Hlavní stránka Přidej se FAQ Mužstvo Hledat Nastavení Skupiny Zprávy SZ Přihlásit se

Policie nase vezdejsi

Jdi na stránku První  Předchozí  1, 2, 3 ... 10, 11, 12 [vše]
Odpovědět
Obsah fóra VySemNesmíte » Státní úřady
Cherokee007 (+5)
VIP Řízek
Řízek


Věk: 32 let
Příspěvky: 586
Bydliště: Brožíkova 2494/4, Plzeň
48 232,- VK
Zasláno: ne 6. listopad 2011 11:54
Tak to my naštěstí vše máme, ale jestli tahle samolepka pomáhá, tak si jí také pořídím Very Happy
Nexus 5 Lollipop coming soon Nexus 6

LivArt (+23)
Tuňák
VIP BigBoš
BigBoš


Příspěvky: 10732

534 469,- VK
Zasláno: po 7. listopad 2011 19:25
Tak dneska jsem zas potkal měřící měšťáky... To je už po druhý za 5 dnů.
Je-li život děvka, správný muž ji plácne po zadku a jde dál.

Radši se usouložit k smrti, než v domově důchodců vzpomínat na pracovní úspěchy.

Cherokee007 (+5)
VIP Řízek
Řízek


Věk: 32 let
Příspěvky: 586
Bydliště: Brožíkova 2494/4, Plzeň
48 232,- VK
Zasláno: út 8. listopad 2011 08:58
Máš na ně nějaký štěstí, ale i tady v JH je jich poslední dobou moc a většinou u přechodu po kterém nechodíme, ale nyní musíme a pěkně nás to štve Sad
Nexus 5 Lollipop coming soon Nexus 6

jenda^^ (+36)
Wannabe pussy
Šéfík


Věk: 33 let
Příspěvky: 27846
Bydliště: Schlackenwerth
826 606,- VK
Zasláno: st 19. březen 2014 17:33
To je dobrej měšťák, z toho by si měli vzít všichni příklad.
http://policejnidenik.cz/2014/03/video-straznik-za-rok-petkrat-pomohl-zachranit-lidsky-zivot/
Moje nejoblíbenější téma (´・ω・`)

drutek (+16)
věčně sprostý vyděrač
VIP Kořeň
Kořeň


Narozen: 23.4.1973 (50 let)
Příspěvky: 6797
Bydliště: Český Těšín, největší město v republice
51 277,- VK
Zasláno: út 22. duben 2014 21:25
vy potkáváte měštáky. u nás v těšíně co druhý den den dělá manévry dopravka. před dvěma měsíci dostali dvě nová auta, tak řádí....jak jsem slyšel, tak teprve od nového roku je u nás dopravka jako nová pobočka. před tím tu byli jen pochůzkáři a kriminálka. a dobře že ji tu dali. poláci jezdí jak prasata a dnešní autoškoly dají řidičák každému. pak se divíš, že jedeš po městě padesát a dvacet metrů před křižovatkou ti nějaký idiot nedá přednost z vedlejší, tak hupneš na brzdy. pak se za debilem sereš třicítkou, protože se nedá předjet, a ten idiot si myslí, že na tom strašně ušetří, když nejede po městě padesát, ale třicet. Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad lidi fakt neumí počítat...
Matrix. Že by....?//Starosti o dům a o syna. Krásné starosti...//Kdo je zvědavý, bude brzo chytrý...//Modelky, vzpamatujte se! Štíhlé baby jsou hnusné!!!//Nepotřebuji sex. Mně jebe vláda každá den!//Když husu, tak pečenou, když holku, tak svlečenou...

LivArt (+23)
Tuňák
VIP BigBoš
BigBoš


Příspěvky: 10732

534 469,- VK
Zasláno: so 15. duben 2017 11:08
Jsem si myslel, že ta mapa Speed marathonu je jen orientační, tak jsem jeden bod pro prdel bouchnul tady před náš dům, na místní komunikaci (kde projedou 4 auta denně). Ten bod prošel nějakým tím jejich ověřovacím algoritmem.
Mno a před chvílí tu objížděla policejní dodávka a chtěli tu fakt měřit... Mr. Green
Je-li život děvka, správný muž ji plácne po zadku a jde dál.

Radši se usouložit k smrti, než v domově důchodců vzpomínat na pracovní úspěchy.

jenda^^ (+36)
Wannabe pussy
Šéfík


Věk: 33 let
Příspěvky: 27846
Bydliště: Schlackenwerth
826 606,- VK
Zasláno: po 5. listopad 2018 08:20
Dneska jsem jel do práce a za městem jsem najel za policejním autem. Je to silnice první třídy, co má 2+2 pruhy oddělený svodidly, tak tam každý jezdí jak blázen, průměrná rychlost aut tak 110... Tak dneska se jelo předpisově 90. Až do Varů. A skrz Vary všichni 70. A na kousku rychlostní silnice za KV všichni poctivě 110. Mr. Green A ti, co předjížděli, začali rychlost dodržovat, jakmile bylo policejní auto na dohled. Magor

Ale řeknu vám, když se jelo takhle předpisově, tak se ta silnice pěkně štosovala. Shhh
Moje nejoblíbenější téma (´・ω・`)

LivArt (+23)
Tuňák
VIP BigBoš
BigBoš


Příspěvky: 10732

534 469,- VK
Zasláno: po 5. listopad 2018 19:25
Mě nějak začali stavět, za posledních 14 dnů 2x. Ale tak aspoň nemají čas prudit někoho jinýho. Smile
Je-li život děvka, správný muž ji plácne po zadku a jde dál.

Radši se usouložit k smrti, než v domově důchodců vzpomínat na pracovní úspěchy.

p!p@ (+13)
🦆🦆🦆🦆🦆
VIP Chlapík
Chlapík


Věk: asi 26 let
Příspěvky: 9088
Bydliště: rozhodnutím strany bezdomovec
861 602,- VK
Zasláno: út 6. listopad 2018 10:11
Vypadáš podezřele, no.. Very Happy
:ו֥ɾnכַnɹodop ʎʞכַıuɥɔɐʞ♪♫
Dejte si dvě deci vodky na mě! Obrázek

Odpovědět
Obsah fóra VySemNesmíte » Státní úřady
Strana 12 z 12




Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Czech translation by Azu; Revised by drake127

www.elektrocigler.cz | Tisk v Brně | Barel Rock | Bejci.cz | Dětská lékárna