Hlavní stránka Přidej se FAQ Mužstvo Hledat Nastavení Skupiny Zprávy SZ Přihlásit se

Pohádka o (ne)spravedlivých daních

Jdi na stránku První  Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 [vše]
Odpovědět
Obsah fóra VySemNesmíte » Diskuse k článkům
romulus (+28)
Občasný energit
Šéfík


Narozen: 1974 (asi 50 let)
Příspěvky: 3776
Bydliště: Jižní Morava - jak jinak...
60 434,- VK
Zasláno: pá 9. leden 2009 01:51
Jistě že by to vymáhali. Vždyť by exekutoři jinak chudáci neměli do čeho píchnout. A oni taky musí živit rodiny, tak s nima mějte pochopení. Fuj, já umím být ironickej... Rolling Eyes

Jinak to pak vypadá tak, že je to poplatek (30,- Kč) + právní zastoupení zdravotnického zařízení (klidně 5000,-) + soudní poplatek (600,- Kč) + odměna exekutora (3000,-) + náhrada hotových výdajů exekutora (klidně dalších 3000,-). A exekutor nebude pospíchat, počká si, až se částka zvedne o nějaké úroky.

Věřitelé přece potřebovali lepší ochranu před dlužníky, tak tady ji mají a ještě se na tom slušně uživí několik dalších lidí. No není to super?
Nemám problém uznat cizí názor. ...ale pravdu mám stejně já.

Jsem proti jakékoliv diskriminaci, hlavně diskriminaci slušných, poctivých a pracovitých lidí..

jenda^^ (+36)
Wannabe pussy
Šéfík


Věk: 33 let
Příspěvky: 27846
Bydliště: Schlackenwerth
826 606,- VK
Zasláno: pá 28. květen 2010 09:03
Já to stejně nechápu, proč by bohatý měli platit jiný daně než chudí. Vždyť se přece daně počítají jako procenta, nebo ne? Takže ten kdo bere 10 tisíc zaplatí na daních 10x míň než ten kdo bere 100 tisíc... Think Nebo je to jinak?
Moje nejoblíbenější téma (´・ω・`)

Wojcek (+20)
Emsí_Dabljůsí
VIP Kořeň
Kořeň


Věk: 34 let
Příspěvky: 4529
Bydliště: Kroměříž
132 412,- VK
Zasláno: pá 28. květen 2010 18:39
Hlavně se pak bohatí naserou*, založí si pobočku v daňovým ráji a tam potečou jejich prachy. A sem nic. A kdo pak potáhne naší ekonomiku? Nebo je to jinak?
(_)_)\\\\\\\\\\\\\\\Mr. Green

Elephant (+10)
Žůžouškové kopečky
VIP Chlapík
Chlapík


Narozen: 2. srpen
Příspěvky: 7115
Bydliště: Praha
371 046,- VK
Zasláno: pá 28. květen 2010 19:22
Elegantní řešení by bylo zakázat pod trestem doživotí pro management přestěhování sídla firmy do daňového ráje Whistle
NoArtist / NoName

p!p@ (+13)
🦆🦆🦆🦆🦆
VIP Chlapík
Chlapík


Věk: asi 26 let
Příspěvky: 9089
Bydliště: rozhodnutím strany bezdomovec
861 602,- VK
Zasláno: pá 28. květen 2010 19:27
ne.. je to přesně tak jak v té pohádce, co tu romulus psal.. Rolling Eyes
:ו֥ɾnכַnɹodop ʎʞכַıuɥɔɐʞ♪♫
Dejte si dvě deci vodky na mě! Obrázek

Wojcek (+20)
Emsí_Dabljůsí
VIP Kořeň
Kořeň


Věk: 34 let
Příspěvky: 4529
Bydliště: Kroměříž
132 412,- VK
Zasláno: pá 28. květen 2010 19:37
Elephant: nebylo by třeba, pokud jsou firmy zdaněný spravedlivě a ne jen ze závisti a kvůli nalákání chudých socek k volbě jisté strany, není důvod se stěhovat Smile
protože ti hamouni ty prachy potřebujou tak jako tak, když je nezískaj z bohatých, tak zvednou daně i těm chudým. A kdyb tu byl ten nesmysl cos vymyslel Mr. Green tak se na to firmy vyserou* úplně a budou radši taky těma chudýma. Výsledek je stejný.. Laughing
(_)_)\\\\\\\\\\\\\\\Mr. Green

jenda^^ (+36)
Wannabe pussy
Šéfík


Věk: 33 let
Příspěvky: 27846
Bydliště: Schlackenwerth
826 606,- VK
Zasláno: pá 28. květen 2010 19:42
Wojcek: výsledek není stejný, protože kdyby se na to vysrali* úplně, tak je tenhle stát v řiti ještě víc. Mr. Green
Moje nejoblíbenější téma (´・ω・`)

Odpovědět
Obsah fóra VySemNesmíte » Diskuse k článkům
Strana 7 z 7




Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Czech translation by Azu; Revised by drake127

www.elektrocigler.cz | Tisk v Brně | Barel Rock | Bejci.cz | Dětská lékárna