Hlavní stránka Přidej se FAQ Mužstvo Hledat Nastavení Skupiny Zprávy SZ Přihlásit se

Pokémon GO

Jdi na stránku 1, 2, 3, 4, 5  Další  Poslední [vše]
Odpovědět
Obsah fóra VySemNesmíte » Počítačové, konzolové a mobilní hry
jenda^^ (+36)
Wannabe pussy
Šéfík


Věk: 33 let
Příspěvky: 27846
Bydliště: Schlackenwerth
826 606,- VK
Zasláno: ne 10. červenec 2016 00:00
Zkoušeli jste někdo Pokémon Go?

Stáhnout z Google Play se zatím nedá, ale verze z Apkmirror funguje: http://www.apkmirror.com/apk/niantic-inc/pokemon-go/pokemon-go-0-29-0-release/pokemon-go-0-29-0-android-apk-download/

O co tam jde? Já to nainstaloval, chytil dva pokémony a došel k závěru, že jestli je tohle všechno, co to má dělat, tak vůbec nechápu, z čeho jsou lidi tak nadšení.
Trochu mi to připomíná Ingress. Asi tím, že se to nedá hrát offline nebo z domova a má to obřího klienta s 3D zobrazením, který mimo dosah nabíječky vycucne baterku za půl hodiny.
» Mobilní verze Příspěvek byl poslán z mobilního VSN
Moje nejoblíbenější téma (´・ω・`)

jirkacv (+24)
Real pussy
VIP Řízek
Řízek


Narozen: 24.1.2007 (17 let)
Příspěvky: 6736
Bydliště: Praha
400 990,- VK
Zasláno: ne 10. červenec 2016 11:20
tak vzhledem k tomu ze to je taky od nianticu..

jinak ingress jsem nakonec ani nezkousel, i kdyz jsem nakonec ziskal pozvanku.. a o co by tam slo, chytit je vsechny prece..
v realu teda spis o to dostat lidi do nakupaku, protoze v prirode nic neni, a je to hlavne v tech nakupakach Laughing
Obrázek

p!p@ (+13)
🦆🦆🦆🦆🦆
VIP Chlapík
Chlapík


Věk: asi 26 let
Příspěvky: 9088
Bydliště: rozhodnutím strany bezdomovec
861 602,- VK
Zasláno: ne 10. červenec 2016 11:38
no, já si to jen tak nezahraju, protože bych se asi nedoplatil... T.Mobile mi účtuje 1 kilobajt za 1 korunu... jak velkorysé... Very Happy kolik by mě stál jeden gigabajt? Very Happy to bych asi musel být fakt milionář... Very Happy
Do nákupáku? Nevím, ale třeba v Olomouci to bylo hlavně v historickým centru, pokud myslíš portály v ingressu...
:ו֥ɾnכַnɹodop ʎʞכַıuɥɔɐʞ♪♫
Dejte si dvě deci vodky na mě! Obrázek

jirkacv (+24)
Real pussy
VIP Řízek
Řízek


Narozen: 24.1.2007 (17 let)
Příspěvky: 6736
Bydliště: Praha
400 990,- VK
Zasláno: ne 10. červenec 2016 11:41
myslim pokemony.. v ingressu portaly vytvareli lidi, pokemoni jsou "random"
Obrázek

p!p@ (+13)
🦆🦆🦆🦆🦆
VIP Chlapík
Chlapík


Věk: asi 26 let
Příspěvky: 9088
Bydliště: rozhodnutím strany bezdomovec
861 602,- VK
Zasláno: ne 10. červenec 2016 11:42
aha... jako viděl jsem, že s tím všichni šílí - ale po tom, co jsem zjistil, že to je přes net, tak jsem se o to nezajímal... Very Happy
:ו֥ɾnכַnɹodop ʎʞכַıuɥɔɐʞ♪♫
Dejte si dvě deci vodky na mě! Obrázek

jenda^^ (+36)
Wannabe pussy
Šéfík


Věk: 33 let
Příspěvky: 27846
Bydliště: Schlackenwerth
826 606,- VK
Zasláno: ne 10. červenec 2016 12:53
Já to zkoušel zatím jen doma. Ležel jsem v posteli a nachytal 2 pokémony. A jestli je to pořád to stejný, jen se navíc musí chodit... Tak to je geocaching lepší, možná dokonce i Ingress lepší, protože to člověka zavede na nějaký více či méně zajímavý místo a ne "random příkop". Very Happy
Moje nejoblíbenější téma (´・ω・`)

p!p@ (+13)
🦆🦆🦆🦆🦆
VIP Chlapík
Chlapík


Věk: asi 26 let
Příspěvky: 9088
Bydliště: rozhodnutím strany bezdomovec
861 602,- VK
Zasláno: po 11. červenec 2016 12:45
čekal jsem na to, až někdo při hraní Pokémon Go vběhne pod auto... ale tohle jsem fakt nečekal... Very Happy
https://www.svetandroida.cz/pokemon-go-dopravni-nehoda-201607

jinak četl jsem, že to je postavené na ingressu - tam kde byly portály, tak tam jsou pokéStopy a stadiony.
A prej se připravuje, že si hráči budou moci pokémony mezi sebou měnit a taky že budou moci mezi sebou zápasit... Smile
Zasláno: ne 17. červenec 2016 14:28
tak, pokémon GO oficiálně i v ČR...
tak co? hrajete, nebo vás to míjí? Very Happy
Jenda by si na autě měl přidat novou kolonku "hráči pokémon GO" aby mohl přidávat čárky za lidi, co mu v zápalu hry naskáčou pod kola... Very Happy
:ו֥ɾnכַnɹodop ʎʞכַıuɥɔɐʞ♪♫
Dejte si dvě deci vodky na mě! Obrázek

jenda^^ (+36)
Wannabe pussy
Šéfík


Věk: 33 let
Příspěvky: 27846
Bydliště: Schlackenwerth
826 606,- VK
Zasláno: ne 17. červenec 2016 15:23
Já už jsem to stihl odinstalovat. Mr. Green
Dnes jsme v ZOO ve Dvoře Králové, tak jsem si nafotil místo pokémonů normální zvířata Very Happy
» Mobilní verze Příspěvek byl poslán z mobilního VSN
Moje nejoblíbenější téma (´・ω・`)

jirkacv (+24)
Real pussy
VIP Řízek
Řízek


Narozen: 24.1.2007 (17 let)
Příspěvky: 6736
Bydliště: Praha
400 990,- VK
Zasláno: ne 17. červenec 2016 19:03
Vcera se neslo prihlasit pres den, ale v noci jsme byli s kamosem chlastat a jedna holka tam sla pro cigara, a kdyz jsme se presunovali do jinyho klubu tak jsme ji potkali a rikala ze hleda pokemony Mr. Green

Dneska kdyz jsem se trochu probral odpoledne, tak jsem to pustil, vybral si Pikachu a posbiral pak pokeballu.. ale zadny pokemony krome tech starters jsem nepotkal, a k zadnymu se ani nepriblizil.. blba hra Mr. Green
Obrázek

Odpovědět
Obsah fóra VySemNesmíte » Počítačové, konzolové a mobilní hry
Strana 1 z 5




Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Czech translation by Azu; Revised by drake127

www.elektrocigler.cz | Tisk v Brně | Barel Rock | Bejci.cz | Dětská lékárna