Hlavní stránka Přidej se FAQ Mužstvo Hledat Nastavení Skupiny Zprávy SZ Přihlásit se

Poradna o elektronice a počítačích

Jdi na stránku První  Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 481, 482, 483  Další  Poslední
Odpovědět
Obsah fóra VySemNesmíte » Elektronika

Chytne se Poradna?

Hlasování ukončeno 27.12.2006 20:58
Ano:
75% 75% [ 9 ]
Ne:
16% 16% [ 2 ]
Jdi raději jinam (třeba www.zive.cz):
8% 8% [ 1 ]
Celkem hlasů : 12 / Hlasujících: 12
jenda^^ (+36)
Wannabe pussy
Šéfík


Věk: 33 let
Příspěvky: 27846
Bydliště: Schlackenwerth
826 606,- VK
Zasláno: út 9. leden 2007 18:19
ena: dej ovládání hlasitosti - možnosti-vlastnosti-přehrávání-ok a dej ztlumit u mikrofonu
Pak možnosti-vlastnosti-záznam-ok a u mikrofonu zaškrtni vybrat. To by mělo stačit

drutek: takhle?
kód:
[url=*ADRESA*]*NÁPIS U ODKAZU*[/url]

Tady je to popsaný:
http://www.surfer.cz/vysemnesmite/forum/faq.php?mode=bbcode#8
Moje nejoblíbenější téma (´・ω・`)

drutek (+16)
věčně sprostý vyděrač
VIP Kořeň
Kořeň


Narozen: 23.4.1973 (51 let)
Příspěvky: 6797
Bydliště: Český Těšín, největší město v republice
51 277,- VK
Zasláno: út 9. leden 2007 18:23
ještě jeden dotaz:
stalo vám, že jste z mobilu na comp poslali přes b-t cokoliv ale opačným směrem to nešlo? nejsem jedinný kdo má tento problém.dokonce i při b-t od rozdílných výrobců. reinstal nepomohl.
měsíc před tím to šlo...
Matrix. Že by....?//Starosti o dům a o syna. Krásné starosti...//Kdo je zvědavý, bude brzo chytrý...//Modelky, vzpamatujte se! Štíhlé baby jsou hnusné!!!//Nepotřebuji sex. Mně jebe vláda každá den!//Když husu, tak pečenou, když holku, tak svlečenou...

Bugi (+17)
VIP Čestný šéfík


Příspěvky: 3007
Bydliště: Holice
10 175,- VK
Zasláno: út 9. leden 2007 19:30
A máš zaplej BT v mbl před tím, než začneš něco posílat z PC do mbl? To bývá nejčastější problém. Wink
"Chvalte Boha a podávejte munici!"
Kaplan Howell M. Forgy během japonského útoku na Pearl Harbor

drutek (+16)
věčně sprostý vyděrač
VIP Kořeň
Kořeň


Narozen: 23.4.1973 (51 let)
Příspěvky: 6797
Bydliště: Český Těšín, největší město v republice
51 277,- VK
Zasláno: út 9. leden 2007 19:39
ano dokonce i comp i všechny debily v okolí se najdou. dokonce mám ty kompy na kterých jsem zkoušel uloženy v debilu mezi - oblíbené-
Matrix. Že by....?//Starosti o dům a o syna. Krásné starosti...//Kdo je zvědavý, bude brzo chytrý...//Modelky, vzpamatujte se! Štíhlé baby jsou hnusné!!!//Nepotřebuji sex. Mně jebe vláda každá den!//Když husu, tak pečenou, když holku, tak svlečenou...

Bugi (+17)
VIP Čestný šéfík


Příspěvky: 3007
Bydliště: Holice
10 175,- VK
Zasláno: út 9. leden 2007 19:46
Další možnost: máš v tom mobilu volný místo?
"Chvalte Boha a podávejte munici!"
Kaplan Howell M. Forgy během japonského útoku na Pearl Harbor

drutek (+16)
věčně sprostý vyděrač
VIP Kořeň
Kořeň


Narozen: 23.4.1973 (51 let)
Příspěvky: 6797
Bydliště: Český Těšín, největší město v republice
51 277,- VK
Zasláno: út 9. leden 2007 19:51
jo, asi 550 mega. to je sice karta, ale v mobilu si vždy nechávám min 10 mega právě kvůli přenosům. ještě jsem nikdy nepřetahoval vic než 3.5mb.
jinak co jsem zjistil, že rs-mmc s nádstavcem je totožná s sd, tak používám na přepis přímo comp. ale v právě v neděli jsem na compu, který jsem již jednou pro přenos použil, a ten nemá adaptér pro karty
Matrix. Že by....?//Starosti o dům a o syna. Krásné starosti...//Kdo je zvědavý, bude brzo chytrý...//Modelky, vzpamatujte se! Štíhlé baby jsou hnusné!!!//Nepotřebuji sex. Mně jebe vláda každá den!//Když husu, tak pečenou, když holku, tak svlečenou...

Bugi (+17)
VIP Čestný šéfík


Příspěvky: 3007
Bydliště: Holice
10 175,- VK
Zasláno: ne 14. leden 2007 02:48
Pokud máte ve svém počítači Windows XP a chcete si nechat překontrolovat zabezpečení, registry, vyčistit hdd a optimalizovat systém, je tady zajímavá aplikace přímo z dílen MS. Ne všechno je od nich špatné a tohle se zdá být jako užitečný nástroj. Windows Live OneCare. Jen nezapomeňte odškrtnou to sdílení informací s MS. Not Talking
"Chvalte Boha a podávejte munici!"
Kaplan Howell M. Forgy během japonského útoku na Pearl Harbor

jardas (+14)
VIP Čestný šéfík


Příspěvky: 1622
Bydliště: Praha...největší vesnice v republice
10 250,- VK
Zasláno: ne 14. leden 2007 15:30
Dulezita poznamka,ale na to jste asi taky uz prisli-musite mit nejen Win,ale jako prohlizec pouzit IE Eh?
Tato verze bezpečnostního skeneru Windows Live OneCare bohužel nepracuje s vaším webovým prohlížečem nebo operačním systémem.
Je vyžadován systém Windows XP Home Edition, Windows XP Professional, Windows 2000 Professional, Windows Server 2003 nebo Windows 2000 Server. Budete potřebovat také aplikaci Microsoft Internet Explorer 6.0 nebo MSN® 9.0 nebo novější.

takze me to nefunguje Angel
Zasláno: ne 14. leden 2007 16:01
[img=http://img225.imageshack.us/img225/4113/bezpesnostniscaneriebu5.th.jpg]


no tak teda fakt nevim-jsem to zkusil na IE Think Mr. Green
Obrázek
http://www.militarie-repliky.cz

S nožema je to jako s lidma-když jsou tupý stojej za ho***

Bugi (+17)
VIP Čestný šéfík


Příspěvky: 3007
Bydliště: Holice
10 175,- VK
Zasláno: ne 14. leden 2007 21:26
Ono to potřebuje ActiveX (MS s tím prostě nedá pokoj), takže ho musíš mít povolenej. Mě to jelo bez problémů. Teda až na to, že mi to nespustilo Defrag, bo mám plný HDD's. Mr. Green
"Chvalte Boha a podávejte munici!"
Kaplan Howell M. Forgy během japonského útoku na Pearl Harbor

Odpovědět
Obsah fóra VySemNesmíte » Elektronika
Strana 5 z 483




Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Czech translation by Azu; Revised by drake127

www.elektrocigler.cz | Tisk v Brně | Barel Rock | Bejci.cz | Dětská lékárna