Hlavní stránka Přidej se FAQ Mužstvo Hledat Nastavení Skupiny Zprávy SZ Přihlásit se

Pochlubte se svými výtvory

Jdi na stránku 1, 2, 3, 4, 5, 6  Další  Poslední [vše]
Odpovědět
Obsah fóra VySemNesmíte » Kutilství
otesánek (+1)
Odpadlík
Odpadlík


Příspěvky: 344
Bydliště: Plzeň
10 000,- VK

Pochlubte se svými výtvory

Zasláno: út 8. listopad 2005 11:01
Jardas v topicu "Národní hrdost"
citace:
vzdycky se o nas rikalo a verim,ze jeste dloho bude rikat-"Zlate ceske rucicky" aneb "Gólden čechyše pazour" a na to jsem hrdy


Tak mi napadlo zjistit jak jsme na to my přispěvatelé tohoto fóra. Pochlubte se se svími výtvory. Samozřejmě výrobky a produkty mimo obor který vás živí jsou cennější.

No a hned začnu. Omlouvám se že nejsou fotky není čím fotit.
2* Obklad kuchyně a koupelny, 1* Dlažba v koupelně, instalace odpadů a dopojování vodovodních baterií na svařování vodovodních plastových trubek si zatím netroufám chce to alespoň trochu cviku a zatím se mi bohužel nepovedlo sehnat nějakýho dobráka kterej by mi chvilku radil než si to osahám a budu si jistej že mi to za čtrnáct dní nerupne.
1* počítačový stůl, 1* koupelnová skřínka pod umyvadlo, 2* předělávka vestavěné skříně to jsou jen výtvory mimo obor za poslední dobu možná že bych si ještě na něco vzpoměl ale nemusim si zas až tak vytahovat triko.
Nikdo není tak chytrý aby věděl všechno. Jedině dohromady víme víc. A nejvíc prý víme u piva.

jardas (+14)
VIP Čestný šéfík


Příspěvky: 1622
Bydliště: Praha...největší vesnice v republice
10 250,- VK
Zasláno: út 8. listopad 2005 12:06
par fotek jsem uz daval do meho topicu tak to sem nebudu kopirovat-neni to kutilstvi,ale moje prace(i kdyz jak se to vezme-puvodne jsem elektrikar Mr. Green ),casem pridam i neco mimo obor Wink
Obrázek
http://www.militarie-repliky.cz

S nožema je to jako s lidma-když jsou tupý stojej za ho***

sap (+1)
Odpadlík
Odpadlík


Příspěvky: 282
Bydliště: Brno - Olomouc
10 000,- VK

Re: Pochlubte se svými výtvory

Zasláno: út 8. listopad 2005 14:28
otesánek napsal:
na svařování vodovodních plastových trubek si zatím netroufám chce to alespoň trochu cviku a zatím se mi bohužel nepovedlo sehnat nějakýho dobráka kterej by mi chvilku radil než si to osahám a budu si jistej že mi to za čtrnáct dní nerupne.

No z vlastni zkusenosti muzu rict, ze jsem do toho sel bez predchozi rady a voda drzi uz pres rok. Svarovacku jsem si pujcil v Baumaxu, drzel jsem ji mezi nohama, trubku v jedne a kolinko nebo spojku v druhe ruce. Mozna to vypadalo komicky, ale zvladl jsem to. Nejaky ty popaleniny jsem mel, ale... Smile
Jinak stavbu jadra, omitky, obklady v koupelne, kuchyni, dlazbu, vodu a odpady, plovouci podlahy a elektriku jsem ukutil sam. Wink No vlastne jak se tak na to divam, tak je to konicek na celej zivot, nez to dotahnu do konce.... Very Happy

otesánek (+1)
Odpadlík
Odpadlík


Příspěvky: 344
Bydliště: Plzeň
10 000,- VK
Zasláno: út 8. listopad 2005 15:24
No tak abych se přiznal někdy mi ke kucení bravurně domanévruje ta moje a někdy mám pocit že té mojí Karkulce budu asi muset koupit košíček aby tak neštěkala. Nicméně s postrkem se někdy kutí líp hlavně když se ti do oné práce nechce (sory za OT).
Nikdo není tak chytrý aby věděl všechno. Jedině dohromady víme víc. A nejvíc prý víme u piva.

Beat (+31)
Eiffelovka
VIP Pravá ruka
Pravá ruka


Příspěvky: 7410
Bydliště: Již Praha
36 408,- VK
Zasláno: po 31. červenec 2006 22:38
Přikládám první séri fotek z rekonstrukce vody v koupelně. Bohužel jak jsem to již zadělal dodám zítra až nabiju mobil v autě, protože síťovou mám v práci. Embarassed Brick Wall Brick Wall Foceno SLUŽEBNÍ Nokii 6230i. Z mé M65 to nebylo k poznání Embarassed Whistle
Ta první je focena již když jsem se na to vrhl, ale pro představu původního stavu jsem to uvedl do skoro původního stavu
Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek
Zasláno: út 1. srpen 2006 10:11
Tak jsem konečně nabil mobil a tohle je poslední ze včera! Začal jsem asi v 16hod a končil ve 21.30hod.
Obrázek
Zasláno: út 1. srpen 2006 18:00
Tak konečně vše hotovo, jen mne čeká náročný úklid Brick Wall Brick Wall Brick Wall Největším problémem nakonec bylo naistalování nové baterie, protože má takovou tu zadní páčku na "špunt" Pěkně jsem vyvztekal, než jsem to udělal tak aby to fungovalo a šlo našroubovat vodu! Já blb jsem špatně počítal a roháček byl přímo nad tím mechanizmem co nadzvedává špunt! Brick Wall Brick Wall Problém vyřešen a konečně můžu na balkóny!

Obrázek Obrázek

Čte to vůbec někdo Think Think
Tím, že jsem napsal 3 příspěvky za sebou, potvrzuji, že jsem spamer a neměli byste si mě vážit. ;-)

Jen žádnou paniku!!!!
Humor nesmíme ztratit ani na šibenici

Jezdím se svým Beatmobilem za: Již je ve šrotu Sad((

romulus (+28)
Občasný energit
Šéfík


Narozen: 1974 (asi 50 let)
Příspěvky: 3776
Bydliště: Jižní Morava - jak jinak...
60 434,- VK
Zasláno: út 1. srpen 2006 19:14
Beat napsal:
Čte to vůbec někdo Think Think
Tys něco psal? Think Mr. Green
Nemám problém uznat cizí názor. ...ale pravdu mám stejně já.

Jsem proti jakékoliv diskriminaci, hlavně diskriminaci slušných, poctivých a pracovitých lidí..

Pato (+3)
Odpadlík
Odpadlík


Příspěvky: 1194
Bydliště: SK - Prievidza
10 050,- VK
Zasláno: út 1. srpen 2006 19:27
Ja som si to prečítal Mr. Green Ale už si nič z toho nepamätám Mr. Green
Pod lamou býva najväčšia tma.

Beat (+31)
Eiffelovka
VIP Pravá ruka
Pravá ruka


Příspěvky: 7410
Bydliště: Již Praha
36 408,- VK
Zasláno: út 1. srpen 2006 23:01
A nikdo mi to nepochválí? Nojo zas budu muset sám Brick Wall Brick Wall Ta moja mne sprdne že není pořádně uklizeno, nebo že to chtěla jinak! Brick Wall Whistle Každopádně děkuji že se aspoň kouknete Applause Applause
Jen žádnou paniku!!!!
Humor nesmíme ztratit ani na šibenici

Jezdím se svým Beatmobilem za: Již je ve šrotu Sad((

Odpovědět
Obsah fóra VySemNesmíte » Kutilství
Strana 1 z 6




Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Czech translation by Azu; Revised by drake127

www.elektrocigler.cz | Tisk v Brně | Barel Rock | Bejci.cz | Dětská lékárna