Hlavní stránka Přidej se FAQ Mužstvo Hledat Nastavení Skupiny Zprávy SZ Přihlásit se

Poradna o elektronice a počítačích

Jdi na stránku První  Předchozí  1, 2, 3 ... 441, 442, 443 ... 481, 482, 483  Další  Poslední
Odpovědět
Obsah fóra VySemNesmíte » Elektronika

Chytne se Poradna?

Hlasování ukončeno 27.12.2006 20:58
Ano:
75% 75% [ 9 ]
Ne:
16% 16% [ 2 ]
Jdi raději jinam (třeba www.zive.cz):
8% 8% [ 1 ]
Celkem hlasů : 12 / Hlasujících: 12
jirkacv (+24)
Real pussy
VIP Řízek
Řízek


Narozen: 24.1.2007 (17 let)
Příspěvky: 6736
Bydliště: Praha
400 990,- VK
Zasláno: pá 12. srpen 2016 20:24
No ono to neni moc o hrani, ale ze se na tom lip pise Smile Prece jen v praci toho napisu docela dost.. ne jen programovani, ale emaily supportakum nebo kolegum Smile Ja jsem jo donedavna taky chtel jen teoreticky, protoze jsem realne proste nevedel ten rozdil.. jen ze by to melo byt lepsi Smile No ale jak jsem nastoupil do nove prace, tak jeden muj novy kolega si do prace prinesl klavesnici.. no, shodou okolnosti jsem si tu samou dneska koupil, ale to jen proto ze je to jedna z nejlevnejsich.. a taky, v cechach se mechanicke klavesnice docela blbe shani.. je nekolik ruznych typu tlacitek, a v cechach je vetsinou jina kombinace nez bych chtel Smile Takze jsem si koupil ten nejlevnejsi model, bez podsviceni.. a casem si mozna koupim nejakou krasnou podsvicenou.. Juuu s RGB, a budu mit visaulizer k pocitaci Mr. Green

Tuhle jsem si koupil ted do prace. Na http://play.typeracer.com/ s ni mam cca 60 WPM/300 uhozu Smile S gigabytkou co mam jako domaci jsem mel tak o ctvrtinu min. Holt placaty tlacitka a tak Smile
Obrázek

jenda^^ (+36)
Wannabe pussy
Šéfík


Věk: 33 let
Příspěvky: 27846
Bydliště: Schlackenwerth
826 606,- VK
Zasláno: so 27. srpen 2016 09:47
Obrázek

Nějaké tipy na hezké jméno pro WiFi? Inspiroval jsem se na Redditu z threadu o nejlepších názvech, ale Hance se to nelíbí, jenže jiné návrhy nemá... Sad

Chtěl jsem ještě udělat hezký název z emoji, jenže to má zase Android problém uložit - ukáže se to dobře, ale po uložení se to zobrazuje jako nějaké čínské znaky... Confused
Moje nejoblíbenější téma (´・ω・`)

p!p@ (+13)
🦆🦆🦆🦆🦆
VIP Chlapík
Chlapík


Věk: asi 26 let
Příspěvky: 9082
Bydliště: rozhodnutím strany bezdomovec
861 602,- VK
Zasláno: so 27. srpen 2016 13:48
A co ti brání tu wifi nazvat třeba Oveččina wifi... žádný osobní údaj jako jméno to není... a jak se ta wifi jmenovala předtím? nebo to jsi neměl wifi?

ad emoji - zjistil jsem, že na G+ nejde uložit jméno sbírky pokud začíná znakem emoji... pokud je až dále v textu nebo na konci, tak to je OK... Very Happy Snad to nebude dělat moc bordel... Very Happy
:ו֥ɾnכַnɹodop ʎʞכַıuɥɔɐʞ♪♫
Dejte si dvě deci vodky na mě! Obrázek

jenda^^ (+36)
Wannabe pussy
Šéfík


Věk: 33 let
Příspěvky: 27846
Bydliště: Schlackenwerth
826 606,- VK
Zasláno: so 27. srpen 2016 13:53
Mně se oveččina WiFi nelíbí... Smile

To nic není, já jsem zase zjistil, že u Googlu nejde nastavit heslo k účtu s diakritikou...
» Mobilní verze Příspěvek byl poslán z mobilního VSN
Moje nejoblíbenější téma (´・ω・`)

p! p# (0)
Anonymní




0,- VK
Zasláno: ne 28. srpen 2016 07:53
horši by bylo, kdyby se nastavilo, ale uložilo jako nějaké paznaky a pak tě to tam nepustilo... s tím jsem se už kdesi taky setkal...
» Mobilní verze Příspěvek byl poslán z mobilního VSN

jenda^^ (+36)
Wannabe pussy
Šéfík


Věk: 33 let
Příspěvky: 27846
Bydliště: Schlackenwerth
826 606,- VK
Zasláno: ne 28. srpen 2016 09:43
To se mi stalo u Hyundai, když jsem se registroval na projížďku zdarma. Zadal jsem mail s +aliasem a pak nešlo odhlásit informační maily, protože to nerozumělo tomu znaku +

Jinak dřív tam WiFi nebyla, teda byla, se jménem domácího, ale teď se tam stěhujeme, tak chceme vlastní. Mr. Green
» Mobilní verze Příspěvek byl poslán z mobilního VSN
Moje nejoblíbenější téma (´・ω・`)

p!p@ (+13)
🦆🦆🦆🦆🦆
VIP Chlapík
Chlapík


Věk: asi 26 let
Příspěvky: 9082
Bydliště: rozhodnutím strany bezdomovec
861 602,- VK
Zasláno: ne 28. srpen 2016 14:53
můžeš tu wifi nazvat třeba Skynet... (a doufat, že ti Sára Connorová nevyhodí barák do povětší.. Very Happy ) nebo podle nějakého jiného filmu... Very Happy
:ו֥ɾnכַnɹodop ʎʞכַıuɥɔɐʞ♪♫
Dejte si dvě deci vodky na mě! Obrázek

jenda^^ (+36)
Wannabe pussy
Šéfík


Věk: 33 let
Příspěvky: 27846
Bydliště: Schlackenwerth
826 606,- VK
Zasláno: po 29. srpen 2016 22:40
Je tu nějaký expert na lednice?

Lednička stála asi tak 3 roky v garáži. Pak jsem k ní přišel, zapojil a běžela. Tak jsme ji vzali, přestěhovali, zapojili a pořád běžela, i chladila.
Druhý den jsem k ní přišel a ticho. Kouknu dovnitř a tam teplo. A lednička nic, ani ťuk, ani když ji odpojim a připojim do zásuvky... Jediný, co se zdá funkční je světýlko.

Co to je, proč to je? Jak to spravím?
Moje nejoblíbenější téma (´・ω・`)

p!p@ (+13)
🦆🦆🦆🦆🦆
VIP Chlapík
Chlapík


Věk: asi 26 let
Příspěvky: 9082
Bydliště: rozhodnutím strany bezdomovec
861 602,- VK
Zasláno: út 30. srpen 2016 08:35
Napadá mě, že když to bylo tak dlouho odstavený někde v garáži, jestli to třeba nezačalo reznout někde v motoru a pak se to nezadrhlo, nebo tak něco... a nebo mohla navlhnout elektronika a pak se to zkratovat...
:ו֥ɾnכַnɹodop ʎʞכַıuɥɔɐʞ♪♫
Dejte si dvě deci vodky na mě! Obrázek

jenda^^ (+36)
Wannabe pussy
Šéfík


Věk: 33 let
Příspěvky: 27846
Bydliště: Schlackenwerth
826 606,- VK
Zasláno: út 30. srpen 2016 10:00
Intenzivní googlení naznačilo 3 varianty:
  • odešel termostat a nezapíná motor
  • zasekl se motor a blokuje ho tepelná pojistka
  • něco jiného
První varianta by se asi dala za přijatelný peníze opravit. Ostatní = nová lednice.
Odpoledne budu mít víc času a hlavně multimetr, tak se v tom zkusim pohrabat.
Moje nejoblíbenější téma (´・ω・`)

Odpovědět
Obsah fóra VySemNesmíte » Elektronika
Strana 442 z 483




Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Czech translation by Azu; Revised by drake127

www.elektrocigler.cz | Tisk v Brně | Barel Rock | Bejci.cz | Dětská lékárna