další  Poslední [vše]
Odpovědět
Obsah fóra VySemNesmíte » Elektronika

KOUPIT :

Hlasování není časově omezeno.
LCD TV:
90% 90% [ 10 ]
PLAZMA TV:
9% 9% [ 1 ]
Celkem hlasů : 11 / Hlasujících: 11
LivArt (+23)
Tuňák
VIP BigBoš
BigBoš


Příspěvky: 10732

534 469,- VK
Zasláno: po 28. listopad 2016 08:09
A ty máš podsvícení pořád naplno, aby to bylo nějak rozumně vidět?
Je-li život děvka, správný muž ji plácne po zadku a jde dál.

Radši se usouložit k smrti, než v domově důchodců vzpomínat na pracovní úspěchy.

jenda^^ (+36)
Wannabe pussy
Šéfík


Věk: 33 let
Příspěvky: 27846
Bydliště: Schlackenwerth
826 606,- VK
Zasláno: po 28. listopad 2016 09:24
Tak nějak v polovině, nemám rád ohulený podsvícení.
Moje nejoblíbenější téma (´・ω・`)

jirkacv (+24)
Real pussy
VIP Řízek
Řízek


Narozen: 24.1.2007 (17 let)
Příspěvky: 6736
Bydliště: Praha
400 990,- VK
Zasláno: út 20. prosinec 2016 14:16
Tak se taky pochlubim Mr. Green
https://1drv.ms/i/s!AjseuzapmcwlkNQLgL1gjWYRtGkh9A

https://1drv.ms/i/s!AjseuzapmcwlkNQVpO4hNhQ7ZtoTzQ

Ta mala je stara 40", ale diky rameckum je velka asi jako 46" nebo 48" tv s dnesnim rameckem Laughing

Zkusenosti zatim super.. prehravani v pohode, jen musim do NASu vymyslet nejaky DLNA server (jenda to nejak neresil tohle?)
Prostredi je dost rychle, ale je fakt ze treba zobrazeni guide/epg trva docela dlouho. Magic Remote je super, trefim se vzdycky presne kam potrebuju, a to i pri psani na klavesnici Smile A razeni 190 programu z upc brnkacka pomoci toho.. na starem samsungu to bylo na sebevrazdu, a to jsem jich delal jen asi 8 Mr. Green

Jinak k tomu info tlacitku - to prave funguje na vic kliku, jeden klik je zobrazeni maleho overlaye hodinama a kanalem atd, a pak musim v rohu kliknout na kanal a pak to zobrazi to co ukazuje info na tom obyc ovladaci Smile Ale radsi bych to tlacitko proste Mr. Green na druhou stranu, ja na telku nekoukam, a adelku to moc nezajima.. takze to neni takovej problem Smile
Obrázek

jenda^^ (+36)
Wannabe pussy
Šéfík


Věk: 33 let
Příspěvky: 27846
Bydliště: Schlackenwerth
826 606,- VK
Zasláno: út 20. prosinec 2016 14:44
jirkacv napsal:
Tmusim do NASu vymyslet nejaky DLNA server (jenda to nejak neresil tohle?)

Jenda nemá NAS. A do počítače jsem nainstaloval nějakej ten LG Smart Share nebo jak tomu říkají, protože defaultní Windows neumí titulky a ten od LG jo. Ale nepoužívám to.
Moje nejoblíbenější téma (´・ω・`)

jirkacv (+24)
Real pussy
VIP Řízek
Řízek


Narozen: 24.1.2007 (17 let)
Příspěvky: 6736
Bydliště: Praha
400 990,- VK
Zasláno: út 20. prosinec 2016 15:09
No, ja mam NAS se spoustou multimedii.. Zkusim nainstalovat Plex server a uvidime jak to pujde. Nechci tam mit jeste stoletej xtreamer, kdyz by to ta telka mela dat Smile
Zasláno: čt 22. prosinec 2016 00:10
Pri instalaci Plex mi umrel flashka na ktere mi bezelo ubuntu s tim nasem Mr. Green takze jsem koupil novou a dneska uz to konecne mam zase zprovozneny.. no a plex je awesome! Ja jsem na to eye candy Mr. Green

Seznam serialu
https://snag.gy/oWGMr5.jpg

Detail serialu
https://snag.gy/pGLSe6.jpg

Rada serialu
https://snag.gy/UvpgV8.jpg

U filmu je to podobne.. no hlavne to vsechno telka zvlada, obcas je blbe kodovani cestiny v titulcich, ale na ty ja stejne nekoukam, a adelka stejne hned usne Mr. Green

Takze dream come true, vsechno mam ted na jednom ovladaci Mr. Green
Obrázek

p!p@ (+13)
🦆🦆🦆🦆🦆
VIP Chlapík
Chlapík


Věk: asi 26 let
Příspěvky: 9082
Bydliště: rozhodnutím strany bezdomovec
861 602,- VK
Zasláno: pá 23. prosinec 2016 17:51
tolik seriálů na NASu? Ty seš ale pirát! Very Happy Hezké, ty obrázky těch seriálů a třídění a rozpoznávání to dělá samo, nebo jsi to dělal ručně a trvalo to spoustu hodin? Very Happy
:ו֥ɾnכַnɹodop ʎʞכַıuɥɔɐʞ♪♫
Dejte si dvě deci vodky na mě! Obrázek

jirkacv (+24)
Real pussy
VIP Řízek
Řízek


Narozen: 24.1.2007 (17 let)
Příspěvky: 6736
Bydliště: Praha
400 990,- VK
Zasláno: pá 23. prosinec 2016 23:37
no jo, jsem krecek Laughing

Temer vsechno to zvladlo samo.. ono to vyzaduje nejakou strukturu, ale zrovna takovou kterou ja mam v podstate od zacatku Smile
Na jejich webu maji psano ze filmy se musi jmenovat podle nejake sablony, v podstate jen nazev a rok v zavorce.. ale zvlada to rozpoznat skoro vsechno Smile U serialu to chce mit jednotlive sezony v adresarich, coz je asi samozrejmost Smile Z tech asi 500 HD filmu a cca 70 serialu to chtelo jen par uprav u filmu, maji ten algoritmus mnohem chytrejsi nez davaji najevo mezi lidi Smile
Obrázek

jenda^^ (+36)
Wannabe pussy
Šéfík


Věk: 33 let
Příspěvky: 27846
Bydliště: Schlackenwerth
826 606,- VK
Zasláno: st 28. prosinec 2016 23:32
Zajímavé. ZDF na svým webu píše, že mají DVB titulky, ale dají se na starších televizích použít o titulky na straně 777 v teletextu.
Na 777 mi fungují takové obrovské hranaté černé, ale nikde jsem v tom pitomým webosu nenašel, jak zobrazit ty DVB. Zapnul jsem je v nastavení a nic, mačkam tlačítko subtitles a prý není nic k dispozici...
» Mobilní verze Příspěvek byl poslán z mobilního VSN
Moje nejoblíbenější téma (´・ω・`)

jirkacv (+24)
Real pussy
VIP Řízek
Řízek


Narozen: 24.1.2007 (17 let)
Příspěvky: 6736
Bydliště: Praha
400 990,- VK
Zasláno: čt 29. prosinec 2016 00:51
Ja mam u televiznich kanalu vpravo nahore ikonku pro titulky a audio stopu, kdyz zmacknu ok na magic remote.. predpokladam ze se to objevi i s normalnim remote. To tam nemas?
Obrázek

Odpovědět
Obsah fóra VySemNesmíte » Elektronika
Strana 4 z 7




Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Czech translation by Azu; Revised by drake127

www.elektrocigler.cz | Tisk v Brně | Barel Rock | Bejci.cz | Dětská lékárna