Hlavní stránka Přidej se FAQ Mužstvo Hledat Nastavení Skupiny Zprávy SZ Přihlásit se

Počasí

Jdi na stránku První  Předchozí  1, 2, 3, 4 ... 222, 223, 224  Další  Poslední
Odpovědět
Obsah fóra VySemNesmíte » Co se jinam nehodí
sap (+1)
Odpadlík
Odpadlík


Příspěvky: 282
Bydliště: Brno - Olomouc
10 000,- VK
Zasláno: pá 29. červenec 2005 13:28
V Olomouci-Holici a myslim ze se tomu rikalo piskac, ted je to Amerika. Je to nejakej lom nekolik malejch jezirek na chytani ryb (za poplatek si muzes zalovit Wink ) a jedno vetsi na koupani. Hospudka, pivko a klobasky atd. Ja o tom fakt nevedel a to jsem si myslel, ze se v Ol. vyznam Anxious
Takze timto zpusobem se to horko da uplne bez problemu zvladnout. Very Happy Podotykam, ze jsem tam byl s mladsi pulkou me doublepritelkyne. Laughing
Zasláno: pá 29. červenec 2005 13:31
busch napsal:
Tam sem eště nebyl Embarassed
Celkem dobrej je taky lom ve Vyklekách (u Velkýho Újezda),akrát že mám na návštěvu tam špatný vzpomínky Laughing


No? Radi se zasmejeme taky Wink Jinak Vykleky znam, ale je to malinko dal...

busch (+9)
hodná ovečka
VIP Řízek
Řízek


Příspěvky: 1770
Bydliště: 192.168.2.169
36 528,- VK
Zasláno: pá 29. červenec 2005 13:49
sap napsal:
busch napsal:
Tam sem eště nebyl Embarassed
Celkem dobrej je taky lom ve Vyklekách (u Velkýho Újezda),akrát že mám na návštěvu tam špatný vzpomínky Laughing


No? Radi se zasmejeme taky Wink Jinak Vykleky znam, ale je to malinko dal...

No jel sem tam myslím sou to 3(?) roky, vzal sem sebou kámoše a jeho holku (já se tam měl potkat s jednou holku co sem předtím poznal Wink ). Dojeli sem tam a ta kámoškova mladá zjistila,že nemůže najít horní díl plavek. Po chvilce prohledávání batohu zjistila,že je fakt nemá. Tak sme se s kámošem vydali zpátky do ol, že je přivezem. Doma je kámoš samozřejmě nemohl najít,tak sme jeli zase zpátky. Tam už na nás čekala s úsměvem a horním dílem, že je nakonec našla v boční kapse Rolling Eyes Laughing
Psal se mé mojí holce kde je a ona že nikam nejde, páč to vypadá na pěknou bouřku. My samozřejmě v lomu, takže sme o ničem nevěděli a předítm na obloze nic podezřelýho neblyo. Až sme zjistili, že lidi nějak odcházejí, tak že radši taky pudem. To už bylo ale pozdě, za chvilu to fakt přišlo, vítr,déšť a docela velký kroupy. Kámoš eště táhl nafukovací člun, takže sme šli pod ním k autu. Akroát co teď s nafoukým člunem, tak sme se ho pokušeli trochu vyfouknout aby se dal nacpat do auta Mr. Green Fakt luxus, celý auto mokrý a eště uvnitř poloafoukej člun Mr. Green Mr. Green Až se počasí trochu uklidnilo, že pojedem, akorát všechno okna zamlžený, venku takovej jemnej štěrk,takže sem pozdě zjistil, že ten divnej flek předemnou je menší hromada štěrku Laughing Trochu sme jedním kolem uvízli, vycouvat nešlo, naštěstí stačio trochu popojet dopředu a dozadu a vyjel sem Smile Pak sme už naštěstí dojeli od ol vpořádku Cool
Auto mělo celkem štěstí, nějak sme nechytli ty největší kroupy, v OL bylo plno aut s hrbolatou střechou. Confused Akrorát to chtělo vysušit a vydělat ty zaražený kamínky okolo SPZtky Mr. Green
Veselé Vánoce!

romulus (+28)
Občasný energit
Šéfík


Narozen: 1974 (asi 50 let)
Příspěvky: 3776
Bydliště: Jižní Morava - jak jinak...
60 434,- VK
Zasláno: pá 29. červenec 2005 22:08
Já už z toho vedra začínám šílet, ale včera jsem díky němu měl veselou příhodu. Byl jsem ve firmě pro kterou na zakázku pracuju a šéfová se mi "chlubila", jak se lepí na všechny papíry na stole. Přitakal jsem, že tam mají fakt nechutný vedro a že já už se mizím schladit do auta. Na to hned zareagovala jedna pěkná kočka v tom kanclu, že prý jestli nemůže jet někam se mnou, když mám tu klimu, prý kamkoliv a hodně daleko. To bylo asi poprvé, co jsem skoro sbalil ženskou na auto. I osum let stará potvora je v tom vedru hned atraktivní jen díky klimošce.
Nemám problém uznat cizí názor. ...ale pravdu mám stejně já.

Jsem proti jakékoliv diskriminaci, hlavně diskriminaci slušných, poctivých a pracovitých lidí..

Bugi (+17)
VIP Čestný šéfík


Příspěvky: 3007
Bydliště: Holice
10 175,- VK
Zasláno: pá 29. červenec 2005 22:39
Nevím jak u Vás, ale tady začíná pěkná bouřka. Pro ilustraci se mrkněte na stránky ČHMÚ.
"Chvalte Boha a podávejte munici!"
Kaplan Howell M. Forgy během japonského útoku na Pearl Harbor

koscik (+1)
Odpadlík
Odpadlík


Příspěvky: 257

10 000,- VK
Zasláno: pá 29. červenec 2005 23:41
Me ty vedra pekne stvou- celej den travim v trenyrkach a premejslim jak by se dalo svlict s kuze...

hanni (+17)
VIP Suchý moderátor


Příspěvky: 1500
Bydliště: Nové Mesto nad Váhom
10 550,- VK
Zasláno: so 30. červenec 2005 10:04
Vcera to bolo fakt o drzku..boli sme s mojou drahou polovickou poobede na nakupy,najprv sme v obchode stratili igelitku,chvalabohu skoncila pri pokladni.Potom som si isiel do kabinky skusat tricko a zabudol som si tam slnecne bryle...tie uz pri pokladni neskoncili Sad (chvalabohu,ze boli iba obycajne za dve stovky.Keby som stratil nejake dvojlitrove,asi by ma uz j*blo uplne). V dalsom obchode si zena kupovala bavlnky na vysivanie,zaplatila a veselo sa pobrala prec.Az ked ju predavac s usmevom a poznamkou,ze dneska si pri pokladni zabudne nakup kazdy druhy clovek,co u nich nakupuje,zistila,ze po zaplateni si nakup nezobrala....nazorny priklad,ako teplo vplyva na mozog Wink

.....uz aby tie horucavy skoncili...dnes je sice pod mrakom,ale dusno jak svina..esteze mam v izbe ventilator.. Rolling Eyes

koscik (+1)
Odpadlík
Odpadlík


Příspěvky: 257

10 000,- VK
Zasláno: so 30. červenec 2005 10:52
Tak co lidi jak to u vas v noci vypadalo? V Tabore burina jak krava, nebe bylo poseto blesky- byt ne primo nade mnou. Pokousel sem se neco vyfotografovat, lec se nic nepovedlo.... Nez jsem vyklidil okno a nasel stativ bylo temer po vsem. A i kdyz se par blesku pres celou oblohu naslo, bylo to presne po tom co byla expozice u konce Anxious Anxious

jenda^^ (+36)
Wannabe pussy
Šéfík


Věk: 33 let
Příspěvky: 27846
Bydliště: Schlackenwerth
826 606,- VK
Zasláno: so 30. červenec 2005 13:24
Tak u nás to bylo dost hustý Smile Kolem 10ti hodin vypadl proud a až dotěď nešel, takže sranda.. my bez vody a podobně.. Ale nějaký fotky mam a snad se i povedly.. uvidim, až nabiju foťák a fotky natáhnu do PC Wink
Moje nejoblíbenější téma (´・ω・`)

mina (+1)
Odpadlík
Odpadlík


Příspěvky: 460
Bydliště: Brno
10 000,- VK
Zasláno: so 30. červenec 2005 14:36
tady je zatím pekelný dusno a vedro... tak su zvědavej co z toho bude.
on les aura!

Odpovědět
Obsah fóra VySemNesmíte » Co se jinam nehodí
Strana 3 z 224




Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Czech translation by Azu; Revised by drake127

www.elektrocigler.cz | Tisk v Brně | Barel Rock | Bejci.cz | Dětská lékárna