Hlavní stránka Přidej se FAQ Mužstvo Hledat Nastavení Skupiny Zprávy SZ Přihlásit se

Pokémon GO

Jdi na stránku První  Předchozí  1, 2, 3, 4, 5 [vše]
Odpovědět
Obsah fóra VySemNesmíte » Počítačové, konzolové a mobilní hry
LivArt (+23)
Tuňák
VIP BigBoš
BigBoš


Příspěvky: 10732

534 469,- VK
Zasláno: čt 19. prosinec 2019 17:05
Tak on novej Ingress stojí za starou belu, takže se nedivím tomu, že teď to teprve hrajou lidi, kteří mají o takový typ hry zájem a nebude jich úplně málo. A ne voe-pokemon-bitch "hráči".
Je-li život děvka, správný muž ji plácne po zadku a jde dál.

Radši se usouložit k smrti, než v domově důchodců vzpomínat na pracovní úspěchy.

Makavelina (+32)
ZeleNina
VIP Ženská
Ženská


Narozen: 18.3.1985 (39 let)
Příspěvky: 8134
Bydliště: Prahahahaha
62 365,- VK
Zasláno: čt 19. prosinec 2019 18:01
Ingress neznám a jaké bylo PoGo dřív nevím. Mě to baví proto, že mě to nutí chodit ven, s čímž jsem měla poslední dobou problém, při sedavém zaměstnání je to vopruz, a takhle člověk spojí příjemné s užitečným a narozdíl od GC nemusíš právě nikam k očůraným okapům Mr. Green ale stačí vedle do Grébovky, a když je nějaký větší raid, tak chodíme ve skupince prakticky cizích lidí (překvapilo mě, kolik lidí 30-40+ chodí, čekala jsem spíše děti a dorost). Je to taková pěkná blbina, která ÚDAJNĚ začala teprv teď poslední rok být zajímavá kvůli všemožným updatům, novým funkcím, questům apod.
Hey, hey apple!

Obrázek

p!p@ (+13)
🦆🦆🦆🦆🦆
VIP Chlapík
Chlapík


Věk: asi 26 let
Příspěvky: 9088
Bydliště: rozhodnutím strany bezdomovec
861 602,- VK
Zasláno: čt 19. prosinec 2019 18:45
Pogo bylo dřív větší zábava... Very Happy Magor
Obrázek
Aha, takže máš pokemony místo psa... Very Happy
Grébovka to je nákupák předpokládám, takže se to moc nezměnilo... a pořád to tak vybíjí baterku že člověk musí mít 2 powerbanky? Very Happy

Ingress je hra od stejných tvůrců, co je na hodně podobném principu... Akorát tam nejsou pokemoni, kteří táhnou masy...

Jinak to že to už teď nehraji děcka to se dalo čekat... ty už mají teď jinou zábavu... Dřív po tom šílely hlavně děcka...
Dáme si ještě písničku: Magor

(Otevřít a přehrát na YouTube)
» Mobilní verze Příspěvek byl poslán z mobilního VSN
:ו֥ɾnכַnɹodop ʎʞכַıuɥɔɐʞ♪♫
Dejte si dvě deci vodky na mě! Obrázek

Makavelina (+32)
ZeleNina
VIP Ženská
Ženská


Narozen: 18.3.1985 (39 let)
Příspěvky: 8134
Bydliště: Prahahahaha
62 365,- VK
Zasláno: čt 19. prosinec 2019 19:27
Mr. Green Grébovka je park! Mr. Green A ano, mám to místo psa, protože to žere jen baterku a nesere to po okolí Mr. Green

edit: ono je to stejně jen zase taková ta věc co člověka chvíli baví a pak ho to přejde, ale mě to vyloženě pomohlo chtít znovu chodit ven, díky tomu jsem první měsíc nachodila denně cca 10km po okolí a už mě nebaví chodit s telefonem v ruce, takže to většinou zapnu když někde venku na něco/někoho čekám. Ale je to roztomilé.
Hey, hey apple!

Obrázek

p!p@ (+13)
🦆🦆🦆🦆🦆
VIP Chlapík
Chlapík


Věk: asi 26 let
Příspěvky: 9088
Bydliště: rozhodnutím strany bezdomovec
861 602,- VK
Zasláno: pá 20. prosinec 2019 10:35
Já měl za to, že Grébovka je něco jako Vaňkovka, Šantovka, Irisovka... takhle hloupě pojmenovávají přece jen nákupáky... Very Happy
:ו֥ɾnכַnɹodop ʎʞכַıuɥɔɐʞ♪♫
Dejte si dvě deci vodky na mě! Obrázek

Makavelina (+32)
ZeleNina
VIP Ženská
Ženská


Narozen: 18.3.1985 (39 let)
Příspěvky: 8134
Bydliště: Prahahahaha
62 365,- VK
Zasláno: pá 20. prosinec 2019 14:44
Mr. Green To nevím, z nákupáků znám jen Chodov, Eden, Palladium a Kotvu Very Happy
Hey, hey apple!

Obrázek

p!p@ (+13)
🦆🦆🦆🦆🦆
VIP Chlapík
Chlapík


Věk: asi 26 let
Příspěvky: 9088
Bydliště: rozhodnutím strany bezdomovec
861 602,- VK
Zasláno: pá 20. prosinec 2019 22:42
Kotva? To zní skoro jako Prior... Very Happy Tam chodíš kupovat džíny a magnetofonové pásky za bony, ne?
:ו֥ɾnכַnɹodop ʎʞכַıuɥɔɐʞ♪♫
Dejte si dvě deci vodky na mě! Obrázek

Odpovědět
Obsah fóra VySemNesmíte » Počítačové, konzolové a mobilní hry
Strana 5 z 5




Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Czech translation by Azu; Revised by drake127

www.elektrocigler.cz | Tisk v Brně | Barel Rock | Bejci.cz | Dětská lékárna