Hlavní stránka Přidej se FAQ Mužstvo Hledat Nastavení Skupiny Zprávy SZ Přihlásit se

Poradna o elektronice a počítačích

Jdi na stránku První  Předchozí  1, 2, 3 ... 5, 6, 7 ... 481, 482, 483  Další  Poslední
Odpovědět
Obsah fóra VySemNesmíte » Elektronika

Chytne se Poradna?

Hlasování ukončeno 27.12.2006 20:58
Ano:
75% 75% [ 9 ]
Ne:
16% 16% [ 2 ]
Jdi raději jinam (třeba www.zive.cz):
8% 8% [ 1 ]
Celkem hlasů : 12 / Hlasujících: 12
jenda^^ (+36)
Wannabe pussy
Šéfík


Věk: 33 let
Příspěvky: 27846
Bydliště: Schlackenwerth
826 606,- VK
Zasláno: ne 14. leden 2007 21:57
Sakra, co se děje?
Chtěl jsem se připojit na jabber na mobilu přes bombus, nejnovější verze se připojila a označila všechny transporty jako šedý hvězdičky červeně škrtlý.
Tak jsem tam dal, tu co jsem měl před tim měsíc bez problému a ta při připojování nahlásí: java.lang.IllegalArgumentException Non-Positive Period Brick Wall

-//tak jsem tam dal zas tu novou a už to jede Shocked Mr. Green
Moje nejoblíbenější téma (´・ω・`)

jardas (+14)
VIP Čestný šéfík


Příspěvky: 1622
Bydliště: Praha...největší vesnice v republice
10 250,- VK
Zasláno: po 15. leden 2007 01:01
To Bugi...priznavam,ze ActiveX mam zakazany a nejak mi to nedoslo-FF se bez nich obejde Cool ale to snad jeste neni duvod,aby se to kouslo Rolling Eyes ale asi bych to neresil-na uklid mam jiny softik(TuneUp,CCleaner,O-O defrag)-tohle jsem jen chtel zkusit...
Obrázek
http://www.militarie-repliky.cz

S nožema je to jako s lidma-když jsou tupý stojej za ho***

Bugi (+17)
VIP Čestný šéfík


Příspěvky: 3007
Bydliště: Holice
10 175,- VK
Zasláno: po 15. leden 2007 12:27
To je mi jasný. ActiveX jsou od SP2 defaultně zakázaný, takže je to docela pravděpodobný, že to máš tak i Ty. Jen jsem tady uváděl tu možnost. Ne každý ví, jak se o svůj počítač a systém starat. A především těm je určená tahle aplikace. Musím ale uznat, že mi pomohla od děsnýho škubání, které jsem zaznamenával poslední dobou. Měl jsem dost zaplevelený registry a už to nedokázal spravit ani Regcleaner.
"Chvalte Boha a podávejte munici!"
Kaplan Howell M. Forgy během japonského útoku na Pearl Harbor

jardas (+14)
VIP Čestný šéfík


Příspěvky: 1622
Bydliště: Praha...největší vesnice v republice
10 250,- VK
Zasláno: po 15. leden 2007 13:52
Registry cistim preventivne tak asi 2xtydne,nerikam,ze je to samospasne,ale nez se mi to staci zadelat uplne dramaticky,tak vzdy masinu nakopu necim Brick Wall jinym a davam zalohu disku/systemu Mr. Green
Obrázek
http://www.militarie-repliky.cz

S nožema je to jako s lidma-když jsou tupý stojej za ho***

Beat (+31)
Eiffelovka
VIP Pravá ruka
Pravá ruka


Příspěvky: 7410
Bydliště: Již Praha
36 408,- VK
Zasláno: út 16. leden 2007 16:53
Jak se dá z hudebního DVD vytáhnout jen zvuk na normální CD? Prosím o podrobný popis. Děkuji.
Zasláno: út 23. leden 2007 16:52
To mi nikdo neporadí Crying or Very sad To si budu muset k DVD kupovat jen kvůli muzice klasické CD? Brick Wall
Jen žádnou paniku!!!!
Humor nesmíme ztratit ani na šibenici

Jezdím se svým Beatmobilem za: Již je ve šrotu Sad((

drutek (+16)
věčně sprostý vyděrač
VIP Kořeň
Kořeň


Narozen: 23.4.1973 (51 let)
Příspěvky: 6797
Bydliště: Český Těšín, největší město v republice
51 277,- VK
Zasláno: st 24. leden 2007 17:42
najeď třeba na slunečnici a tam jsou placené i free programy, které to dokážou. kolega mi tak stáhl rammsteiny z dvd, které jsem měl doma a hned to jiným programem zgraboval do mp3 a už to mám v mobilu
Matrix. Že by....?//Starosti o dům a o syna. Krásné starosti...//Kdo je zvědavý, bude brzo chytrý...//Modelky, vzpamatujte se! Štíhlé baby jsou hnusné!!!//Nepotřebuji sex. Mně jebe vláda každá den!//Když husu, tak pečenou, když holku, tak svlečenou...

Beat (+31)
Eiffelovka
VIP Pravá ruka
Pravá ruka


Příspěvky: 7410
Bydliště: Již Praha
36 408,- VK
Zasláno: čt 25. leden 2007 10:34
Díky!
Potřebuji poradit s monitorem. Líbí se mi tento ale vůbec tomu nerozumím a chtěl bych poradit. I cena mi vyhovuje. Chci pouze širokoúhlý. Snad mi pomůžete.
Jen žádnou paniku!!!!
Humor nesmíme ztratit ani na šibenici

Jezdím se svým Beatmobilem za: Již je ve šrotu Sad((

drutek (+16)
věčně sprostý vyděrač
VIP Kořeň
Kořeň


Narozen: 23.4.1973 (51 let)
Příspěvky: 6797
Bydliště: Český Těšín, největší město v republice
51 277,- VK
Zasláno: čt 25. leden 2007 18:17
záleží hlavně, jak daleko chceš mít tu bednu od sebe. a širokoúhlý bych koupil jen , kdybych měl tv kartu. jinak to nemá cenu. zkus si představit, jak by vypadaly fotky, kdyby si je tak roztáhnul. nejsem sice moc sečtělý, ale ZATÍM jsem ještě neslyšel o širokoúhlém internetu
Matrix. Že by....?//Starosti o dům a o syna. Krásné starosti...//Kdo je zvědavý, bude brzo chytrý...//Modelky, vzpamatujte se! Štíhlé baby jsou hnusné!!!//Nepotřebuji sex. Mně jebe vláda každá den!//Když husu, tak pečenou, když holku, tak svlečenou...

Ena (+10)
Odpadlík
Odpadlík


Příspěvky: 905
Bydliště: Jeseník
11 075,- VK
Zasláno: pá 26. leden 2007 22:04
Chci koupit NTB s grafikou alespoň 256. Ale co mám vyčíst z tohoto: ATI X1450 512MB TurboCache/128MB nesdílených ?? Question Think
V životě jde o to, aby se člověk naučil plavat ve sračkách. Nejlepší školou je politika. Tolik času však nemám ...

Odpovědět
Obsah fóra VySemNesmíte » Elektronika
Strana 6 z 483




Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Czech translation by Azu; Revised by drake127

www.elektrocigler.cz | Tisk v Brně | Barel Rock | Bejci.cz | Dětská lékárna