Hlavní stránka Přidej se FAQ Mužstvo Hledat Nastavení Skupiny Zprávy SZ Přihlásit se

Poradna o elektronice a počítačích

Jdi na stránku První  Předchozí  1, 2, 3 ... 19, 20, 21 ... 481, 482, 483  Další  Poslední
Odpovědět
Obsah fóra VySemNesmíte » Elektronika

Chytne se Poradna?

Hlasování ukončeno 27.12.2006 20:58
Ano:
75% 75% [ 9 ]
Ne:
16% 16% [ 2 ]
Jdi raději jinam (třeba www.zive.cz):
8% 8% [ 1 ]
Celkem hlasů : 12 / Hlasujících: 12
Beat (+31)
Eiffelovka
VIP Pravá ruka
Pravá ruka


Příspěvky: 7410
Bydliště: Již Praha
36 408,- VK
Zasláno: út 10. duben 2007 10:24
Já taky, ale jsme již někde jinde. Wink
Jen žádnou paniku!!!!
Humor nesmíme ztratit ani na šibenici

Jezdím se svým Beatmobilem za: Již je ve šrotu Sad((

drutek (+16)
věčně sprostý vyděrač
VIP Kořeň
Kořeň


Narozen: 23.4.1973 (51 let)
Příspěvky: 6797
Bydliště: Český Těšín, největší město v republice
51 277,- VK
Zasláno: út 10. duben 2007 10:41
dneska se to ztratí. jsme tu sami. Slinták Slinták Slinták jak na rande... Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil
Zasláno: út 10. duben 2007 11:53
Evil or Very Mad doprde*e práce!!!! Evil or Very Mad teď jsem se díval na net a ta hf stojí od 500,- !!!! jednu jsem našel, co stojí 465,-
Zasláno: st 11. duben 2007 08:36
tak včera jsem si koupil provizorní neznačkovou, do doby než seženu originálku. stála sice jen 120,- ,a le je to šrot. akustika stojí za ho*no, ale furt lepší , než ta vypraná. na té levné ty basy a středy taky stojí za prd
Tím, že jsem napsal 3 příspěvky za sebou, potvrzuji, že jsem spamer a neměli byste si mě vážit. ;-)

Matrix. Že by....?//Starosti o dům a o syna. Krásné starosti...//Kdo je zvědavý, bude brzo chytrý...//Modelky, vzpamatujte se! Štíhlé baby jsou hnusné!!!//Nepotřebuji sex. Mně jebe vláda každá den!//Když husu, tak pečenou, když holku, tak svlečenou...

Beat (+31)
Eiffelovka
VIP Pravá ruka
Pravá ruka


Příspěvky: 7410
Bydliště: Již Praha
36 408,- VK
Zasláno: st 11. duben 2007 08:39
Jedu o víkendu ke Krokoušovi pro mobil, tak se ho zeptám zda tam nějakou levnější a lepší má.
Jen žádnou paniku!!!!
Humor nesmíme ztratit ani na šibenici

Jezdím se svým Beatmobilem za: Již je ve šrotu Sad((

drutek (+16)
věčně sprostý vyděrač
VIP Kořeň
Kořeň


Narozen: 23.4.1973 (51 let)
Příspěvky: 6797
Bydliště: Český Těšín, největší město v republice
51 277,- VK
Zasláno: st 11. duben 2007 09:13
tak to už raději obětuji pětikilo za novou originálku. jestli bude mít originálku, ale starší, tak bych ji i vzal. záleží za kolik a jestli do té doby neseženu jinou
Matrix. Že by....?//Starosti o dům a o syna. Krásné starosti...//Kdo je zvědavý, bude brzo chytrý...//Modelky, vzpamatujte se! Štíhlé baby jsou hnusné!!!//Nepotřebuji sex. Mně jebe vláda každá den!//Když husu, tak pečenou, když holku, tak svlečenou...

jenda^^ (+36)
Wannabe pussy
Šéfík


Věk: 33 let
Příspěvky: 27846
Bydliště: Schlackenwerth
826 606,- VK
Zasláno: st 11. duben 2007 14:23
Kámoš kupuje nějakou za 200 (už podruhý, tu orig a jednu tuhle rozjebal) a nestěžuje si.. No, ale zlatá redukce na 3,5mm Smile
Moje nejoblíbenější téma (´・ω・`)

Beat (+31)
Eiffelovka
VIP Pravá ruka
Pravá ruka


Příspěvky: 7410
Bydliště: Již Praha
36 408,- VK
Zasláno: st 11. duben 2007 14:40
Tohle mi napsal Krokodýl na moji otázku zda nějakou starší origoš má.
citace:
Drutek si stěžoval, že mu ta jeho vyprala sluchátka k S75ce. Koupil si neorigoš, ale ty blbě hraj. Náhodou nějaký starší origoš ti tam neleží?
Krokodýl (01:53 odp.) :
tak to ani omylem, k origo se blbě dostává, ale mám tu lepší věc, je to redukce z Siemens konektrou na 3,5 jack, včetně mikrofonu a talčítka aby se to dalo použít i jako handsfree. No a k tomu připojíš sluchátka dle libosti
Jen žádnou paniku!!!!
Humor nesmíme ztratit ani na šibenici

Jezdím se svým Beatmobilem za: Již je ve šrotu Sad((

drutek (+16)
věčně sprostý vyděrač
VIP Kořeň
Kořeň


Narozen: 23.4.1973 (51 let)
Příspěvky: 6797
Bydliště: Český Těšín, největší město v republice
51 277,- VK
Zasláno: pá 13. duben 2007 17:55
to: beat:: já mám i originál pouzdro od p-c a to je děláno přesně na velikost s75 s konektorem na sluchátka (kabel jde do boku). zkusím to z netu

varování!!!

nikdy si nehrejte s debilem, když máte v kuli!!!
včera jsem chtěl dostat kartu z mobilu do foťáku (náhodou se u obou používá rs-mmc), protože už mi ve foťáku končila kapacita. v mobilu jsem měl stejně jen písničky a ty si můžu kdykoliv nahrát. jenže ouha. nafomátoval jsen kartu v mobilu (vymazal) a šoupnul jsem ji do foťáku. jenže ten s 1g nepracuje a když jsem ji vrátil zpátky do debilu, tak jsem ji chtěl formátnout ještě jednou, seknul jsem se o jedno pole a zformátoval jsem mobil!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
takže nejedou mp3, nejde fotit, natáčet video atd atd


taže mi prosím vás někdo pošlete na majla nebo sz, jak a odkud tam ty programy narvat zpět!!!!
Matrix. Že by....?//Starosti o dům a o syna. Krásné starosti...//Kdo je zvědavý, bude brzo chytrý...//Modelky, vzpamatujte se! Štíhlé baby jsou hnusné!!!//Nepotřebuji sex. Mně jebe vláda každá den!//Když husu, tak pečenou, když holku, tak svlečenou...

pecanz (+21)
Hodný chuligán
VIP Pravá ruka
Pravá ruka


Věk: 33 let
Příspěvky: 6656

132 719,- VK
Zasláno: pá 13. duben 2007 18:00
co je to " když máte v kuli!!! " ? jako že jsi byl trošku napitý ? Mr. Green

Odpovědět
Obsah fóra VySemNesmíte » Elektronika
Strana 20 z 483




Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Czech translation by Azu; Revised by drake127

www.elektrocigler.cz | Tisk v Brně | Barel Rock | Bejci.cz | Dětská lékárna