Hlavní stránka Přidej se FAQ Mužstvo Hledat Nastavení Skupiny Zprávy SZ Přihlásit se

Pochlubte se svým "desktopem"

Jdi na stránku První  Předchozí  1, 2, 3 ... 69, 70, 71, 72  Další  Poslední
Odpovědět
Obsah fóra VySemNesmíte » Elektronika
jenda^^ (+36)
Wannabe pussy
Šéfík


Věk: 33 let
Příspěvky: 27846
Bydliště: Schlackenwerth
826 606,- VK
Zasláno: čt 9. říjen 2014 16:53
To je ale uklizeno. Cool Laughing Přemýšlím, jestli neudělat velkou přeinstalaci i u sedmiček, ale to by bylo moc práce... Laughing
Obrázek
Zasláno: st 26. listopad 2014 19:32
Tak jsem udělal velkou přeinstalaci sedmiček na "herním" počítači. Takhle je to moc pěkný. Smůla, že v tom nefunguje gamepad, jinak bych u půlky her nemusel přepínat klávesnici + myš z notebooku... Rolling Eyes

Obrázek
Moje nejoblíbenější téma (´・ω・`)

p!p@ (+13)
🦆🦆🦆🦆🦆
VIP Chlapík
Chlapík


Věk: asi 26 let
Příspěvky: 9082
Bydliště: rozhodnutím strany bezdomovec
861 602,- VK
Zasláno: st 26. listopad 2014 23:35
Zvracím
(vím, že se nemá odpovídat pouze smajlíkama, ale na tohle nejde nic jiného napsat.... Very Happy retro metro je snad nejhorší designový fail, co jsem viděl... Very Happy )
 
:ו֥ɾnכַnɹodop ʎʞכַıuɥɔɐʞ♪♫
Dejte si dvě deci vodky na mě! Obrázek

jenda^^ (+36)
Wannabe pussy
Šéfík


Věk: 33 let
Příspěvky: 27846
Bydliště: Schlackenwerth
826 606,- VK
Zasláno: čt 27. listopad 2014 23:25
Mně se Metro docela líbí a na tohle použití ani nevadí.
V práci mi to přijde dokonce lepší než to starý, protože dřív jsem měl hromady ikonek k často používaným programům a složkám na ploše a když jsem se k nim chtěl dostat, tak jsem musel minimalizovat okýnka jako zběsilej nebo zmáčknout Win-D a tím si shodit i programy na dalších dvou monitorech. Teď jen zmáčknu Win a vidím komplet všeco, co používam. Thumb up!

Jedinej problém Metra je to, co už jsem tady několikrát psal - MS z toho udělal systém v systému, takže se teď fakt blbě dostává k různým věcem v ovládacích panelech, protože všecky nejjednodušší cesty míří do Metra, kde se nedá nastavit vůbec nic. To je ten designovej fail.
Zasláno: út 27. leden 2015 22:09
Tak upgrade a instalace celkem dokončeny a moje plocha vypadá takhle... Docela uklizeno, zatím Mr. Green
No a jak jsem se snažil vybrat nějakou pěknou tapetu, nenašel jsem nic hezčího, co by netahalo moc oči, než tahle tapeta z těch výchozích v osmičkách.

Obrázek
Moje nejoblíbenější téma (´・ω・`)

p!p@ (+13)
🦆🦆🦆🦆🦆
VIP Chlapík
Chlapík


Věk: asi 26 let
Příspěvky: 9082
Bydliště: rozhodnutím strany bezdomovec
861 602,- VK
Zasláno: pá 6. únor 2015 00:43
Obrázek
Stolní PC s 512 MB Ram a Intel Celeronem 2,66 GHz jede jako nový... Smile Xpéčkům skončila podpora a ač PR zprávy Microsoftu tvrdí, že se z každou verzí windows nároky zmenšují, tak to rozhodně není pravda... Visty i sedmičky na tom jedou jak šnek a nic novějšího se na to ani nepodařilo nainstalovat... proto byla volba jasná - Xubuntu... Smile navíc mi přijde i mnohem hezčí jak klasické ubuntu s tím jejich unity... Smile
a to radši nemluvím o designovém failu metro od malého měkkého... Very Happy
 
Zasláno: út 24. únor 2015 00:34
Obrázek
jsem trochu změnil wallpaper na notebooku...

a tohle je taky desktop, ne? Very Happy
Obrázek
:ו֥ɾnכַnɹodop ʎʞכַıuɥɔɐʞ♪♫
Dejte si dvě deci vodky na mě! Obrázek

jenda^^ (+36)
Wannabe pussy
Šéfík


Věk: 33 let
Příspěvky: 27846
Bydliště: Schlackenwerth
826 606,- VK
Zasláno: st 22. duben 2015 19:45
Finišuju projekt řídícího systému turbíny a došel jsem k tomu, že 3 monitory jsou málo. Mr. Green O třetí už se musí dělit dva Excely... Embarassed

Obrázek
Zasláno: čt 30. červenec 2015 21:12
Tak jsem tedy udělal upgrade na desítky na hlavním PCčku. Skoro všechno zůstalo jak jsem to měl na 8.1 Smile

Obrázek
Moje nejoblíbenější téma (´・ω・`)

jirkacv (+24)
Real pussy
VIP Řízek
Řízek


Narozen: 24.1.2007 (17 let)
Příspěvky: 6736
Bydliště: Praha
400 990,- VK
Zasláno: ne 5. červen 2016 22:14
Moje krasne uklizena domaci plocha Mr. Green
Obrázek
Obrázek

Odpovědět
Obsah fóra VySemNesmíte » Elektronika
Strana 70 z 72




Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Czech translation by Azu; Revised by drake127

www.elektrocigler.cz | Tisk v Brně | Barel Rock | Bejci.cz | Dětská lékárna