Hlavní stránka Přidej se FAQ Mužstvo Hledat Nastavení Skupiny Zprávy SZ Přihlásit se

Pokémon GO

Jdi na stránku První  Předchozí  1, 2, 3, 4, 5  Další  Poslední [vše]
Odpovědět
Obsah fóra VySemNesmíte » Počítačové, konzolové a mobilní hry
Elephant (+10)
Žůžouškové kopečky
VIP Chlapík
Chlapík


Narozen: 2. srpen
Příspěvky: 7115
Bydliště: Praha
371 046,- VK
Zasláno: út 19. červenec 2016 20:26
Zkusil jsem Pokemon GO, moc mě to nechytlo. Včera jsem chytil Pikačua, mám splněno, můžu skončit.

jirkacv: dobře se to hraje v busu u okna. Sedneš si, autobus jede za tebe a během pár minut tě kolem nějakého proveze, pokud jsi teda ve městě.
NoArtist / NoName

jirkacv (+24)
Real pussy
VIP Řízek
Řízek


Narozen: 24.1.2007 (17 let)
Příspěvky: 6736
Bydliště: Praha
400 990,- VK
Zasláno: út 19. červenec 2016 22:21
No ted jich chytim za cestu od auta do prace na stodulkach tak 5.. a to je to 300 metru Mr. Green Asi jeste nemeli servery v pohode..

ale v busu ani tramvaji mi to nefungovalo, a nebo je to tim ze na hlavnich tazich pokemony nemaji.. (coz by z hlediska bezpecnosti davalo smysl). A treba na lihnuti vajec maji rychlostni limit, aby to lidi nenajizdeli autem/kolem atd..
Obrázek

Moucha (+32)
... bzzzz!
Šéfík


Věk: 31 let
Příspěvky: 10109
Bydliště: Budějce, tam by chtěl žít každý :)
226 096,- VK
Zasláno: út 6. září 2016 13:45
Jelikož nemám s kým chodit lovit, tak mě to taky tolik nechytlo. Možná kdyby mi bylo 13-14 .. Jak se tak nějak všude přesouvám autem, tak za volantem toho moc chytit nejde Mr. Green
Avšak jsem se dostal do 16 levelů a stejně mám plus minus stejné pokemony. Nechápu, kde lidi brali ty pokemony, co mají třeba 1800 cp a hráč byl na 15 levelu.

Nebo můj kamarád to hrál, dokud je šlo lovit podle radaru. Jakmile tu možnost zrušili, tak řekl, že fakt nemá na to, aby nějakýho hledal na náhodu na 1km2 a docela ho i chápu.

p!p@ (+13)
🦆🦆🦆🦆🦆
VIP Chlapík
Chlapík


Věk: asi 26 let
Příspěvky: 9089
Bydliště: rozhodnutím strany bezdomovec
861 602,- VK
Zasláno: út 6. září 2016 13:49
jako jsou i experti, co to hrají za volantem... a na to jak to dopadá jsem dával odkazy na minulých stránkách... Very Happy
:ו֥ɾnכַnɹodop ʎʞכַıuɥɔɐʞ♪♫
Dejte si dvě deci vodky na mě! Obrázek

jirkacv (+24)
Real pussy
VIP Řízek
Řízek


Narozen: 24.1.2007 (17 let)
Příspěvky: 6736
Bydliště: Praha
400 990,- VK
Zasláno: út 6. září 2016 14:01
a hrat podle radaru to slo kdy? To snad fungovalo jen v nejaky bete ne? Smile Nebo mozna nejake to APK nez to prislo ofiko.. na zacatku tam ten radar sice byl, ale vubec nefungoval Smile

Jinak ja to hral na zacatku chvili, ale aplikace je priserna, a hra je to v podstate o nicem.. mam sice spravnou "sberatelskou" povahu na takovouhle hru, ale.. asi ne uplne Mr. Green
Obrázek

Moucha (+32)
... bzzzz!
Šéfík


Věk: 31 let
Příspěvky: 10109
Bydliště: Budějce, tam by chtěl žít každý :)
226 096,- VK
Zasláno: út 6. září 2016 14:16
Ty, docela dlouho to šlo hrát podle radarů. Myslím, že to zakázali až s nějakou verzí 1.2? Protože to samotnýmu Niantecu přetěžovalo servery.. Ale od té doby to pravda moc hratelný není. Snad jen na chození a víře, že mi z vajíce vypadne něco dobrého..

Já si to zapnu, když jedu MHD.. Sice mi to nepočítá nachozený kilometry, ale pokémonů tam nalovím dost.
Jinak jak bylo řečeno, nejsmutnější na tom je, že to mělo lidi vylákat ven, ale na expy není nic lepšího než sedět v nějakým OC, protože je tam vždycky nějaká vábnička od někoho.. A že v takovým OC je pokéstopů většinou víc na jednom místě.

jirkacv (+24)
Real pussy
VIP Řízek
Řízek


Narozen: 24.1.2007 (17 let)
Příspěvky: 6736
Bydliště: Praha
400 990,- VK
Zasláno: út 6. září 2016 14:36
ja nevim teda co bylo za verzi predtim, ale ja to hral od prvniho dne co to bylo ofiko u nas, a tohle prave nefungovalo nikdy Smile Na zacatku se to tvarilo ze jo, ale nikdy to nekleslo pod tri stopy Smile

Jojo, taky to zapnu jen kdyz nahodou jedu busem, ale to je tak malo.. a i tak, kdyz jedu tak si nakonec radsi ctu nebo koukam po holkach Mr. Green
Obrázek

Moucha (+32)
... bzzzz!
Šéfík


Věk: 31 let
Příspěvky: 10109
Bydliště: Budějce, tam by chtěl žít každý :)
226 096,- VK
Zasláno: út 6. září 2016 14:43
Ahá ! Ty myslíš ten radar přímo ve hře ! Mr. Green

Já myslel službu Poké vision na internetu, dokonce na to byla i přímo appka do telefonu, tam si hned věděl kde je jaký pokémon a jak dlouho tam ještě bude Mr. Green

jirkacv (+24)
Real pussy
VIP Řízek
Řízek


Narozen: 24.1.2007 (17 let)
Příspěvky: 6736
Bydliště: Praha
400 990,- VK
Zasláno: út 6. září 2016 15:25
jo tak! Mr. Green no jo, tak to vsechno vysvetluje Mr. Green
Obrázek

jenda^^ (+36)
Wannabe pussy
Šéfík


Věk: 33 let
Příspěvky: 27846
Bydliště: Schlackenwerth
826 606,- VK
Zasláno: čt 15. září 2016 14:49
Včera jsem četl, že nejnovější verze Pokémonů prý nefunguje s rootnutým telefonem. WTF?
Moje nejoblíbenější téma (´・ω・`)

Odpovědět
Obsah fóra VySemNesmíte » Počítačové, konzolové a mobilní hry
Strana 2 z 5




Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Czech translation by Azu; Revised by drake127

www.elektrocigler.cz | Tisk v Brně | Barel Rock | Bejci.cz | Dětská lékárna