Hlavní stránka Přidej se FAQ Mužstvo Hledat Nastavení Skupiny Zprávy SZ Přihlásit se

Ponovoroční projev prezidenta VSN

Jdi na stránku 1, 2, 3  Další  Poslední [vše]
Odpovědět
Obsah fóra VySemNesmíte » Diskuse k článkům
romulus (+28)
Občasný energit
Šéfík


Narozen: 1974 (asi 50 let)
Příspěvky: 3776
Bydliště: Jižní Morava - jak jinak...
60 434,- VK

Ponovoroční projev prezidenta VSN

Zasláno: pá 2. leden 2009 14:22
Po včerejším projevu voleného prezidenta ČR je tu projev samozvaného prezidenta VSN. Který je lepší přinese lidstvu více užitku nechám k posouzení čtenářům.

Arrow http://www.vysemnesmite.cz/ponovorocni_projev_prezidenta_vsn/clanek-c349/
Nemám problém uznat cizí názor. ...ale pravdu mám stejně já.

Jsem proti jakékoliv diskriminaci, hlavně diskriminaci slušných, poctivých a pracovitých lidí..
Příspěvek upravil 1× romulus, naposledy pá 2. leden 2009 16:24.

LivArt (+23)
Tuňák
VIP BigBoš
BigBoš


Příspěvky: 10732

534 469,- VK
Zasláno: pá 2. leden 2009 14:27
Pěkně.... Applause
Aktivní členové rulezzz Mr. Green
Je-li život děvka, správný muž ji plácne po zadku a jde dál.

Radši se usouložit k smrti, než v domově důchodců vzpomínat na pracovní úspěchy.

palucko (+21)
The Koza Boy
VIP BigBoš
BigBoš


Věk: asi 33 let
Příspěvky: 6466
Bydliště: Bratislava Slovakia
167 074,- VK
Zasláno: pá 2. leden 2009 15:27
aktivni členove .,,. je jich tolik ze se daji napocitat na jedne ruce Rolling Eyes


EDIT: na dvoch rukach ., (10prstú)


EDIT2: na uvodnu obrazovku by sa zisiel clanok o tom co to je VSN ., o com to je ,.,. kto ju tvori ,. kto v nej spamuje .,preco sa sem pridat ,. Wink Mr. Green
Obrázek

Makavelina (+32)
ZeleNina
VIP Ženská
Ženská


Narozen: 18.3.1985 (39 let)
Příspěvky: 8134
Bydliště: Prahahahaha
62 365,- VK
Zasláno: pá 2. leden 2009 16:02
Mr. Green nepiš presidenta Mr. Green není to sejra Mr. Green

Aktivní členové se sice dají možná spočítat na prstech palučkových obou rukou (možná ještě kozí kopýtko by se dalo připočítat....) ale i ta hrstička má význam. Rodina má někdy třeba taky jen 4 členy, a nikdo neříká: To nemá cenu už, dyk jsme jenom 4, nikdo novej k nám nechodí, vymyslete jak sem dostat někoho dalšího Mr. Green
Hey, hey apple!

Obrázek

romulus (+28)
Občasný energit
Šéfík


Narozen: 1974 (asi 50 let)
Příspěvky: 3776
Bydliště: Jižní Morava - jak jinak...
60 434,- VK
Zasláno: pá 2. leden 2009 16:24
Dobrá, presidenta opravím... Think
Jinak s tou rodinou to není dobrý příklad. To já bych občas ještě někoho novýho do rodiny přibral... Angel
Nemám problém uznat cizí názor. ...ale pravdu mám stejně já.

Jsem proti jakékoliv diskriminaci, hlavně diskriminaci slušných, poctivých a pracovitých lidí..

palucko (+21)
The Koza Boy
VIP BigBoš
BigBoš


Věk: asi 33 let
Příspěvky: 6466
Bydliště: Bratislava Slovakia
167 074,- VK
Zasláno: pá 2. leden 2009 17:01
rodinu si musime "udelat" Mr. Green

takze kdyz kazdy udela 2 deti ,.,. za 300 let budou nase vnoucence v pocte kolem 400 lidi Mr. Green .,
Obrázek

krrttek (+24)
vynálezce vybrátoru
VIP Čestný šéfík


Příspěvky: 5344

25 450,- VK
Zasláno: pá 2. leden 2009 18:30
Pevně doufám, že tento rok bude pro všechny úspěšný Applause

quab (+1)
Bažant
Bažant


Příspěvky: 250

27 880,- VK
Zasláno: pá 2. leden 2009 18:56
citace:
Tento rok patřil v mnoha ohledech k nejhorším pro Českou republiku

Něco mi uniklo? Je pravda, že jsem byl pár týdnů mimo ČR, ale toto...?

citace:
Ta potřebuje nové zákonodárce, kteří vzájemně nebudou jen soupeřit o popularitu...

To jako spadnou z Měsíce? Nebo si nové zákonodárce natrháme na stromech? Co jsi ty konkrétně udělal pro to, aby ti "prohnilí" zákonodárci byli ve volbách nahrazeni novými?

citace:
Mnoho lidí si myslí, že na to již vyzráli při krajských a senátních volbách, což je omyl, který nás ještě všechny dost zabolí.

Co tahle věta, krom ozřejmění politické orientace pisatele, znamená?

citace:
Když se ODS a ČSSD pere, občan nebude tím třetím, kdo se směje. A tím svůj rozbor končím.

Soupeření politických stran je základním kamenem zastupitelské demokracie. Raději bys vládu jedné strany? Rád věřím.
Použít slovo "rozbor" pod těmito větami je mírně řečeno mimo mísu.

citace:
VSN, ani tento projev by neměly být o hlubokých politických analýzách.

Nemusíš se bát, tvůj projev má k analýze asi tak daleko jako Paris Hilton k tajemníkovi OSN.
To je ostatně typické pro celé VSN. Hlavně nic neřešit. Chápal jsem na začátku proč VSN vzniklo a chápal jsem i jeho cíle. Pak se ovšem porušila základní nosná myšlenka a stalo se z něj fórum jako stovky dalších. Parta známých tu tlachá o tom, kdo udělal ráno větší h...o.

Ne, vážně se tu nechci s nikým, ani s autorem "projevu" hádat. Čas od času se sem zajdu podívat, jestli tu najdu alespoň nějaké zajímavé téma, kam bych přispěl svou troškou do mlýna. Ale obávám se, že i mé návštěvy budou slábnout (k velké radosti zúčastněných Mr. Green )

Sám nevím ke které kategorii návštěvníků patřím, ale i já přeji VSN do nového roku aby si našlo svůj cíl a směr vývoje.
Obrázek

romulus (+28)
Občasný energit
Šéfík


Narozen: 1974 (asi 50 let)
Příspěvky: 3776
Bydliště: Jižní Morava - jak jinak...
60 434,- VK
Zasláno: pá 2. leden 2009 19:24
2 Quab: nechci to rozebírat tady. Politiku dost sleduji a nechci se s Tebou přít jestli jsem pro nahrazení prohnilých politiků na rozdíl(?) od Tebe něco udělal. Na fóru VSN s tím nic dělat nemůžu a tak se o to nesnažím.
Na jiném místě bych s Tebou zkusil rozebrat myšlenku svobodného rozhodování poslanců - tzn. že poslanec není povinen hlasovat, jak mu nařídí stranické orgány, což si myslím, že by mnohé mohlo řešit. Opravdu nechápu, proč se pořád řeší ODSxČSSD, když tam sedí 200 svéprávných lidí. Tady to prosím nerozebírej, ale můžeme se o tom zkusit přít v odpovídající sekci.
Zasláno: pá 2. leden 2009 19:38
quab napsal:
citace:
Mnoho lidí si myslí, že na to již vyzráli při krajských a senátních volbách, což je omyl, který nás ještě všechny dost zabolí.

Co tahle věta, krom ozřejmění politické orientace pisatele, znamená?

Nad tímhle se ještě pozastavím. Buď jsi mě pochopil a chceš rejpat, nebo jsi mě nepochopil, nebo jsi mě pochopil špatně. Věta není o ničem jiném, než o naivním očekávání něčeho, co přijít nemůže.
Nevadí mi úspěch ČSSD. Vadí mi, že je to 13:0 bez jakéhokoliv posouzení situace v daných krajích. Lidi volili podle toho, co viděli na billboardech a slov, která se jim líbila v televizi. Minimálně ve 3 krajích výsledek nedokážu pochopit. Vzorový příklad je Moravskoslezský kraj.
Nemám problém uznat cizí názor. ...ale pravdu mám stejně já.

Jsem proti jakékoliv diskriminaci, hlavně diskriminaci slušných, poctivých a pracovitých lidí..

Odpovědět
Obsah fóra VySemNesmíte » Diskuse k článkům
Strana 1 z 3




Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Czech translation by Azu; Revised by drake127

www.elektrocigler.cz | Tisk v Brně | Barel Rock | Bejci.cz | Dětská lékárna