Hlavní stránka Přidej se FAQ Mužstvo Hledat Nastavení Skupiny Zprávy SZ Přihlásit se

Pokus jak probudit "bohy"

Jdi na stránku 1, 2, 3 ... 10, 11, 12  Další  Poslední [vše]
Odpovědět
Obsah fóra VySemNesmíte » Kniha přání a stížností

Jste pro tento pokus?

Hlasování není časově omezeno.
Ano:
43% 43% [ 7 ]
Ne:
25% 25% [ 4 ]
Pro, ale jinak (pak navrhni jak):
12% 12% [ 2 ]
"Bohy" nepotřebujem:
18% 18% [ 3 ]
Celkem hlasů : 16 / Hlasujících: 16
Beat (+31)
Eiffelovka
VIP Pravá ruka
Pravá ruka


Příspěvky: 7410
Bydliště: Již Praha
36 408,- VK

Pokus jak probudit "bohy"

Zasláno: so 9. prosinec 2006 21:11
Chceme s Bugim učinit pokus o probuzení "bohů"! Na SURFERu jsem našel jejich kontaktní mobil takže neprozrazuji nic tajného. Jsou tam i jejich kontaktní mejly. Myšlenka je taková, že jim budeme posílat SMSky určitého znění a snad je to probudí! Možno posílat i mejly! Zatím chci jen zjistit zda jste pro a co si o toto nápadu myslíte. Rozhodně nechci posílat nic vulgárního a obtěžujícího!!!!! Nechci další pletky s policajtama(stačí že moje stará je policajt)!!!!! Zatím Bugi vymyslel tento text SMSky nebo mejlu.

citace:
Vyslyšte nás, ó Bohové! Sestupte opět mezi své věrné a věnujte jim trochu své pozornosti. Wink


ZATÍM TO JEN DISKUSE A RÁD BYCH TO ROZJEL AŽ V PONDĚLÍ!!!!!!! Víkend má být určen na odpočinek!!!! Zas nejde(zatím) o život!
Kopíruji sem ze stránek surfer.cz jejich kontakty

citace:
Kontakty
Obchodní a obsahové záležitosti
Radim Zeman
E-mail: r.zeman@surfer.cz

Technické záležitosti
Roman Gregor
E-mail: r.gregor@surfer.cz

Kancelář:
Božetěchova 102
612 00 Brno
tel.: 776 238 458


Tak tady to začalo
Jen žádnou paniku!!!!
Humor nesmíme ztratit ani na šibenici

Jezdím se svým Beatmobilem za: Již je ve šrotu Sad((

Pato (+3)
Odpadlík
Odpadlík


Příspěvky: 1194
Bydliště: SK - Prievidza
10 050,- VK
Zasláno: so 9. prosinec 2006 21:52
Súhlasím s tým aby ste sa pokúsili ich "prebudiť", lebo už to pomaly začína liezť na nervy taká polofunkčná stránka Sad
Pod lamou býva najväčšia tma.

krMeEjNzy (+1)
Bažant
Bažant


Příspěvky: 253
Bydliště: javamania :o)
10 625,- VK
Zasláno: so 9. prosinec 2006 22:03
Bugi tady nekde psal, ze se ted myslim ze Rumulus venuje naky placeny zakazce a pak ze pride... Ja bych pockal do "vyprseni terminu" a pak bych bral tvuj navrh Smile... Prece jenom chapu, ze preferujou neco z ceho neco maj (i kdyz bych to tak nechtel) Ja bych chvili pockal.

krrttek (+24)
vynálezce vybrátoru
VIP Čestný šéfík


Příspěvky: 5344

25 450,- VK
Zasláno: so 9. prosinec 2006 22:17
jj s tím souhlasim, ještě bych jim dal nějaký ten čas

Beat (+31)
Eiffelovka
VIP Pravá ruka
Pravá ruka


Příspěvky: 7410
Bydliště: Již Praha
36 408,- VK
Zasláno: so 9. prosinec 2006 22:37
Podřídím se většině. Nakonec to záleží na každém zvlášť zda to pošle. Nemám jak to kontrolovat a ani nechci! Chápu, jak málo času je při důležité zakázce, ale mají to napsat sami a né přes někoho. Jeden příspěvek, kde by vše vysvětlili, by je nezabil a nám udělal radost.
Jen žádnou paniku!!!!
Humor nesmíme ztratit ani na šibenici

Jezdím se svým Beatmobilem za: Již je ve šrotu Sad((

Ena (+10)
Odpadlík
Odpadlík


Příspěvky: 905
Bydliště: Jeseník
11 075,- VK
Zasláno: so 9. prosinec 2006 23:21
Hmm. Jsem zatím jediný, který volil NE. Možná "božstvo" má jiné, pro ně důležitější věci, možná jen nestíhají, možná v tom hraje role i troška těch chybějících financí. Nevím, ale první zpráva je haha, druhá hihi, ale třetí už bude "nechte mě bejt".
V životě jde o to, aby se člověk naučil plavat ve sračkách. Nejlepší školou je politika. Tolik času však nemám ...

Beat (+31)
Eiffelovka
VIP Pravá ruka
Pravá ruka


Příspěvky: 7410
Bydliště: Již Praha
36 408,- VK
Zasláno: so 9. prosinec 2006 23:31
Tobě nevadí že tu skoro nic nefunguje? Koukni vedle na poslední "Rychlovky" a tam slibují nápravu do KONCE TÝDNE!!!!!! Pravda, k přesunu došlo o týden později, ale těch konců týdne je až moc. Taky mne štve že nic nenapíšou! To je opravdu nezajímáme a zcela nás nepotřebují!? Jsem ochoten sponzorovat, ale ať ku..a NĚCO rozumného napíšou!!!! Vím kolik práce zabere důležitá zakázka, ale tohle je JEJICH dítě, tak se mají aspoň malinko starat, nebo ať to tu zruší!! Chci vyvolat diskusi a né rvačky! Přišel jsem v životě o mnohem víc než by bylo VSN, ale toho co mám rád se lehce nevzdám a budu bojovat(nebo se aspoň pokusit) o záchranu!
Jen žádnou paniku!!!!
Humor nesmíme ztratit ani na šibenici

Jezdím se svým Beatmobilem za: Již je ve šrotu Sad((

busch (+9)
hodná ovečka
VIP Řízek
Řízek


Příspěvky: 1770
Bydliště: 192.168.2.169
36 528,- VK
Zasláno: so 9. prosinec 2006 23:34
Já budu chodit otravovat osobně ObrázekObrázek
Veselé Vánoce!

Beat (+31)
Eiffelovka
VIP Pravá ruka
Pravá ruka


Příspěvky: 7410
Bydliště: Již Praha
36 408,- VK
Zasláno: so 9. prosinec 2006 23:37
Díky!!! Nebo aspoň zjisti co se děje. Ať opraví aspoň "poslední nejnovější"!
Jen žádnou paniku!!!!
Humor nesmíme ztratit ani na šibenici

Jezdím se svým Beatmobilem za: Již je ve šrotu Sad((

Ena (+10)
Odpadlík
Odpadlík


Příspěvky: 905
Bydliště: Jeseník
11 075,- VK
Zasláno: so 9. prosinec 2006 23:53
Já to nemyslel špatně! Ale pokud to má jít takhle, tak se to dá třeba adoptovat. Možná jsem až moc tupý, ale jediné forum, které navštěvuji pravidelně je VSN. Jen jsem chtěl nastínit situaci, která se tu možná odehrává. Když si na pařbě dáte peníze do jiné kapsy (než jste zvyklí) a zjistíte to za týden, tak možná. Ale že by jste si po x týdnech vzpomněli na to, že máte založeno nějaké to forum...
V životě jde o to, aby se člověk naučil plavat ve sračkách. Nejlepší školou je politika. Tolik času však nemám ...

Odpovědět
Obsah fóra VySemNesmíte » Kniha přání a stížností
Strana 1 z 12




Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Czech translation by Azu; Revised by drake127

www.elektrocigler.cz | Tisk v Brně | Barel Rock | Bejci.cz | Dětská lékárna