Hlavní stránka Přidej se FAQ Mužstvo Hledat Nastavení Skupiny Zprávy SZ Přihlásit se

Policie nase vezdejsi

Jdi na stránku 1, 2, 3 ... 10, 11, 12  Další  Poslední [vše]
Odpovědět
Obsah fóra VySemNesmíte » Státní úřady
trodas (+1)
Bažant
Bažant


Příspěvky: 120
Bydliště: Prerov
10 000,- VK

Policie nase vezdejsi

Zasláno: st 12. říjen 2005 01:12
Tak si tak ctu, ze:

http://www.novinky.cz/domaci/67130

...nam Krejcire nevydaji, nebot je jejich obcan. Cizí občan s nemovitostí v CR - to je zajiamva vec, nebot je to nezakonne Surprised Shocked
citace:
Bublan dříve uvedl, že policie nyní šetří to, jak je možné, že Krejčíř mohl například volit nebo kupovat v ČR nemovitosti, když je občanem jiného státu a zákony ČR to zakazují.


Toz mi reknete, na co tu policii platime - krome tedy mlaceni techanaru, kdyz se soudruhovi Paroubkovi zlibi - kdyz i tak ocividne poruseni zakona jako fakt Krejcirovy pevnosti usel pozornosti bedliveho oka policie?
Jak asi fungoval zapis na katastrofalnim, errr, katastralnim ourade, kdyz ma obcanstvi na Seychylach? Shocked

Stoji tahle policie vubec za penize???

http://www.zvedavec.org/pohledy_1239.htm
http://www.zvedavec.org/pohledy_1316.htm
"It is dangerous to be right in matters on which the established authorities are wrong." - Voltaire
...just keep folding, just keep folding... Smile my config

Bugi (+17)
VIP Čestný šéfík


Příspěvky: 3007
Bydliště: Holice
10 175,- VK
Zasláno: st 12. říjen 2005 06:06
S občanstvím je to poněkud složitější, než tady naznačuješ. Pokud si dobře pamatuju, tak seyshelské občanství se dá koupit. Potom se může stát, že to dotyčný českým úřadům úmyslně či neúmyslně zatají. Podle českých zákonů nemůže mít občan ČR dvojí občanství, ale např. moje teta má taky české občanství zároveň s řeckým a nic se neděje.
V Krejčířově případě by PČR (a Ministerstvo zahraničí) napadnout platnost seyshelského občanství. IMHO je nějaká ta pravděpodobnost, že ho tyto ostrovy zruší.
"Chvalte Boha a podávejte munici!"
Kaplan Howell M. Forgy během japonského útoku na Pearl Harbor

trodas (+1)
Bažant
Bažant


Příspěvky: 120
Bydliště: Prerov
10 000,- VK
Zasláno: pá 14. říjen 2005 15:36
Hmmm, ale je mala... Rolling Eyes Embarassed
Od celo platime BISku? Jeden agent si udela dovolenou na Seychylach a priveze ho domu Mr. Green Exclamation


Anebo se policie radeji zhoji na nebohem invalidnim dedovi:
http://www.novinky.cz/67378

...co mu vykradaj chatu (cikan uz podle jmena...) az je z toho zoufaly a udela si zabezpeceni, jenz zlodeje zrani? Hrrra na nej, porusil zakon, chranil (misto policie, ktera na to kasle a jen buzeruje lidi) svuj majetek, ze... Neutral
"It is dangerous to be right in matters on which the established authorities are wrong." - Voltaire
...just keep folding, just keep folding... Smile my config

jenda^^ (+36)
Wannabe pussy
Šéfík


Věk: 33 let
Příspěvky: 27846
Bydliště: Schlackenwerth
826 606,- VK
Zasláno: pá 14. říjen 2005 15:41
Ano, to s tou ochranou je pěkná blbost. Taky to nechápu. Rolling Eyes A taková věc se nestala poprví pokud vím.
Moje nejoblíbenější téma (´・ω・`)

reichsfuhrer (0)
Bažant
Bažant


Příspěvky: 235
Bydliště: tam kde zrovna neprší
10 000,- VK
Zasláno: ne 16. říjen 2005 14:34
Pro dobrotu na žebrotu
člověk se zbaví zloděje a ještě je za to trestán
no prostě Kocourkov

Mr.Putter (0)
Bažant
Bažant


Příspěvky: 259
Bydliště: Liberec
10 000,- VK
Zasláno: ne 19. únor 2006 23:11
Taky uvedu svůj trochu starší zážitek s policiíí. Tak teda...Byl mi odcizen telefon. Šel jsem tedy na policii, sepsali jsme protokol, nebo jaxe tomu odborně řiká. No a oni že se s tim teda pokusej něco udělat. Tak já jako že jo. Nic s tim ale neudělali. Po delší odmlce nějaký dva týpci nabízeli tento telefon mému známému. Že by ho vyměnili za jeho žigula (Toho mimochodem koupil od nás) a ještě mu doplatěj. Ale on že ne. No paxme sehnali adresy těch dvou týpků a ostatní potřebnosti. No šli jsme s tim na fízlárnu, dali jim adresy pachatelů atd... A víte co s tim udělali? !NIC!
Dobrý ne?!!
Vyměnit náš mobil za naše auto, to by byl teda gól. Very Happy

manas (+2)
Odpadlík
Odpadlík


Příspěvky: 1698
Bydliště: Štatl - Königsfield
10 025,- VK
Zasláno: ne 19. únor 2006 23:29
no je to tady bordel. jdu si takhle po ulici, vedle mě policajt. borec projede na cervenou a zastavi se uprostred velmi rusne krizovatky. policajt se zastavi. udela krok do krizovatky, pak zase zpatky, chvili cumi, pak se sebere a de dal jakoby nic...
Obrázek

Bugi (+17)
VIP Čestný šéfík


Příspěvky: 3007
Bydliště: Holice
10 175,- VK
Zasláno: po 20. únor 2006 00:05
Víš, všichni jsme jenom lidi. Prostě mu došlo, že za to papírování mu to nestojí. Zkus si někdy dělat jejich práci a uvidíš, jak dlouho Tě to bude bavit. Mě stačilo, že jsem jim pomáhal při MMF pár dní.
"Chvalte Boha a podávejte munici!"
Kaplan Howell M. Forgy během japonského útoku na Pearl Harbor

manas (+2)
Odpadlík
Odpadlík


Příspěvky: 1698
Bydliště: Štatl - Königsfield
10 025,- VK
Zasláno: po 20. únor 2006 01:31
ja zpomel ze si policajt :D aspon podle avataru :)

ja nevim, sice papirovani, ale od toho tu sou. pracujici je plati aby to papirovani delali a zvladali vsechny situace.
Obrázek

jardas (+14)
VIP Čestný šéfík


Příspěvky: 1622
Bydliště: Praha...největší vesnice v republice
10 250,- VK
Zasláno: po 20. únor 2006 12:40
v uniformach se sice moc nevyznas- Bugi je vojak Wink ale jinak s Tebou souhlasim-je to jejich prace, tak by ji meli delat-jina situace by tedy byla, kdyby sel misto pokuty resit prejetou babu Wink
ale problem je i v tom,ze diky kancelarskejm krysam musi tech papiru delat nesmyslne moc, protoze "Dejte blbci praci a on vymysli lejstro..." Brick Wall
Obrázek
http://www.militarie-repliky.cz

S nožema je to jako s lidma-když jsou tupý stojej za ho***

Odpovědět
Obsah fóra VySemNesmíte » Státní úřady
Strana 1 z 12




Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Czech translation by Azu; Revised by drake127

www.elektrocigler.cz | Tisk v Brně | Barel Rock | Bejci.cz | Dětská lékárna