Hlavní stránka Přidej se FAQ Mužstvo Hledat Nastavení Skupiny Zprávy SZ Přihlásit se

Policie nase vezdejsi

Jdi na stránku První  Předchozí  1, 2, 3, 4 ... 10, 11, 12  Další  Poslední [vše]
Odpovědět
Obsah fóra VySemNesmíte » Státní úřady
koc.pet (+3)
Bažant
Bažant


Příspěvky: 223
Bydliště: Břeclav
12 425,- VK
Zasláno: út 1. srpen 2006 11:00
Ano, není policista jako policista. Znám cajty, kteří jsou vyloženě ha*zli, ale taky znám takové prostě uplně v pohodě...

Ale k věci: Asi před měsícem byla naše třída oslavit konec školního roku ve sklepě v Petrově (možná to tam někdo znáte...). Akce trvala přes noc a bez alkoholu se to samozřejmě neobešlo.
Když už to končilo, tak jeden spolužák zjistil, že mu někdo šlohl kolo, opřené o průčelí sklepa. Když s tím šel na druhý den na policii, cajt s ním ani nesepsal protokol a trdil mu, že si za to stejně může sám, že tam neměl chlastat atd... Když ještě vzpomněl jeho před měsícem ukradený mobil, tak se ho zeptal - tak co, za kolik jsi ho střelil?- Prostě fakt nega ochota.

Kolo se samozřejmě nenašlo. Spíš mám pocit, že se ani nehledalo...

romulus (+28)
Občasný energit
Šéfík


Narozen: 1974 (asi 50 let)
Příspěvky: 3776
Bydliště: Jižní Morava - jak jinak...
60 434,- VK

Policie nás ochrání...

Zasláno: ne 15. duben 2007 23:30
Naše policie nás ochrání...

http://www.pecina.cz/files/Sinagl/Vranany-zeleznicni-nehoda-210307.wmv

(záznam komunikace operačního střediska policie při "řešení" nehody osobního automobilu na železničním přejezdu)

Opravdu kouzelný záznam... Rolling Eyes
Zasláno: ne 15. duben 2007 23:33
To, že to tři hňupi celý začali jako pojistný podvod, to je další nechutná věc. Doufám, že budou dost dlouho hnít v lochu.
Nemám problém uznat cizí názor. ...ale pravdu mám stejně já.

Jsem proti jakékoliv diskriminaci, hlavně diskriminaci slušných, poctivých a pracovitých lidí..

Moucha (+32)
... bzzzz!
Šéfík


Věk: 31 let
Příspěvky: 10109
Bydliště: Budějce, tam by chtěl žít každý :)
226 096,- VK
Zasláno: po 16. duben 2007 13:45
Tak to je smutny, ale to video je good

Beat (+31)
Eiffelovka
VIP Pravá ruka
Pravá ruka


Příspěvky: 7410
Bydliště: Již Praha
36 408,- VK
Zasláno: út 17. duben 2007 12:37
Nevím co proti tomu zásahu policie máte. Udělali vše co mohli. To že nějakej debil na dráze si plete pojem s průjmem je více vážnější. Oni víc dělat nemohli, naopak se mi zdá velice profesionální. Žádný velký vysvětlování, vše bylo stručné a výstižné. Dokonce i že to a kde mají kde vypnout trolej apod. Dal bych mu pochvalu. Spíš bych zavřel toho blba ve Vraňanech!
Jen žádnou paniku!!!!
Humor nesmíme ztratit ani na šibenici

Jezdím se svým Beatmobilem za: Již je ve šrotu Sad((

romulus (+28)
Občasný energit
Šéfík


Narozen: 1974 (asi 50 let)
Příspěvky: 3776
Bydliště: Jižní Morava - jak jinak...
60 434,- VK
Zasláno: út 17. duben 2007 20:58
Jistěže to podělal ten výpravčí. Ale ten operační důstojník mohl být trošku míň vystresovaný a věcněji se ujistit, že ho výpravčí dost dobře pochopil.
Nemám problém uznat cizí názor. ...ale pravdu mám stejně já.

Jsem proti jakékoliv diskriminaci, hlavně diskriminaci slušných, poctivých a pracovitých lidí..

Bugi (+17)
VIP Čestný šéfík


Příspěvky: 3007
Bydliště: Holice
10 175,- VK
Zasláno: út 17. duben 2007 22:55
No nevím. Já být na jeho místě, tak bych taky předpokládal, že mě ten výpravčí pochopil. A nervózní bych byl taky. Policajt přece nemůže vědět, kdy tam pojede další vlak. Na pochavlu to sice nebylo, ale jeho chyba to rozhodně nebyla.
"Chvalte Boha a podávejte munici!"
Kaplan Howell M. Forgy během japonského útoku na Pearl Harbor

drutek (+16)
věčně sprostý vyděrač
VIP Kořeň
Kořeň


Narozen: 23.4.1973 (51 let)
Příspěvky: 6797
Bydliště: Český Těšín, největší město v republice
51 277,- VK
Zasláno: st 18. duben 2007 18:11
já si na policajty ani nemůžu zanadávat, protože jeden bydlí vedle mne, další o 300 metrů a další dva mám v rodině. brácha a švagrová.
Matrix. Že by....?//Starosti o dům a o syna. Krásné starosti...//Kdo je zvědavý, bude brzo chytrý...//Modelky, vzpamatujte se! Štíhlé baby jsou hnusné!!!//Nepotřebuji sex. Mně jebe vláda každá den!//Když husu, tak pečenou, když holku, tak svlečenou...

romulus (+28)
Občasný energit
Šéfík


Narozen: 1974 (asi 50 let)
Příspěvky: 3776
Bydliště: Jižní Morava - jak jinak...
60 434,- VK
Zasláno: st 18. duben 2007 18:40
2 drutek: myslíš, že by si to tady přečetli? Beat má policajtku doma a nadávat se nebojí... Mr. Green
Nemám problém uznat cizí názor. ...ale pravdu mám stejně já.

Jsem proti jakékoliv diskriminaci, hlavně diskriminaci slušných, poctivých a pracovitých lidí..

drutek (+16)
věčně sprostý vyděrač
VIP Kořeň
Kořeň


Narozen: 23.4.1973 (51 let)
Příspěvky: 6797
Bydliště: Český Těšín, největší město v republice
51 277,- VK
Zasláno: st 18. duben 2007 19:16
protože na vsn mají baby přístup zakázaný a navíc (podle beata) mají vykopanou válečnou sekyru
Matrix. Že by....?//Starosti o dům a o syna. Krásné starosti...//Kdo je zvědavý, bude brzo chytrý...//Modelky, vzpamatujte se! Štíhlé baby jsou hnusné!!!//Nepotřebuji sex. Mně jebe vláda každá den!//Když husu, tak pečenou, když holku, tak svlečenou...

Odpovědět
Obsah fóra VySemNesmíte » Státní úřady
Strana 3 z 12




Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Czech translation by Azu; Revised by drake127

www.elektrocigler.cz | Tisk v Brně | Barel Rock | Bejci.cz | Dětská lékárna