Hlavní stránka Přidej se FAQ Mužstvo Hledat Nastavení Skupiny Zprávy SZ Přihlásit se

Ponovoroční projev prezidenta VSN

Jdi na stránku První  Předchozí  1, 2, 3  Další  Poslední [vše]
Odpovědět
Obsah fóra VySemNesmíte » Diskuse k článkům
quab (+1)
Bažant
Bažant


Příspěvky: 250

27 880,- VK
Zasláno: pá 2. leden 2009 20:09
Můžeme to probrat tady, ale spíše bych šel do sekce pro politiku vyhrazné.
Obrázek

krrttek (+24)
vynálezce vybrátoru
VIP Čestný šéfík


Příspěvky: 5344

25 450,- VK
Zasláno: pá 2. leden 2009 22:26
quab napsal:

To je ostatně typické pro celé VSN. Hlavně nic neřešit. Chápal jsem na začátku proč VSN vzniklo a chápal jsem i jeho cíle. Pak se ovšem porušila základní nosná myšlenka a stalo se z něj fórum jako stovky dalších. Parta známých tu tlachá o tom, kdo udělal ráno větší h...o.
Nevím, jestli jsi dostatečně sledoval vývoj. Kdyby se nic nedělalo, už by tady nebyl nikdo, kdo by tlachal o h...e. Žen tu není mnoho, zapadly mezi nás a snaží se nám objasnit pohled z druhé strany, což myslím, že je pro nás více než přínosné. Pro Tebe to je jedno fórum z mnoha, ale pro nás má svůj význam. Hold se změnilo v takovou "virtuální hospodu" Smile

Makavelina (+32)
ZeleNina
VIP Ženská
Ženská


Narozen: 18.3.1985 (39 let)
Příspěvky: 8134
Bydliště: Prahahahaha
62 365,- VK
Zasláno: pá 2. leden 2009 22:50
moje řeč krrttku...
Já pořád nechápu za čím se to chcete hnát, proč vám to nevyhovuje tak jak to je, proč ta touha po velké návštěvnosti, vždyť menší okruh vzájemně si důvěřujících lidí kteří se mají rádi je daleko lepší než stovky lidí kteří projdou a zas odejdou a ani si nepamatuješ jak se jmenovali.
Hey, hey apple!

Obrázek

BunGee (+16)
Komeťák rakeťák
VIP Kořeň
Kořeň


Příspěvky: 4034
Bydliště: Brno
71 265,- VK
Zasláno: pá 2. leden 2009 22:56
moje rec maki, lepsi kvalita nez kvantita, ja to rikam porad Wink
i kdyz s nekterymi jedinci s tou kvalitou nevim nevim(nemyslim sebe Mr. Green ) Mr. Green Mr. Green Mr. Green
Lidé o mně říkají, že jsem flegmatik. Ale víte co? Mně je to jedno.

Obrázek


Obrázek
Příspěvek upravil 1× BunGee, naposledy pá 2. leden 2009 22:57.

Moucha (+32)
... bzzzz!
Šéfík


Věk: 31 let
Příspěvky: 10109
Bydliště: Budějce, tam by chtěl žít každý :)
226 096,- VK
Zasláno: pá 2. leden 2009 22:57
Viď? Taky si říkám, chodím jsem, protože důvěřuju těm lidem, kteří jsem chodí pravidelně a známe se.... Kdyby tady chodili stovky lidí tak ani nestíhám sledovat co kdo udělal apod... A vůbec bych tady nikomu něvěřil.

Makavelina (+32)
ZeleNina
VIP Ženská
Ženská


Narozen: 18.3.1985 (39 let)
Příspěvky: 8134
Bydliště: Prahahahaha
62 365,- VK
Zasláno: pá 2. leden 2009 23:07
Tak! Přesně! Jééé kluci to mám radost že to vidí aspoň někdo stejně jako já Mr. Green

Shora (neber to Romule jako kritiku) se pořád ozývá: malá návštěvnoooost, to chce přitáhnout lidííííííí, sem chodí málo lidíííííí...... Ale to málo co sem fakt chodí sem chodí moc rádo a přesně právě proto že je to tady poměrně uzavřená komunitka a tak nějak se už známe, máme si co říct a jestli se bavíme o tom kdo udělal ráno větší h...o, tak kua ať se o tom klidně bavíme, hlavně že si rozumíme!
Hey, hey apple!

Obrázek

palucko (+21)
The Koza Boy
VIP BigBoš
BigBoš


Věk: asi 33 let
Příspěvky: 6466
Bydliště: Bratislava Slovakia
167 074,- VK
Zasláno: pá 2. leden 2009 23:25
ja sem se sem vloudil nahodne a neznal sem tady nikoho .,., teď už jo Wink Mr. Green
Obrázek

LivArt (+23)
Tuňák
VIP BigBoš
BigBoš


Příspěvky: 10732

534 469,- VK
Zasláno: pá 2. leden 2009 23:43
Makavelina napsal:

menší okruh vzájemně si důvěřujících lidí kteří se mají rádi je daleko lepší než stovky lidí kteří projdou a zas odejdou a ani si nepamatuješ jak se jmenovali.

Přesně... Applause
Je-li život děvka, správný muž ji plácne po zadku a jde dál.

Radši se usouložit k smrti, než v domově důchodců vzpomínat na pracovní úspěchy.

romulus (+28)
Občasný energit
Šéfík


Narozen: 1974 (asi 50 let)
Příspěvky: 3776
Bydliště: Jižní Morava - jak jinak...
60 434,- VK
Zasláno: pá 2. leden 2009 23:47
Chcete od toho ale asi dvě trošku protichůdné věci. Vadí vám, že se tu nic nepíše a nemáte na co reagovat. Sami víc píšete, jenom v nějakých návalech náhlého hecu a vždy za dva dny vás to přejde. A víc lidí, kteří přinesou nová témata, víc různých pohledů na ta témata, to nechcete? Opravdu se musíte tak dobře znát se všemi co sem chodí, nebo stačí znát se se "svou partou" a ostatní brát jako něco navíc?
Nemám problém uznat cizí názor. ...ale pravdu mám stejně já.

Jsem proti jakékoliv diskriminaci, hlavně diskriminaci slušných, poctivých a pracovitých lidí..

krrttek (+24)
vynálezce vybrátoru
VIP Čestný šéfík


Příspěvky: 5344

25 450,- VK
Zasláno: so 3. leden 2009 01:13
nával hecu nastavá, když se nás sejde více lidí online Smile víc lidí - deset až dvacet nových by bylo ideální Mr. Green

Odpovědět
Obsah fóra VySemNesmíte » Diskuse k článkům
Strana 2 z 3




Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Czech translation by Azu; Revised by drake127

www.elektrocigler.cz | Tisk v Brně | Barel Rock | Bejci.cz | Dětská lékárna