Hlavní stránka Přidej se FAQ Mužstvo Hledat Nastavení Skupiny Zprávy SZ Přihlásit se

Poradna o elektronice a počítačích

Jdi na stránku První  Předchozí  1, 2, 3 ... 440, 441, 442 ... 481, 482, 483  Další  Poslední
Odpovědět
Obsah fóra VySemNesmíte » Elektronika

Chytne se Poradna?

Hlasování ukončeno 27.12.2006 20:58
Ano:
75% 75% [ 9 ]
Ne:
16% 16% [ 2 ]
Jdi raději jinam (třeba www.zive.cz):
8% 8% [ 1 ]
Celkem hlasů : 12 / Hlasujících: 12
jenda^^ (+36)
Wannabe pussy
Šéfík


Věk: 33 let
Příspěvky: 27846
Bydliště: Schlackenwerth
826 606,- VK
Zasláno: po 25. červenec 2016 22:49
Před časem jsem tady běsnil, že Google zabíjí Picasu a zatím to teda půjde, ale časem se to rozbije a už to nikdo nespraví... tak už to asi trochu nastává. Už dvakrát se mi stalo, že mi Picasa ve Win 10 úplně sestřelila drivery od grafický karty, zhasnul jeden monitor a odhlásilo mě to. Think A nebo za to může AMD... Mr. Green
Moje nejoblíbenější téma (´・ω・`)

p!p@ (+13)
🦆🦆🦆🦆🦆
VIP Chlapík
Chlapík


Věk: asi 26 let
Příspěvky: 9089
Bydliště: rozhodnutím strany bezdomovec
861 602,- VK
Zasláno: út 26. červenec 2016 09:03
ještě, že ti to nezhasíná i lampičku v pokoji... Very Happy
jako myslím, že tohle nebude problém způsobený Picasou... až Google Picasu odstřihne, tak prostě přestane fungovat...

btw. a co se teda podle Googlu má nově používat na zálohování fotek do "Google Fotek" (nebo jak se to teď bude jmenovat)? Picasu jsem používal vesměs jen jako uploader fotek z PC na "Picasa web albums", tak doufám, že tohle má Google naplánované nějak vyřešit... z mobilu to zálohuje automaticky G+, ale jestli to nepůjde na PC, a jediná možnost bude ruční nahrávání přes web, tak mi to bude vadit... Sad
:ו֥ɾnכַnɹodop ʎʞכַıuɥɔɐʞ♪♫
Dejte si dvě deci vodky na mě! Obrázek

jenda^^ (+36)
Wannabe pussy
Šéfík


Věk: 33 let
Příspěvky: 27846
Bydliště: Schlackenwerth
826 606,- VK
Zasláno: út 26. červenec 2016 12:18
Já Picasu používám jako správce fotek, mám tam označený lidi, dolaďuju tim barvy a srovnávam nakloněný fotky atd. Na tyhle věci připojení do Googlu nepotřebuju, takže to můžou odstřihnout. (Sháněl jsem nějakou náhradu, ale všechno je placený a zbytečně složitý...)
Spíš si to asi nerozumí s těma desítkama nebo s driverama, protože jindy, když jsem Picasu nepoužíval, mi to nezlobilo, a samotná Picasa má nějakým způsobem to prostředí graficky akcelerovaný.
No, udělal jsem už podruhý aktualizaci driverů (dobrá práce, AMD, přímo v softwaru to opět hlásilo, že je verze aktuální, i když nebyla Smile ), tak snad to tentokrát pomůže.

Jinak na automatickou záloh fotek do Google Photos je na Windows myslím nějaká samostatná aplikace: https://photos.google.com/apps
Moje nejoblíbenější téma (´・ω・`)

LivArt (+23)
Tuňák
VIP BigBoš
BigBoš


Příspěvky: 10732

534 469,- VK
Zasláno: út 26. červenec 2016 19:27
Při troše šikovnosti můžeš mít Zonera taky zadarmo a legálně. A ten má Zoneramu.. Very Happy
Je-li život děvka, správný muž ji plácne po zadku a jde dál.

Radši se usouložit k smrti, než v domově důchodců vzpomínat na pracovní úspěchy.

jenda^^ (+36)
Wannabe pussy
Šéfík


Věk: 33 let
Příspěvky: 27846
Bydliště: Schlackenwerth
826 606,- VK
Zasláno: út 26. červenec 2016 20:18
Já si nainstaloval ten trial a nějak mi to vůbec nesedlo. Už si nepamatuju proč. Think Laughing

//našel jsem ještě v Sandboxu ten trial, tak jsem si osvěžil paměť:
- je tam hrozně moc voleb a nenašel jsem možnost vytáhnout si ty svoje tři nejčastější šoupátka někam navrch, takže to musím vždycky lovit v těch obsáhlých panelech - jinak je ale super, že to má tolik možností a je fajn, že to umí udělat úpravy i nedestruktivně bez přepisu originálu jako Picasa
- neumí to rozpoznávat obličeje. To se mi v Picase hrozně líbí, že si jenom kliknu na člověka a ukáže to všechno fotky, na kterých je. V ZPS to jedině všechno ručně tagovat.
Zasláno: so 30. červenec 2016 11:45
Nenarazili jste někdo u Google Photos a jejich automatického nahrávání z telefonu na nějakou volbu, kterou se zakáže, aby se fotky synchronizovaly zpátky?
Když se mi fotka nahraje na server a tam si ji třeba oříznu nebo upravím barvy, nahraje se mi to upravené zpátky do telefonu a přijdu tím o originální soubor a místo toho mám ten s vyšší kompresí a navíc jsem si všiml, že to změní čas souboru, takže případně starší fotka najednou v galerii skočí navrch.
» Mobilní verze Příspěvek byl poslán z mobilního VSN
Moje nejoblíbenější téma (´・ω・`)

jirkacv (+24)
Real pussy
VIP Řízek
Řízek


Narozen: 24.1.2007 (17 let)
Příspěvky: 6736
Bydliště: Praha
400 990,- VK
Zasláno: čt 11. srpen 2016 08:56
Jen tak pro zajimavost, nezajimal jste se nekdy nekdo o mechanicke klavesnice? Ne herni, spis do prace.. schvalne nebudu davat zadne svoje favority, abych vas pripadne neovlivnil Mr. Green
Obrázek

jenda^^ (+36)
Wannabe pussy
Šéfík


Věk: 33 let
Příspěvky: 27846
Bydliště: Schlackenwerth
826 606,- VK
Zasláno: čt 11. srpen 2016 10:01
Je to drahý a hrozně to rachotí. Not Talking
Moje nejoblíbenější téma (´・ω・`)

jirkacv (+24)
Real pussy
VIP Řízek
Řízek


Narozen: 24.1.2007 (17 let)
Příspěvky: 6736
Bydliště: Praha
400 990,- VK
Zasláno: čt 11. srpen 2016 13:55
no, cena je relativni - za ty prachy co jsem dal za svoje herni membranove klavesnice bych mel mechanickou v pohode, a ta se jen tak nerozbije jako tyhle kramy Smile

A hluk dela jak ktera.. ne vsechny spinace delaji hluk. Ja chci Cherry MX Brown, a ty jsou jen o malinko hlasitejsi nez membranova klavesnice co mam ted v praci.

Tak doufam ze tam mas i neco jineho Mr. Green
Obrázek

jenda^^ (+36)
Wannabe pussy
Šéfík


Věk: 33 let
Příspěvky: 27846
Bydliště: Schlackenwerth
826 606,- VK
Zasláno: čt 11. srpen 2016 22:26
Já nevim, mně se nikdy membránová klávesnice nerozbila. Ta předchozí dokonce přežila i prolití sladkým čajem, jen ji stačilo vysprchovat a vysušit. Mr. Green (jinou jsem koupil jen proto, že jsem chtěl nižší klávesy, mám ji 6,5 roku a stála ani ne 300 Kč Mr. Green )
Co má taková mechanická klávesnice za výhody? Je stisk příjemnější?

Nikdy jsem se s žádnou bohužel nesetkal, ale představuju si, že to bude podobný jako rozdíl u keyboardu s normálníma klávesama a dynamickýma - hrát se dá na obojím to samý, ale ty u těch těžkých dynamických má člověk příjemnější pocit, jako že FAKT hraje. Smile
Moje nejoblíbenější téma (´・ω・`)

Odpovědět
Obsah fóra VySemNesmíte » Elektronika
Strana 441 z 483




Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Czech translation by Azu; Revised by drake127

www.elektrocigler.cz | Tisk v Brně | Barel Rock | Bejci.cz | Dětská lékárna