Hlavní stránka Přidej se FAQ Mužstvo Hledat Nastavení Skupiny Zprávy SZ Přihlásit se

PMR, CB -je tu někdo kdo vysílá?

Odpovědět
Obsah fóra VySemNesmíte » Elektronika
mina (+1)
Odpadlík
Odpadlík


Příspěvky: 460
Bydliště: Brno
10 000,- VK

PMR, CB -je tu někdo kdo vysílá?

Zasláno: st 3. srpen 2005 11:45
Vzhledem k tomu, že vlastním tu malou PMR staničku a rád vysílám tak by mě zajímalo jak na tom jste vy. Máte to tady někdo?
Můžete se pochlubit jaké jste udělali nejdelší spojení, jakou používáte anténu a tak podobně.
on les aura!

sap (+1)
Odpadlík
Odpadlík


Příspěvky: 282
Bydliště: Brno - Olomouc
10 000,- VK
Zasláno: st 3. srpen 2005 12:42
Kdyz uz jsem te sem nasmeroval Wink , tak jsem mel CBcko ve sluzebnim aute. Po Olmiku to ale byl des, jelikoz me sef vzdycky nekde zastihl a on v tom byl jako blazen. Nejlepsi vyuziti to ale melo v cizich mestech, kde mi vzdycky nekdo ochotne pomohl, kdyz jsem neco hledal. Ted premyslim nad tim, ze si zase nejake to CB mozna poridim....

mina (+1)
Odpadlík
Odpadlík


Příspěvky: 460
Bydliště: Brno
10 000,- VK
Zasláno: st 3. srpen 2005 13:16
Já taky uvažuju o koupi CB, přece jenom je to něco vyspělejší a nemá to tolik malých děcek který skáčou do spojení a poští do toho hudbu, jedinej problem je ten, že bydlím v přízemí a na střechu to mám bratru dobrých 7 pater, co by se u nízkoútlumového kabelu skara prodražilo, jinak po Brně funguje informace o dopravě a radarech Smile tuším na obvyklém 10tém kanále.
on les aura!

Hummerman (0)
Myš
Myš


Příspěvky: 2

10 000,- VK
Zasláno: út 13. září 2005 21:46
Mno, ja CBcko mam ;o) obcas vysilam ;o) dosah tak 4 - 5 km s pendrekem a Elixkou SY-101 new. Jinak jsem z Prahy 10 - vršovice, takze pokud je nekdo v okoli napiste ;o) muzem pokecat pres CB ;o)

Odpovědět
Obsah fóra VySemNesmíte » Elektronika
Strana 1 z 1




Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Czech translation by Azu; Revised by drake127

www.elektrocigler.cz | Tisk v Brně | Barel Rock | Bejci.cz | Dětská lékárna