Hlavní stránka Přidej se FAQ Mužstvo Hledat Nastavení Skupiny Zprávy SZ Přihlásit se

Poradna o elektronice a počítačích

Jdi na stránku První  Předchozí  1, 2, 3 ... 6, 7, 8 ... 481, 482, 483  Další  Poslední
Odpovědět
Obsah fóra VySemNesmíte » Elektronika

Chytne se Poradna?

Hlasování ukončeno 27.12.2006 20:58
Ano:
75% 75% [ 9 ]
Ne:
16% 16% [ 2 ]
Jdi raději jinam (třeba www.zive.cz):
8% 8% [ 1 ]
Celkem hlasů : 12 / Hlasujících: 12
Bugi (+17)
VIP Čestný šéfík


Příspěvky: 3007
Bydliště: Holice
10 175,- VK
Zasláno: so 27. leden 2007 15:39
2 Drutek: Většina moderních webových stránek se přizpůsobuje rozlišení monitoru. Stejně jako zobrazování fotografií. To nemá s rozlišením obrazovky moc společného. Už jsi někdy viděl např. noťase s širokoúhlým monitorem?
2 Beat: Ten monitor vypadá docela dobře. Zvlášť ten kontrast 2000:1. To se Ti bude hodit při přehrávání videa. Doba odezvy 5 ms je taky v pohodě i pro hraní her. Za tu cenu je to dobrá volba.
"Chvalte Boha a podávejte munici!"
Kaplan Howell M. Forgy během japonského útoku na Pearl Harbor

Beat (+31)
Eiffelovka
VIP Pravá ruka
Pravá ruka


Příspěvky: 7410
Bydliště: Již Praha
36 408,- VK
Zasláno: ne 28. leden 2007 17:33
Někde jsem četl, že ceny LCD mají ještě klesnout, tak ještě chvilku počkám, ale asi nevydržím!
Zasláno: ne 28. leden 2007 19:22
V OT jsem narazil na roblém a i dotaz jsem položil, ale protožemám starch že zapadne, tak ho dám i sem a vědomě dávám nový příspěvek! Jo anejsem sám kdo to neví!

citace:
MAOrh napsal:
hosi dnes sem zazil v praci dobrej extrem Mr. Green jeden nejmenovany ridic nam privezl plazmu od panasonicu a ja kdyz sem to videl tak se hned rozbehl pro fotak Mr. Green on si ji v poho polozil na zada Mr. Green no ja kdyz sem to videl to sem nemohl:D sem mu slusne rekl ze todle teda neprevezmu a von jako proc ze LCD se takhle normalne vozej tak si myslel za plazmu muze taky polozit:D...no fesak si vydelal cca 40 000

Já se zeptal:
Asi budu zas za blba, ale proč se nesmí plazma pokládat na záda? Že nesmí vím, ale důvod neznám! Když jsem dělal na kamionové opravně tak LIAZky měli takový blbý automatický spínání větráku. Nebylo zas moc drahý, ale poruchový. Účtovali si za výměnu děsný prachy a kdo neměl povolení ho montovat, tak mu neuznali záruku. To se taky nesmělo položit, neb tam byla kapalina co přetekla kam neměla a byl šlus! To je něco podobného? Plazma někam "přeteče". Proč to tak blbě vyrábí Brick Wall
Jen žádnou paniku!!!!
Humor nesmíme ztratit ani na šibenici

Jezdím se svým Beatmobilem za: Již je ve šrotu Sad((

jenda^^ (+36)
Wannabe pussy
Šéfík


Věk: 33 let
Příspěvky: 27846
Bydliště: Schlackenwerth
826 606,- VK
Zasláno: ne 28. leden 2007 19:24
Potřeboval bych převést hromadu PHP souborů (asi i nějaký HTML) z Windows-1250 do UTF-8...
Nevíte někdo o nějakým prográmku?
Našel jsem toto:
http://www.volny.cz/vorisekd/seznam3.htm
Všechny, co mi šly stáhnout a měly umět UTF-8 nebo Unicode mi do něj buď nepřevedli, nebo převedli do UTF-16 LE... No a WinKonve (prej je pomalej) jsem ani nezkusil, protože nejde sosnout...
Teď jsem našel tohle, tak snad půjde: link //tak to nejde
//no, tak už se mi to nějak povedlo.. Smile Nejdřív jsem to pomocí WinDIA převedl na Unicode a pak pomocí toho posledního převedl z unicode do utf-8 Smile
Moje nejoblíbenější téma (´・ω・`)

drutek (+16)
věčně sprostý vyděrač
VIP Kořeň
Kořeň


Narozen: 23.4.1973 (51 let)
Příspěvky: 6797
Bydliště: Český Těšín, největší město v republice
51 277,- VK
Zasláno: st 31. leden 2007 16:41
plasmová obrazovka je složená z buněk. v těchto buňkách je plyn, který svítí podle velikosti napětí. na zadní ploše obrazovky tedy musí být minikontakty pro přivedení napětí. jestliže je tedy plyn v plasmatickém stavu, patrně mu vadí, když "steče" na tyto kontakty. jinak tím vlastně vznikne zkrat a tím patrně dojde k zajiskření a tím i spálení plynu v buňce.
tak nějak by to mělo být. ale nic jiného mě jako elektrikáře nenapadá
Matrix. Že by....?//Starosti o dům a o syna. Krásné starosti...//Kdo je zvědavý, bude brzo chytrý...//Modelky, vzpamatujte se! Štíhlé baby jsou hnusné!!!//Nepotřebuji sex. Mně jebe vláda každá den!//Když husu, tak pečenou, když holku, tak svlečenou...

Beat (+31)
Eiffelovka
VIP Pravá ruka
Pravá ruka


Příspěvky: 7410
Bydliště: Již Praha
36 408,- VK
Zasláno: st 31. leden 2007 16:45
Aspoň něco! Díky!
Jen žádnou paniku!!!!
Humor nesmíme ztratit ani na šibenici

Jezdím se svým Beatmobilem za: Již je ve šrotu Sad((

drutek (+16)
věčně sprostý vyděrač
VIP Kořeň
Kořeň


Narozen: 23.4.1973 (51 let)
Příspěvky: 6797
Bydliště: Český Těšín, největší město v republice
51 277,- VK
Zasláno: út 6. únor 2007 20:15
chlapi existuje nějaké přímé propojení mc přehrávač/počítač?
mám tím třeba na mysli výstup ze sluchátek/usb nebo tak nějak...
Matrix. Že by....?//Starosti o dům a o syna. Krásné starosti...//Kdo je zvědavý, bude brzo chytrý...//Modelky, vzpamatujte se! Štíhlé baby jsou hnusné!!!//Nepotřebuji sex. Mně jebe vláda každá den!//Když husu, tak pečenou, když holku, tak svlečenou...

Bugi (+17)
VIP Čestný šéfík


Příspěvky: 3007
Bydliště: Holice
10 175,- VK
Zasláno: út 6. únor 2007 21:18
A do zvukovky Ti nejde? Pokud to budeš používat, tak doporučuji vzájemě propojit kostry. Však víš proč.
"Chvalte Boha a podávejte munici!"
Kaplan Howell M. Forgy během japonského útoku na Pearl Harbor

drutek (+16)
věčně sprostý vyděrač
VIP Kořeň
Kořeň


Narozen: 23.4.1973 (51 let)
Příspěvky: 6797
Bydliště: Český Těšín, největší město v republice
51 277,- VK
Zasláno: út 6. únor 2007 21:22
s tou zvukovkou jsem to nezkoušel. to se musím zeptat synovce, ten ji má
Matrix. Že by....?//Starosti o dům a o syna. Krásné starosti...//Kdo je zvědavý, bude brzo chytrý...//Modelky, vzpamatujte se! Štíhlé baby jsou hnusné!!!//Nepotřebuji sex. Mně jebe vláda každá den!//Když husu, tak pečenou, když holku, tak svlečenou...

Bugi (+17)
VIP Čestný šéfík


Příspěvky: 3007
Bydliště: Holice
10 175,- VK
Zasláno: út 6. únor 2007 21:34
Ve Tvém PC není zvukovka? To jako že si tam nemůžeš ani přehrát hudbu? To snad ne.
"Chvalte Boha a podávejte munici!"
Kaplan Howell M. Forgy během japonského útoku na Pearl Harbor

Odpovědět
Obsah fóra VySemNesmíte » Elektronika
Strana 7 z 483




Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Czech translation by Azu; Revised by drake127

www.elektrocigler.cz | Tisk v Brně | Barel Rock | Bejci.cz | Dětská lékárna