Hlavní stránka Přidej se FAQ Mužstvo Hledat Nastavení Skupiny Zprávy SZ Přihlásit se

Poradna o elektronice a počítačích

Jdi na stránku První  Předchozí  1, 2, 3, 4, 5 ... 481, 482, 483  Další  Poslední
Odpovědět
Obsah fóra VySemNesmíte » Elektronika

Chytne se Poradna?

Hlasování ukončeno 27.12.2006 20:58
Ano:
75% 75% [ 9 ]
Ne:
16% 16% [ 2 ]
Jdi raději jinam (třeba www.zive.cz):
8% 8% [ 1 ]
Celkem hlasů : 12 / Hlasujících: 12
Beat (+31)
Eiffelovka
VIP Pravá ruka
Pravá ruka


Příspěvky: 7410
Bydliště: Již Praha
36 408,- VK
Zasláno: pá 5. leden 2007 12:55
Začal jsem používat Mozillu a nevím jak si překopírovat z Exploreru složku "Oblíbené" Musím tam přes "START" což mne zdržuje a štve! Díky! Mám tu poslední verzi!
Jen žádnou paniku!!!!
Humor nesmíme ztratit ani na šibenici

Jezdím se svým Beatmobilem za: Již je ve šrotu Sad((

Máca (+13)
Odpadlík
Odpadlík


Příspěvky: 1774

22 625,- VK
Zasláno: pá 5. leden 2007 15:50
Pato napsal:
imghosting.eu je najlepší, aj keď ma dosť nasralo že z img.orpheusweb.sk sa všetky obrázky vo februári vymažú Evil or Very Mad


sice to je trochu mimo ale je ty obrázky se vymažou proto že bysme už neplatili za hosting, protože potom bysme orpheusweb dali na poddomenu imghostingu a strej OW by uz nebyl potřeba a nemuselo by se za něj platit
Z vědeckého hlediska je to velice rentatibilní a z globálního hlediska velmi subjektivní
Jsem původní Bond

Jezdím za

Mark Pawl (+4)
Odpadlík
Odpadlík


Příspěvky: 1321

10 155,- VK
Zasláno: pá 5. leden 2007 20:04
Beat napsal:
Začal jsem používat Mozillu a nevím jak si překopírovat z Exploreru složku "Oblíbené" Musím tam přes "START" což mne zdržuje a štve! Díky! Mám tu poslední verzi!

Záložky -> Správce záložek -> Soubor -> mportovat -> Microsoft internet explorer

Bugi (+17)
VIP Čestný šéfík


Příspěvky: 3007
Bydliště: Holice
10 175,- VK
Zasláno: so 6. leden 2007 20:13
Ale většinou to stejně nefunguje (aspoň u mě ne) a tak to budeš muset dělat ručně. Wink Otevřeš si odkaz v IE, zkopíruješ ho do Mozilly a uložíš do záložek a tak pořád dokola. Mr. Green
"Chvalte Boha a podávejte munici!"
Kaplan Howell M. Forgy během japonského útoku na Pearl Harbor

Beat (+31)
Eiffelovka
VIP Pravá ruka
Pravá ruka


Příspěvky: 7410
Bydliště: Již Praha
36 408,- VK
Zasláno: so 6. leden 2007 21:43
Díky! Někde to tu bylo, aler nemám čas hledat! Nejde mi tu animace smajlíků! Někde se to dá zapnout, ale nevím kde. Byl to taky tuším návod na Operu, takže asi nejsem zas tam mimo! Embarassed Think Think
Zasláno: út 9. leden 2007 12:59
Tak na minulou otázku jsem nedostal odpověď, ale to nevadí! Mám jinou. Tenhle program neznám a nevím kde se mi tu vzal. Neměl jsem ho tu, nebo jsem si ho nevšiml. Může mi někdo podat informaci. Děkuji!


Obrázek
Jen žádnou paniku!!!!
Humor nesmíme ztratit ani na šibenici

Jezdím se svým Beatmobilem za: Již je ve šrotu Sad((

Bugi (+17)
VIP Čestný šéfík


Příspěvky: 3007
Bydliště: Holice
10 175,- VK
Zasláno: út 9. leden 2007 13:04
To je Java! Ten nejnebezpečnější vir, co existuje! Rychle to smaž! Shocked
Teď vážně. Je to Java. Bez toho by se Ti např. špatě zobrazovaly webový stránky. Je jenom dobře, že ji máš nainstalenou. Udržuj si ji aktualizovanou.
"Chvalte Boha a podávejte munici!"
Kaplan Howell M. Forgy během japonského útoku na Pearl Harbor

Beat (+31)
Eiffelovka
VIP Pravá ruka
Pravá ruka


Příspěvky: 7410
Bydliště: Již Praha
36 408,- VK
Zasláno: út 9. leden 2007 13:08
Uf Pray Díky Pray Applause Radši se zeptám než něco zvorat!
Jen žádnou paniku!!!!
Humor nesmíme ztratit ani na šibenici

Jezdím se svým Beatmobilem za: Již je ve šrotu Sad((

Ena (+10)
Odpadlík
Odpadlík


Příspěvky: 905
Bydliště: Jeseník
11 075,- VK
Zasláno: út 9. leden 2007 18:13
Pomóóc: Problém se sluchadlama
Nasadím si sluchátka a začnu mluviti do mikráku. Ve sluchátkách se slyším, ale nikdo jiný mě neslyší. Ani přes Skype a ve hře už vůbec. Mám pocit, že to prostě nejde do compu. Já je slyším, ale oni mě ne!!! A to jsem si jist, že by slyšet chtěli. Nějak mi to nejde do hlavy (ten problém)
V životě jde o to, aby se člověk naučil plavat ve sračkách. Nejlepší školou je politika. Tolik času však nemám ...

drutek (+16)
věčně sprostý vyděrač
VIP Kořeň
Kořeň


Narozen: 23.4.1973 (51 let)
Příspěvky: 6797
Bydliště: Český Těšín, největší město v republice
51 277,- VK
Zasláno: út 9. leden 2007 18:16
dotaz
jak přidám do příspěvku net-adress? nikdy jsem to nepotřeboval, tak proto se ptám
Matrix. Že by....?//Starosti o dům a o syna. Krásné starosti...//Kdo je zvědavý, bude brzo chytrý...//Modelky, vzpamatujte se! Štíhlé baby jsou hnusné!!!//Nepotřebuji sex. Mně jebe vláda každá den!//Když husu, tak pečenou, když holku, tak svlečenou...

Odpovědět
Obsah fóra VySemNesmíte » Elektronika
Strana 4 z 483




Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Czech translation by Azu; Revised by drake127

www.elektrocigler.cz | Tisk v Brně | Barel Rock | Bejci.cz | Dětská lékárna