Hlavní stránka Přidej se FAQ Mužstvo Hledat Nastavení Skupiny Zprávy SZ Přihlásit se

Poradna o elektronice a počítačích

Jdi na stránku První  Předchozí  1, 2, 3 ... 464, 465, 466 ... 481, 482, 483  Další  Poslední
Odpovědět
Obsah fóra VySemNesmíte » Elektronika

Chytne se Poradna?

Hlasování ukončeno 27.12.2006 20:58
Ano:
75% 75% [ 9 ]
Ne:
16% 16% [ 2 ]
Jdi raději jinam (třeba www.zive.cz):
8% 8% [ 1 ]
Celkem hlasů : 12 / Hlasujících: 12
jirkacv (+24)
Real pussy
VIP Řízek
Řízek


Narozen: 24.1.2007 (17 let)
Příspěvky: 6736
Bydliště: Praha
400 990,- VK
Zasláno: so 12. květen 2018 17:46
V Czc se opravdu snazi abych u nich uz nikdy nic nenakoupil, a tak mi zamitli zaruku na zdechle LG G4, protoze "je praskly display, takze za to muze mechanicke poskozeni". Kdyby se na to ten idiot aspon podival, tak by sice poznal, ze je praskle jen sklicko, ale to by vyzadovalo neco delat Shame on You

Resili jste to nekdo, ma smysl nechat si delat posudek a pak jim to vrazit at to opravi (a zacalujou posudek, svine liny? Mr. Green)

Co Livart, urcite jsi na to narazil z druhe strany, coz?
Obrázek

LivArt (+23)
Tuňák
VIP BigBoš
BigBoš


Příspěvky: 10732

534 469,- VK
Zasláno: po 14. květen 2018 21:23
Hele, smůla, v podmínkách máš jasně, že mechanický poškození se neslučuje se záručníma podmínkama. S posudkama je to tak, že pozitivní bude pro toho, kdo platí. Takže si ho necháš udělat ty, pak oni, a pak jsi tam, kde jsi byl na začátku Very Happy
Je-li život děvka, správný muž ji plácne po zadku a jde dál.

Radši se usouložit k smrti, než v domově důchodců vzpomínat na pracovní úspěchy.

Elephant (+10)
Žůžouškové kopečky
VIP Chlapík
Chlapík


Narozen: 2. srpen
Příspěvky: 7111
Bydliště: Praha
371 046,- VK
Zasláno: út 18. září 2018 22:59
Někdo se mi dneska naboural do účtu od Uberu. Zvládl to bez dvoufaktorového ověření, které bylo zapnuté. Nějaké nápady, jak se to někomu mohlo povést?
//Jinak účet už je opět pod mou kontrolou.
NoArtist / NoName

p!p# (0)
Anonymní




0,- VK
Zasláno: st 19. září 2018 07:16
Dvoufázové ověření je většinou nepřekonatelné a způsoby jak se dostat přes néj jsou hodně krkolomné a většinou vyžadují aby se daný člověk chytil na phishingový mail a nainstaloval si na telefon aplikaci umožnující útocníkům přístup k autorizačním SMS... Spíš je otázka jak to má über udělané. Nejsem néjaký IT bezpečnostní analytik, ale i jako laikovi mi často zůstává rozum stát nad tím jak jsou nezabezpečené některé věci... napadá mě třeba případ, kdy si člověk mohl změnit cenu jízdenky na Budapešťskou (nebo jakou) MHD ve formuláři na internetu a zaplatit za ni třeba 0,01 forintu, kauza s Libereckými kartičkami na MHD, kde si čolvěk mohl přes NFC změnit počet kreditů a jeznit zadarmo a nebo vlastní zkušenost, když jsem se svým jménem a heslem přihlásil na last.fm a rázem jsem byl v profilu jiného uživatele... nemluvě o všech těch defaultních pinech 0000 a 1234 a defaultních heslech ve znění rodného čísla...
» Mobilní verze Příspěvek byl poslán z mobilního VSN

jirkacv (+24)
Real pussy
VIP Řízek
Řízek


Narozen: 24.1.2007 (17 let)
Příspěvky: 6736
Bydliště: Praha
400 990,- VK
Zasláno: st 19. září 2018 08:08
Zrovna uber mel ale jeste nedavno 2FA uplne k nicemu, dalo se to obejit naprosto bez jakekoliv snahy (ale porad potrebovali znat jmeno a heslo). Ovsem tvrdili, ze to uz opravili Laughing

Fungovalo to tak, ze pri loginu ses prihlasil, a kdyz to chtelo 2fa kod, tak jsi jen zmenil domenu v adrese na help.uber.com, a krok s 2fa to preskocilo.
Obrázek

p!p@ (+13)
🦆🦆🦆🦆🦆
VIP Chlapík
Chlapík


Věk: asi 26 let
Příspěvky: 9082
Bydliště: rozhodnutím strany bezdomovec
861 602,- VK
Zasláno: st 19. září 2018 08:24
To je zabezpečení celkem k hovnu... Applause
:ו֥ɾnכַnɹodop ʎʞכַıuɥɔɐʞ♪♫
Dejte si dvě deci vodky na mě! Obrázek

Elephant (+10)
Žůžouškové kopečky
VIP Chlapík
Chlapík


Narozen: 2. srpen
Příspěvky: 7111
Bydliště: Praha
371 046,- VK
Zasláno: pá 23. listopad 2018 00:04
Poslední dobou se mi stává, že se mi počítač s W10 kousne - zůstane zobrazen poslední snímek obrazovky, myš ani klávesnice nereaguje, reaguje pouze DVD mechanika. Typicky s otevřeným Firefoxem. Nepomůže nic jiného než restart. Nevím, jestli to je podmínka nebo fakt, že bývá nejvíce času otevřený. Nějaké nápady, jak diagnostikovat proč?
NoArtist / NoName

p!p@ (+13)
🦆🦆🦆🦆🦆
VIP Chlapík
Chlapík


Věk: asi 26 let
Příspěvky: 9082
Bydliště: rozhodnutím strany bezdomovec
861 602,- VK
Zasláno: st 12. prosinec 2018 01:33
Nafoukla se mi baterka v mobilu tak, že už nejde zavřít kryt... pomohlo by ji propíchnout a nebo to radši nemám zkoušet? Very Happy
» Mobilní verze Příspěvek byl poslán z mobilního VSN
:ו֥ɾnכַnɹodop ʎʞכַıuɥɔɐʞ♪♫
Dejte si dvě deci vodky na mě! Obrázek

jirkacv (+24)
Real pussy
VIP Řízek
Řízek


Narozen: 24.1.2007 (17 let)
Příspěvky: 6736
Bydliště: Praha
400 990,- VK
Zasláno: st 12. prosinec 2018 01:50
Záleží na tom jak moc máš rád stříkající kyselinu Laughing
» Mobilní verze Příspěvek byl poslán z mobilního VSN
Obrázek

p!p@ (+13)
🦆🦆🦆🦆🦆
VIP Chlapík
Chlapík


Věk: asi 26 let
Příspěvky: 9082
Bydliště: rozhodnutím strany bezdomovec
861 602,- VK
Zasláno: st 12. prosinec 2018 02:15
Dobře, vezmu si rukavice, a obličejový štít... Very Happy Nevybouchne to, že? Very Happy Nikde na netu jsem nepřišel na to, že by někdo zkoušel propíchnout li-ion baterii... Think Very Happy
» Mobilní verze Příspěvek byl poslán z mobilního VSN
:ו֥ɾnכַnɹodop ʎʞכַıuɥɔɐʞ♪♫
Dejte si dvě deci vodky na mě! Obrázek

Odpovědět
Obsah fóra VySemNesmíte » Elektronika
Strana 465 z 483




Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Czech translation by Azu; Revised by drake127

www.elektrocigler.cz | Tisk v Brně | Barel Rock | Bejci.cz | Dětská lékárna